Jump to content

Takmičarki Boili


Recommended Posts

Novozemuncanine plagijatoru jedan,kitis se tudjim perjem..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

BRATE BOBANE SLEDECI PUT KAD STAVLJAS NESTO NA FORUM STAVI NESTO SVOJE A NE MOJ RECEPT KOJI SAM TI DAO U POVERENJU. ODNOSI SE NA MIX 2 . Mislio si da cu da riknem e tu si se malo zajebo jos cu ja da rolam.

 

Jbga,nastavnice ja reko da i nesto korisno ostane nesto iza tebe,A videcu tvoje rolanje kad budemo pecali ti,ja,i krle protiv vlade,boke i laleta u utorak,ako ti ne proradi boila i napravis fijasko drz se dobro :D

Link to comment
Share on other sites

Jbga,nastavnice ja reko da i nesto korisno ostane nesto iza tebe,A videcu tvoje rolanje kad budemo pecali ti,ja,i krle protiv vlade,boke i laleta u utorak,ako ti ne proradi boila i napravis fijasko drz se dobro :D

 

Bice 8P

Link to comment
Share on other sites

Jbga,nastavnice ja reko da i nesto korisno ostane nesto iza tebe,A videcu tvoje rolanje kad budemo pecali ti,ja,i krle protiv vlade,boke i laleta u utorak,ako ti ne proradi boila i napravis fijasko drz se dobro :D

Opa pa ovo je neki opasni okrsaj :D

Link to comment
Share on other sites

Moderator se uspavao a coveku sjebaste temu, predlog adminu da otvori temu off topic gde bi moglo da se sere do besvesti!

pozz

 

Jbg svaka ovakva tema ode u off jer niko nece nista konkretno da kaze,kako u naslovu teme pise "takmicarski boili" predpostavljam da bi tu iskusne kolege takmicari trebali izneti svoje misljenje ali od toga nema nista i dalje smo ipak najbolji politicari pise se na 3 strane a nista nije receno stalno nesto imaginarno nista konkretno zato se i uvek sve pretvori u sprdnju,ko bi ovde od takmicara napisao nesto ozbiljno i time ugrozio svoja buduca takmicenja ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Sqvid & octopus od Solara je neprevazidjen mislim na aromu ali Solar gotove bojle nepravi u sqvid & octopus mixu nego u club mixu iz tog razloga sto kada bi pravio u sqvid & oqtopus mixu nebi prodao ni jednu aromu sqvid & oqtopusa po mom laickom misljenju mislim da bi to bila bijla za sve vode .Do sada gde god sam pecao na sqvid & oqcopus domace izrade imao sam uspeha .Odacu jednu tajnicu za ,,DIP,, sve je od Solara, Big shot stimulin amino ,aroma sqvid & oqtopusa i ancovi koncetrat to jest ,, fregmentisani racici ,, koliko cega ide moracete sami .Garantujem uspeh toliko od mene BISTRO !!!....
Link to comment
Share on other sites

Sqvid & octopus od Solara je neprevazidjen mislim na aromu ali Solar gotove bojle nepravi u sqvid & octopus mixu nego u club mixu iz tog razloga sto kada bi pravio u sqvid & oqtopus mixu nebi prodao ni jednu aromu sqvid & oqtopusa po mom laickom misljenju mislim da bi to bila bijla za sve vode .Do sada gde god sam pecao na sqvid & oqcopus domace izrade imao sam uspeha .Odacu jednu tajnicu za ,,DIP,, sve je od Solara, Big shot stimulin amino ,aroma sqvid & oqtopusa i ancovi koncetrat to jest ,, fregmentisani racici ,, koliko cega ide moracete sami .Garantujem uspeh toliko od mene BISTRO !!!....

Molim te, mozes li da objasnis ovo sto sam boldirao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno to je to ali nazalost Solar ga vise ne proizvodi ali ima idrugih proizvodjaca i svuda se isto zove AC1 ili ,, ANCHOVY CONCETRATE ,, bitna stvar tecni ne prasak i netreba preterivati . Nisu bas unutra samo incuni ili male morske ribice ima i racica .Veoma je bitna fregmentacija tj vrenje kako se dobija taj za nas smrdljivi miris a za ribu pimamljiv miris koji ona voli !!! ...Izvinjavam se ja sam napisao kako izgovaram!...Bistro! Edited by exyucarp
Velika slova
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...