Jump to content

Jezero "del Sol" @svilojevo-Apatin


Rade

Recommended Posts

Cestittam pobednicima i ekipama koje su bile u plasmanu svaka cast.

Posebno bih pozdravio ekipu Vlade i kristijana koji su nam bili prve komsije na takmicenju stvarno smo se tako zevzecili da sam izgubio uposte pojam da je u pitanju takmicenje i koji je ciji box fenomenalna atmosfera i ljudi.

Svaki put bih ucestvovao na ovakvom druzenju pa makar opet bili cetvrti.

Takodje pozz za ekipu baka,baka i Matorog bili smo malo dalje ali odlicni ljudi drago mi je da sam upoznao mnogo dobrih ljudi.

Jos jednom veliki pozdrav svim ucesnicima svaka cast Danijelu kao domacinu prelepo jezero i ambijent.

CT BUSINESS

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kristijane odma sam ja video da ce tu biti show cim su se sastali Zika i Frausilovichka! :lol:

Jos dea je voda bila za 5 stepeni toplija pa da ranije otvorimo diskoteku! :lol:

Samo cu reci ko nije bio puno je propustio bar ovde sa nase strane koju smo igrom slucaja dobili jer nas nije htela casica sa pelinkovcem nego smo ostali na tim mestima.

Ali sad iz ove perspektive gledajuci i dobro je jer da smo izvukli bolje kuglice garant,ali garant bi vozili stvari camcom na svu onu muku jos i u camac ne daj boze.

I sto smo se potrefili najstrasnije za zajebanciju pun gas.

Najaci je Vlada Shljivovicka bio kad naidje i kaze e Frausilovicka ajmo kod Matorog svakih 20min,showowi.

I da kazem ja bi opet sve isto jer sam se proveo vrhunski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

naravno da cestitamo ekipama u plasmanu...a jezeru del sol bih pozeleo da sto pre presusi da covek na miru moze da sadi kukuruz...ili neku drugu kulturu...a svima koji bi ponovili pecanje na malopre pomenutom jezeru (ako se nesto ne promeni, ili promene vrstu ribe koju pecaju) savetovao bih da u naj kracem mogucem roku posete doktora....

Link to comment
Share on other sites

naravno da cestitamo ekipama u plasmanu...a jezeru del sol bih pozeleo da sto pre presusi da covek na miru moze da sadi kukuruz...ili neku drugu kulturu...a svima koji bi ponovili pecanje na malopre pomenutom jezeru (ako se nesto ne promeni, ili promene vrstu ribe koju pecaju) savetovao bih da u naj kracem mogucem roku posete doktora....

Kozni vrabac,ti li si?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da malo pojasnim stvari...komentarom koji sam napisao,nisam zeleo nikoga da uvredim,cak sta vise jako mi je zao jer se vidi da je vlasnik jezera ulozio u isto dosta novca. na zalost da li zbog neiskustva...losih saveta ili cega vec...nije uspeo u nameri da od jezera napravi pristojan saranski revir. ali...nekom se svidja i takav kakav je...meni na zalost ne.

Link to comment
Share on other sites

Quote

da malo pojasnim stvari...komentarom koji sam napisao,nisam zeleo nikoga da uvredim,cak sta vise jako mi je zao jer se vidi da je vlasnik jezera ulozio u isto dosta novca. na zalost da li zbog neiskustva...losih saveta ili cega vec...nije uspeo u nameri da od jezera napravi pristojan saranski revir. ali...nekom se svidja i takav kakav je...meni na zalost ne.

Neško13  (i svi ostali ako žele) dali bi mogao malo približnije da pojasniš šta ti se sviđa a šta ne sviđa i koje zamerke imaš na sam revir dali je sama voda u pitanju, pozicije, poribljenost,prilaz ili nešto drugo. Stvarno me ovo interesuje jer u junu treba da idemo na takmičenje pa čisto da znamo šta nas čeka. Pozdrav i čestistke svim ekipama.

Link to comment
Share on other sites

nesko13 i mene zanima zasto smatras da je jezero tako lose i da je promasena investicija?

Jezero nije takmicarsko to stoji jer su pozicije totalno neujednacene,ali bi moglo da se doradi malo i da bude top takmicarsko jezero.

Prilaz je malo dalji ali sta sad nama je bilo isto malo tesko nositi stvari toliko daleko ali i nije doneli smo stvari i odneli nit su nam ruke otpale niti se sta desilo strasno.

I na kraju takmicenje je u pitanju bilo pozicija ti zavisi od srece pa sta te zapadne mi smo zadnji birali i zapala nam 11-ka pa opet dobro svi su govorili najgore mesto nama je bilo dobro da je potrajalo takmicenje mozda bi bilo i odlicno.

Jezero je meni bar prelepo i zanimljivo jako mi se svidelo i stvarno bih voleo da cuje tvoje razloge sto mislis da je lose cisto me zanima mozda si nesto primetio sto mi je promaklo?

Link to comment
Share on other sites

Bogy,aj ti meni kazi sta je prelepo i zanimljivo tamo?Uz postovanje za trud koji je gazda jezera ulozio meni tamo nije ama bas nista prelepo i zanimljivo.Prilaz katastrofa,ako padne dobar pljusak dok si na pecanju panika je izvuci se do asfalta,vukljanje stvari rdjavim gradjeviskim kolicima opet katastrofa,bliza obala jezera na koju se stize bez camca je uzana da jedva moze sator da se namesti,nigde hladovine ni za lek.Sve u svemu tu ima jos mnooogo da se radi da bi to bio pristojan revir.Mi smo odustali iz objektivnih razloga,zao nam je zbog toga jer verujem da je druzenje bilo na nivou sa obzirom na gomilu dobrih ljudi koji su tamo bili ali budimo realni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neso meni vecina toga sto si naveo ne predstavlja problem,jeste da nemozes doci autom do mesta ali tako je pa se prilagodis.

Voda je prostrana sa ostrvima,razlicitim dubinama,moze da se peca na 120m i na 20m na oko lepo izgleda ribe ima.

To za obalu blize kapiji si u pravu trebala bi biti bar duplo sira,drveca nema ali su posadjena kako je Danijel rekao.

Meni je voda lepa i stavrno mi je zanimljiva,revir je da kazem mlad tek je u razvoju uz prave savete i poteze jezero po meni ima ogroman potencijal. Licno mislim da kad bi ujednacio dubinu jezera tj. levu stranu kad se gleda od ulaza produbio na 1,5m do 2m stvarno bi bilo onda extra.

Dosta veliko jezero na kome treba znati otpecati,zadrzati ribu hranom tj. napraviti dobru hranuna kojoj ce se riba zadrzati provaliti mamac koji jede itd.

Sto na manjim jezerima bas i ne mora,ovde imas malte ne ceo hektar na raspolaganju i trebas naci gde kako i zasto nema fore pod sajlu ili pod preku obalu i sl.

Eto zato se meni svidja ova voda i lepa mi je takodje ostali clanovi moje ekipe koliko sam pricao i sa nekim drugima su u najmanju ruku zadovoljni vodom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

jel znate bolje da napravite jezero od ovoga,,sto neuzmete pa napravite

covek prvi put napravio takmicenje,,,prvi put bilo toliko pecarosa na vodi,,,

polako,,svi ti nedostatci oko jezera se mogu napraviti

pozz

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

jel znate bolje da napravite jezero od ovoga,,sto neuzmete pa napravite

covek prvi put napravio takmicenje,,,prvi put bilo toliko pecarosa na vodi,,,

polako,,svi ti nedostatci oko jezera se mogu napraviti

pozz

Svaka ti cast bravo bravo bravo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.dodaj.rs/f/E/3j/2E7qJzIt/1.jpg 

novi rekord jezera. 16.8kg. Uhvatio sam ga pre dva dana. Kako je sad moderno da se navodi pribor kojim je ulov ostvaren eto i ja cu ispratiti modu :)

stap Century NG 12" 3.5lb

masinica Shimano Ultegra 5500xtb

najlon gamakatsu Gline flex 0.29mm, shock Prologic Buldozer 0.40mm

udica Prologic XC4 velicina 6

mamac topiva boila domace izrade 20mm aroma squid/kruska i jedno zrno Enterprise Pop up kukuruza bez arome

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Za 24h smo uhvatili oko 60 komada od 0,5-8kg. A ovaj kilas je bio najdrazi. :)

 

http://i.imgur.com/hDnKxlN.jpg

 

http://i.imgur.com/NaLcwQS.jpg

 

http://i.imgur.com/yFwugAI.jpg

 

http://i.imgur.com/9ODgEqP.jpg

 

http://i.imgur.com/tslqJqM.jpg

 

 

http://i.imgur.com/NECEPap.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/E/3j/2E7qJzIt/1.jpg

novi rekord jezera. 16.8kg. Uhvatio sam ga pre dva dana. Kako je sad moderno da se navodi pribor kojim je ulov ostvaren eto i ja cu ispratiti modu :)

stap Century NG 12" 3.5lb

masinica Shimano Ultegra 5500xtb

najlon gamakatsu Gline flex 0.29mm, shock Prologic Buldozer 0.40mm

udica Prologic XC4 velicina 6

mamac topiva boila domace izrade 20mm aroma squid/kruska i jedno zrno Enterprise Pop up kukuruza bez arome

 

I Century duks.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...