Jump to content

Mika Alas


Recommended Posts

A baš si našao sa kim ćeš da ideš na pecanje. Billyju je dezinfekcija uvek na prvom mestu. :) :)

Nemoj tako kolega,preCednik je rekao da treba da se pije rakija. A imali smo i stresnu situaciju u petak vece ( pojavila se interventna na jezeru :a054:  :a054:  :a054: ) pa smo morali malo da se smirimo. Sta je za nas trojicu ( Gorab bube i moja malenkost) flasa rakije i 5-6 piva :unknw:  :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako kolega,preCednik je rekao da treba da se pije rakija. A imali smo i stresnu situaciju u petak vece ( pojavila se interventna na jezeru :a054: :a054: :a054: ) pa smo morali malo da se smirimo. Sta je za nas trojicu ( Gorab bube i moja malenkost) flasa rakije i 5-6 piva :unknw: :unknw:

Ne nasjedaj na provokacije ovog Seliha kolega, to je poznati provokator.

Dezinfekcija je najvaznija stvar u ribolovu, i za ribu i ribolovca. ????

Link to comment
Share on other sites

Ne nasjedaj na provokacije ovog Seliha kolega, to je poznati provokator.

Dezinfekcija je najvaznija stvar u ribolovu, i za ribu i ribolovca.

Kolega nije on jos ni svestan sta ce ga snaci na Rumunestiju ako Bog da i ova nesreca prodje do tada!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Kolega nije on jos ni svestan sta ce ga snaci na Rumunestiju ako Bog da i ova nesreca prodje do tada! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Jaooo ima da ga unistimo, nece znati dal' je dosao ili posao ????????

Jedva cekam!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Bio sam na Miki u sredu i cetvrtak, riba slabo jede, vecinu vremena je na povrsini, imao sam 11 izvadjenih i par spadanja. Samo se saran javljao. Ono sto sam pricao sa kolegama oko mene, slabo dosta, neki nisu imali ni ribu za ceo dan, neki su imali po 3-4. Uglavnom slabo dosta, svi se zale. Pecao sam na poziciji 5. Ako nekog zanima, takvo je stanje na Miki trenutno. Pretpostavljam da ce biti bolje u narednom periodu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...