Jump to content

Mika Alas


Recommended Posts

Evo jedan blic izvestaj;danas u prolazu od Altine ka Pancevcu,svratio sa drugarima do Mike da vidimo sta se desava. Puno jezero. Svi po nesto upecali,riba odlicno radi. Pecaju ljudi na boilu,svi do jednoga(niko na tajger) iako ne hrane puno,riba uzima. Ekipa na osmici najbolje prolazila,imali akciju na sva 4 stapa. I tako...
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Rezervisana pozicija 8,za 1. i 2. maj ,dan noc dan.Da li pozicija 8 ima neku posebnu tacku za pecanje ili je kao svaka druga na jezeru,i u kojem je cosku poz. 8,da li odmah kod ulaza ili dijagonalno sa preke strane?Opklada je u pitanju. :yahoo:  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Rezervisana pozicija 8,za 1. i 2. maj ,dan noc dan.Da li pozicija 8 ima neku posebnu tacku za pecanje ili je kao svaka druga na jezeru,i u kojem je cosku poz. 8,da li odmah kod ulaza ili dijagonalno sa preke strane?Opklada je u pitanju. :yahoo:  :yahoo:

Box 8 je sa druge strane naspram 7 koji je prvi na koji nailazis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo drugari da se javim. bio juce preko dana sa drugarima na poziciji 2. U prvoj polovini dana na nasem mestu riba je bas slabo uzimala,dok su svi ostali pecali. Tako da smo do podneva upecali samo jednog amura. hranili smo pticijom hranom(u koju je dodat nutramino,betain i konopljino ulje),kukuruzom,tigrovim orahom za dva stapa,a za treci stap koristio sam samo pticiju hranu i richworth tuti fruti boilu na koju smo i pecali. hranili smo vrlo obilno,potrosili smo 20 ak kila hrane,ali zato ni rezultat nije izostao. izvadili smo 10 riba i skoro toliko nam je otpalo. to nije slucaj samo kod nas,nego i kod svih koji su pecali,sto ide u prilog tome da su ribama usta iscepana. vecina riba je upecana na tiger. najdominantnija pozicija tog dana je bila 13. na kojoj covek nije stizao da hrani u prvoj polovini dana,a najlosije je prosao covek na poziciji 7 sa jednom ribom. od ove godine,koliko sam zapazio ,postao je in rc brodic sa kojim ljudi tovare hranu i razvlace,naravno ni rezultat ne izostaje,ali po mom licnom misljenju,sve to je otislo predaleko i malo je jadno na takvim vodama gde ima 15 tona ribe i peca se na daljinama 70 m koristiti to. neki su otisli korak dalje,pa kace i sonar za brodic i spustaju hranu i sisteme ribama iznad glave i uzivaju u takvom ribolovu,misleci da su mnogo dobre sarandzije (ostacu na ovome,nadam se da nikog nisam uvredio) . sve u svemu lepo proveden slobodan dan sa drugarima na jezeru,testirani novi stapovi :) evo i par slicica

pre_1523625338__30121190_166838837991389

pre_1523625358__30120561_166838921991380

pre_1523625381__30704316_173730800964843

pre_1523625401__30705706_173730631964860

pre_1523625569__30120844_166838863324720

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Preziveh Miku jedva,Dzejdi,vec je neko drugi terao camcic po jezeru,ja sam nekako dobacivao do sajle sa 040 najlonom....bilo lepo pecanje,drugari imali mislim 6 komada ja 2 komada,pola dana prespavao,pao pritisak nesto.....u svakom slucaju uskoro idem opet,zanimljivo jezero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vidi,vidi,vidi...Yo Yo?! Bravo za upravu sto su te vratili,znas kako kazu,dok jednom ne smrkne-drugom ne svane :-D

Mika je kul,nema onih fiderasa da mi non stop lupaju hranilicama,prava saranska Meka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa stvarno ne znam ko je sta pecao,drugar i ja smo na 3 i 4 pecali na boile,bacili jedno 10kg spoda,on 6-7 riba ja 2,boila nabacao mozda 3-4 kile M1,sve ribe su na to dosle,promer 20mm.....momci na 6ici su prekinuli ribu,preko 60 komada,na sta-ne znam.....2 coeka na 5ici nisu imali ni cesanje....vec 3ci put bodem pecanje po kisi,vetru,ladovini i sve moguce sto ne valja,sad cekam da udari celopek i onda jos jednom na Miku,sto kaze drugar,platim i pecam lepe ribe i bez fiderasa a ne one barice sa gro ribe 2-3-5-7 kila i gomilom fiderasa oko tebe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...