Jump to content

Conoplja 23.04 Do 28.04 Kampanja


Recommended Posts

Sledeca kampanja bez tebe nikako,eh kad nemas drustvo za cirku,a domaca radza,pa kobaje one sremske pa slaninica,a rakijica ona prava sa Zlatibora,morao sam kuci pola da vratim,sto se nikak

hvala sto si i mene pozvao i ja volim drustvo i kobaje

Link to comment
Share on other sites

Cestitke na strasnim zverkama i vrlo lepom tekstu! :thumbsu:

 

Planiram da negde pocetkom Juna posetim Conoplju sa ekipom, pa posto idemo prvi put, bilo bi mi interesantno malo detalja oko sastava spoda, vrste boila, kako si se izborio sa cverglanima... ma sve sto ti nije tesko i sto zelis da otkrijes me zanima! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Neko me je pitao za broj telefona oko pojedinosti na jezeru

Za to se najbolje raspitati kod ribocuvara sa Conoplje,pa evo brojevi telefona,Bistro :D

 

 

 

Kostic 0652339818

 

Zec Jovica 0628984937

Hvala Bobane.

Link to comment
Share on other sites

Neko me je pitao za broj telefona oko pojedinosti na jezeru........

Neko te je i nesto drugo pitao ali izgleda da nisi voljan da odgovoris?

Link to comment
Share on other sites

Neko te je i nesto drugo pitao ali izgleda da nisi voljan da odgovoris?

 

 

 

Sto se tice samog hranjenja,spod-a,vrsta boili sta sam koristio da nebude kako necu da ti odgovorim.... e pa ovako..

Od boili sam koristio, je triga mix nutrabaits izrolan u u kucnoj radinosti i birdfood miks iz kucne radinosti isto sa aromom tuti frutija (Sva hemija koja je koriscena je nutra i solar)

Od spoda klasika,kukuruz,secerac,konoplja,zrnevlja,mleko u prahu, i dooosta peleta na bazi csl-a i i dostaaaaa praskaste hrane izmesane sa prekrupom!!

Sto se tice hranjenja nisam uopste preterivao jer sam pecao blizu brane gde je veca dubina i manja temeratura vode,nego sam bockao po malo, sa vise peleta i dooosta praskaste hrane u kommbinaciji sa seckanim boilima secerca i kuvanog kukuraza u minimalnim kolicinama za 5,6 dana koliko sam bio nisam bacio vise od 2,3 kg inaravno ponesi 5,6 kg boli minimalno ako ostajes vise dana,preporuka minimum pravi 18-ice

,to sam sebi priustio jer nisam imao toliko problema sa cverglanom i sitnom ribom!!!

A tebe doc ako je to zanimalo imao si i PP pa si to mogao da pitas,a ne ovako javno da prozivas i da donosis prerane zakljucke, idem logikom da ti moju,a ni ja tvoju ribu nikad neces uhvatiti

Nadam se da ces dobro proci i BISTRO

Link to comment
Share on other sites

Jos nesto,sto se tice cverglana mislim da mi se toliko nije javljao jer je poceo mrest sarana na jezeru,a znamo da isti ide za saranom i gosti se njegovom ikrom,Po meni su licno bolja mesta u trsci,dok je blizu brane bolja prica sam pocetak sezone pocetak i kraj aprila,kao i oktobar i novembar kada riba opet pocinje tu da se krtozi u dubini,e sad se nadam da sam ti pomogao,mada si sve ove informacije mogao da dobijes i od ljudi koji su tamo na jezeru a cije sam brojeve telefona ostavio

jos jednom pozdrav!!

Link to comment
Share on other sites

Vrlo mi je zao sto ti je moj post tako izgledao Bobane i molim da prihvatis moje izvinjenje zbog toga jer stvarno nije tako zamisljen! Samo sam bio malo razocaran jer sam posao logikom da si verovatno morao videti moj post sa pitanjem, a nekoliko postova kasnije samo dajes nekome informaciju o telefonima, pa sam zakljucio da ne zelis da odgovoris. I ja idem istom logikom da ti moju,a ni ja tvoju ribu nikad necemo uhvatiti, pa mi je tim pre bilo nejasno zasto bi izbegao odgovor a iz istog razloga nisam video potrebu za PP i tajnovitoscu!

 

Kao i vecina drugih, i ja sam samo jedan zaljubljenik u saranski ribolov i planiram da posetim tu vodu uskoro pa sam zeleo da od nekog ko je vec vise puta bio i dobro poznaje vodu i uslove na njoj, dobijem sto vise korisnih informacija. Ako svi nesto tajimo (ne znam samo cemu to?!) i pustamo da svako sam ide na neku vodu i eksperimentise i istrazuje, onda cemu i druzenja i ovakvi forumi osim mozda za igru "ciji je veci"!? Ako zivis blizu neke vode nije poseban problem da je istrazujes jer mozes da je posetis i vise puta nedeljno ili bar svakog vikenda, ali ja sam od Conoplje udaljen 320km u jednom pravcu, i ta mala trodnevna kampanja ce me izneti nekih 120-130Eura a to je bilo kome vrlo znacajna para da je daje vikend za vikendom i dolazi sa takve daljine da bi vremenom sam istrazio i upoznao neku vodu! Zato sam molio za informacije - nije bilo misljeno kao prozivanje ili u bilo kakvom negativnom ili malicioznom kontekstu!

Molim jos jednom da ne zameris!

 

DOCA - Dr Bora Jagodic, Cacak

Link to comment
Share on other sites

Doco malo smo upali u vatru zajedno,dobro je pomoci svakome pogotovo u ovakvom vremenu u kom sad zivimo!!

Nadam se daces imati dosta uspeha na toj prelepoj vodi koju sam 1 put posetio ove godine,nadam se ne i zadnji,i dacemo se na istoj upoznati i popiti neku,zelim ti uspesnu kampanju i veliki pozdrav :D

Link to comment
Share on other sites

Doco malo smo upali u vatru zajedno,dobro je pomoci svakome pogotovo u ovakvom vremenu u kom sad zivimo!!

Nadam se daces imati dosta uspeha na toj prelepoj vodi koju sam 1 put posetio ove godine,nadam se ne i zadnji,i dacemo se na istoj upoznati i popiti neku,zelim ti uspesnu kampanju i veliki pozdrav :D

Hvala sto su uvazio moje izvinjenje! Nista od toga nije ni trebalo da bude da sam bolje formulisao svoj post! :thumbsu:

 

 

doco ja bi ti samo dodao da pre nego sto odes pozoves nekog odande da pitas jel krenuo cverglan,ako jeste pravi malo vece boile i susi ih dok ne budu ko kamen ali bukvalno da mogu samo burgijom da se probuse.

inace ces morati da zabacujes na 4minuta

Kukuuuuuuu.... hvala na "ohrabrenju" za 4 minuta... :crazy::rofl: ...pecacu na plovak - to mogu da zabacujem svaki cas! :bad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...