Jump to content

Mika Alas


Recommended Posts

Na kojoj se daljini peca . jel odmah pod sajlu ili je neko probao i da skrati na pola .?

 

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока

moze i na blize na pola ili malo dalje od pola...samo natovari dobro....baci 15-20 raketa....pa kad se javi samo dohranjuj...ribe ima toliko da ne moze biti sva kod sajle :) haha

Link to comment
Share on other sites

Nije htelo da pipne na pola,na malo preko pola,nista.....momci sa 6ice rekose hrani pre sajle par metara i podbacuj pod nju,tako je i bilo,samo tu nam je grizlo.Imaj na umu da je riba jako ostecena,par njih skoro da nema usta,stavi neke vece udice ne smeta mi 2ka neka dobra
Link to comment
Share on other sites

Nije htelo da pipne na pola,na malo preko pola,nista.....momci sa 6ice rekose hrani pre sajle par metara i podbacuj pod nju,tako je i bilo,samo tu nam je grizlo.Imaj na umu da je riba jako ostecena,par njih skoro da nema usta,stavi neke vece udice ne smeta mi 2ka neka dobra

Tu gde si ti pecao nece... sa kontra strane hoce na blize...zasto ne znam ali tako je...i od boile nema neke vajde velike...peca m1 solidno....hot demon isto...i oni rumuni uglavnom prave topljivi skvid.... ko zna da peca na tajger mogu da se slikaju ovi sa boilom.... kad sam pecao na tajger uvek je bilo dobro samo ima procedura sta i kako i toga se treba pridrzavati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi,vidi,vidi...Yo Yo?! Bravo za upravu sto su te vratili,znas kako kazu,dok jednom ne smrkne-drugom ne svane :-D

Mika je kul,nema onih fiderasa da mi non stop lupaju hranilicama,prava saranska Meka....

Sta su me vratili ? Isteko mi ban pa se sam vratio ahahahahhaha

Cestitam na rekordu al drugi puta vagu ponesi da barem znas koliki je ulov tacno da ne nagadjas ko John Vejn u metu. :D

Link to comment
Share on other sites

Na kojoj se daljini peca . jel odmah pod sajlu ili je neko probao i da skrati na pola .?

 

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока

preko dana ni da pipne ni na pola ni preko pola . Znaci danju ispod sajle a nocu sam nahranio na 30 metara dobro i imao 3 ribe tu blizu ali danju ne samo tamo na sajli
Link to comment
Share on other sites

Vidi,vidi,vidi...Yo Yo?! Bravo za upravu sto su te vratili,znas kako kazu,dok jednom ne smrkne-drugom ne svane :-D

Mika je kul,nema onih fiderasa da mi non stop lupaju hranilicama,prava saranska Meka....

Link to comment
Share on other sites

Da li pozicija 8 ima neku posebnu tacku za pecanje ili je klasika sajla i to je to?

tacka do sajle uglavnom - ali tu ce tesko ici do sajle i to desna strana a mozes probati i skroz uz desnu stranu sto blize obali na 80tak metara
Link to comment
Share on other sites

tacka do sajle uglavnom - ali tu ce tesko ici do sajle i to desna strana a mozes probati i skroz uz desnu stranu sto blize obali na 80tak metara

Verovatno si mislio skroz uz levu stranu sto blize obali na 80m

Link to comment
Share on other sites

Bio sam ja sinoc na miki od 17-24h pecao na kecu uz obalu na pola. Imao par pipanja. Vetar rasturao... Dosao mi jedan kom na tiger boilu koju mi je preporucio jedan kolega sa mesta br.7. On je imao isto jedan kom ostali nista.

Link to comment
Share on other sites

Ima li negde da se vidi raspored boxova?Trazim po netu i corak.Da bar ima na njihovom sajtu...A moze I neki opis u odnosu na kafance pa levo-desno-gore-dole...Pa cu pogledati na mapi.Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ispada da je prosli vikend na takmicenju riba najbolje radila u coskovima.Mrest u toku ili prolazi?

nema prolaze , verovatno mrest
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...