Jump to content

Pelagicevo


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

nije ista riba,njegova je druga i sa druge strane su oziljci ne sa ove 

Jane ista je riba, nemoj majke ti meni pricat o detaljima, a kad smo kod toga tu sam doktor za zapazanje! Mrsko mi objasnjavat, a znam da sam upravu! Ja toj ribi mogu da vidim samo glavu i prepoznat cu je, a ne treba mi tijelo i nemoj molim te da si tvrdoglav i u ovom slucaju jer grijesis!

Link to comment
Share on other sites

Diskusija - ovaj ili nije onaj..... pecajte bre ljudi :pardon:

Sa drugarom sam bio od utorka do juče - nedelje. Pozicija 7 i 8. Nisam odavno pecao na poz.7

Izmarkirao sam nešto po sredini mesta na oko 86-90 metara. Hranjenje pa čekanje.

 

Kiša neprekidno pada, a ostali pecaroši govore da jako slabo radi.....nastaje zebnja da kisnemo dzabe. Ali kad je bilo loše kad se gleda u vodu i štapove? - meni nikad.

Opet smo poneli bojle DDAbaits. Skvid sa još nečim, al neznam čime (osetim po mirisu) i jagoda fiš. Imali smo još par vrsta i home-made.

Riba nam je konstantno uzimala taj skvid, po neki home-made, a dva zadnja dana smo sve dobijali na jagoda-fiš.

 

Epilog je da smo imali dosta ribe (stvarno neznam koliko), ali znam da smo imali 8 riba preko 20 kg (dva šarana su bila preko 27 kg, jedan amur 22+ - sa njima se neslikam :search:).

 

Riba je radila pred veče, pa pre ponoći i onda obavezno oko pola četiri ujutru.

Malo atmosfere i slika:

pre_1462783012__img_0779.jpg

pre_1462783403__img_0777.jpg

pre_1462782993__img_0788.jpgpre_1462782956__img_0785.jpg

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Diskusija - ovaj ili nije onaj..... pecajte bre ljudi :pardon:

 

Ma ide mi na neku stvar kad mi pametuje da nije to to, a pojma nema. Pecao sam al' ne na Pelagi pa necu da stavljam slike ovdje. Vidim Ti si se izmerakao ponovo na ovoj kisi, ali vas je otpratilo kuci lijepo vrijeme. Barem ste imali srece da se popakujete ko ljudi, suhog satora i stvari.

Lijepo rade ove DDA kuglice.

 

Bistrooo

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

bio sam gost prijatelja iz sremske mitrovice koji su 4 dana pecali na jezeru, na pozicijiam 17, 18 i 19. upecano je više od 40 riba, uglavnom amura veličine od 10 do 20 kilograma, ali je bilo riba i preko 20 kilograma. ekstremne temperature su smetale samo nama i zanimljivo je da je riba uglavnom jela preko dana dok je noću bilo jedno ili ni jedno pecanje. pored amura i šarana u subotu je upecan i som :rofl:

 

prvi put sam bio na jezeru ali sam oduševljen, u pitanju je velika i zdrava riba a najvažnije, veoma borbena. plaža, tuševi i kafić sa hladnim pivom su pravi pogodak a gostoprimstvo ljudi ne treba ni spominjati. šteta što mi je jezero daleko (330 km) inače bih češće dolazio.

 

ostvarila se i moja ribolovačka molitva, upecao sam veeelku ribu i ne moram više da lažem. iz principa vam neću reći koliko je imala kilograma :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.Rezervisao sam poziciju 29 od 3 do 8 August..Interesuje me moze li se sa 29 pecati u zalivu preko puta pozicije br.1,ili se peca samo prema poziciji br.5 I 6 odprilike.

Bistro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav.Rezervisao sam poziciju 29 od 3 do 8 August..Interesuje me moze li se sa 29 pecati u zalivu preko puta pozicije br.1,ili se peca samo prema poziciji br.5 I 6 odprilike.

Bistro

Moze ako nema nikog na poziciji 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...