Jump to content

Nesto Malo O Aminokiselinama


Recommended Posts

Notern bajts je nista posebno da bi se mucio da ga nabavis,imam ga ali nista specijalno ne radi...Aminozuren natural od VDE niko ne spominje a to je jedan jako dobar,jeftin,lako dostupan proizvod od Endea,gde god ga stavis on deluje.

jeste baca ali sam ga ja koristio za voce uglavnom i krem i bitd mixeve dok nisam uzeo lizina i metionina
Link to comment
Share on other sites

Notern bajts je nista posebno da bi se mucio da ga nabavis,imam ga ali nista specijalno ne radi...Aminozuren natural od VDE niko ne spominje a to je jedan jako dobar,jeftin,lako dostupan proizvod od Endea,gde god ga stavis on deluje.

Sumnjam da si ti to i probao ali ti i tako “prekidas ribu” na gumu.

Link to comment
Share on other sites

http://i64.tinypic.com/35lx9ur.jpghttp://i63.tinypic.com/30j5jx1.jpg

Sumlja uvek mora da postoji baca! Inace Notern bajta ima zastupnistvo u Madjarskoj pa ne mora previse da se komplikuje nabavka za onog ko zeli da koristi to A za tvoju informaciju odavno ne postoji to sto si naveo da je do jaja....
Link to comment
Share on other sites

Verovatno na pp zato jer se odmah ispljuje firma koja je relativno nova u svetu šaranskih mamaca a dolazi iz prostora gde večina svetskih brendova nabavlja riblja brašna i slično za svoja pakovanja,ja sam imao prilike da riblja brašna iz Danske kupujem več pre 9 godina direktno iz proizvodnje,poslednje 2 godine koristim sva brašna za svoje mikseve od Norhern baits i mogu  samo dignuti prst za kvalitetu,od tekučih stvari koristio sam samo krill liquid,odličan,ja nabavljam direkt iz Danske.

Link to comment
Share on other sites

Ma Zokija (znam licno) pa sam hteo da mu prenesem posto me nije prepoznao na forumu!! Inace firma Northen baits ima super program od gotovih boila,brasana,mlecnih dodataka, hemije...stvarno veliki izbor i super kvalitet.ne znam stvarno sta bi posebno izdvojio...
Link to comment
Share on other sites

Lizin i metion su dva najkorisnija sastojka amino kiseline

Ako već staviš lizin i metionin mislim da nema potrebe stavljati i još neki amino

U kojoj kolicini i kom odnosu ih dodajes ? Inace ovo za aminozurin nisam znao.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno na pp zato jer se odmah ispljuje firma koja je relativno nova u svetu šaranskih mamaca a dolazi iz prostora gde večina svetskih brendova nabavlja riblja brašna i slično za svoja pakovanja,ja sam imao prilike da riblja brašna iz Danske kupujem več pre 9 godina direktno iz proizvodnje,poslednje 2 godine koristim sva brašna za svoje mikseve od Norhern baits i mogu samo dignuti prst za kvalitetu,od tekučih stvari koristio sam samo krill liquid,odličan,ja nabavljam direkt iz Danske.

Jer ti citas ranije moje postove,pa jer sam napisao da mi njihova amino kiselina najbolja...kako plujem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...