Jump to content

Top 3 Best Buy Mašinica


Recommended Posts

Da su to moje masine (koje meni odgovaraju) od mogucih tri koje se traze,a ostalo nerazumem zbog cega si me pitao :unknw: :unknw:

Ne učinilo mi se da se neš sprdaš sa entoh pa reko da te priupitam možda nešto znaš što ja neznam?

Link to comment
Share on other sites

BEST BUY JE KADA DAŠ 200 EVRA kupis tri okume i onda im 5 godina beŠ kevu po blatu , po kisi ,nabiju kilometražu kao kamion u medjunarodnom transportu i nikad te ne izdaju.Kada kupiŠ tri basije i puknes 1500 evra to nije best buy to je nema dalje.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

BEST BUY JE KADA DAŠ 200 EVRA kupis tri okume i onda im 5 godina beŠ kevu po blatu , po kisi ,nabiju kilometražu kao kamion u medjunarodnom transportu i nikad te ne izdaju.Kada kupiŠ tri basije i puknes 1500 evra to nije best buy to je nema dalje.

Potpuno se slažem sa ovim Što si napisao,sa tim da bi jatu joŠ dodao Ticu,ali jebiga kad svi mi vidimo samo shimano ili daiwa(i ja sam medju njima)a ostalo kao niŠta nevalja

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bih se nadovezao i dodao da je za mene tica scepter jedna dosta jeftina mašinica koja je puno bolja od puno skupljih i ona jednostavno traje i traje.

Dobra je za spod, a dobra je i za lovne štapove,ima raznih prijenosa i modela tako da si svatko moze izabrati što mu paše!!!

Ja dajem glas za njih!!!

http://www.pohrani.com/f/A/lL/2azJNWRI/18122011414.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

entoh sam probao par puta i nesto mi se nije svidalo, i kolko sam cuo ima nekih unutrasnjih dela radeni iz plastike...!

 

Daiwa emblem S ocigledno imaju legendarnu reputaciju...

BBLC za 120 evra po mom misljenju je super buy ako ti ne smeta tezina i pomalo lupanje ...

 

nove ultegre ci4 su izuzetno lake i veoma veoma glatke/lagane i mozes ih uzeti nove za 155-160 evra.

koliko ja vidim sve drugo sto je lagano "I" lako, iz daiwe ili shimana kao sto je technium mgs ili Tournament ISO etc...je vise od 200 pa do 500+ evra to onda (barem za mene) vise nije best buy vec "investicija"...!

 

ocigledno sve zavisi sta tebi treba, i sta hoces iz masinice...!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

entoh sam probao par puta i nesto mi se nije svidalo, i kolko sam cuo ima nekih unutrasnjih dela radeni iz plastike...!

 

Daiwa emblem S ocigledno imaju legendarnu reputaciju...

BBLC za 120 evra po mom misljenju je super buy ako ti ne smeta tezina i pomalo lupanje ...

 

nove ultegre ci4 su izuzetno lake i veoma veoma glatke/lagane i mozes ih uzeti nove za 155-160 evra.

koliko ja vidim sve drugo sto je lagano "I" lako, iz daiwe ili shimana kao sto je technium mgs ili Tournament ISO etc...je vise od 200 pa do 500+ evra to onda (barem za mene) vise nije best buy vec "investicija"...!

 

ocigledno sve zavisi sta tebi treba, i sta hoces iz masinice...!

Daiwa Emblem Spod je dobra masina, ako moze da tera spod, zasto nebi mogla da se koristi i za pecanje...

Prednosti emblem spod-a su brzina, jednim okretom rucice se namota 120cm najlona, kao i velika spulna i

dobro slaganje...

Lagana je, daleko se s' njom baca i sto je bitno, brzo se s' velike daljine dovlaci sistem...

Cak je i cena prihvatljiva za ono sto ova masina nudi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

1. daiwa basiaair QD45 :a018: :a034:

2. shimano aero tecnium MGS :hi:

3. moje shimano BBLC :good:

 

 

Najbolja je ona sa kojom se peca i izvlaci riba ,

 

Misljenja sam da masina treba da bude sto laksa i da nema opterecenja pri izvlacenju ribe

Tu primat drze daiwa basiaair i shimano aero tehnium MGS ( ukoliko imas mogucnosti kupis nesto od ta dva i nemislis o masinicama vise )

BBLC vrhunska masinica glupo je davati bilo kakav komentar za nju i definitivno best bay

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Shimano bigbaitrunner XT-A

2. Shimano bigbaitrunner XT-A

i konacno

3. Shimano bigbaitrunner XT-A

 

I ako koristim Windcast X5000, i ako mi bolje ne trebaju, ovaj shimano je blizu aerotechniuma a jeftiniji vise nego duplo... :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...