Jump to content

Aroma Vision Plum Shellfish?


Recommended Posts

Koliko sam upucen zatvorena je firma vision, nema je vise... mozemo da se pozdravimo sa njihovim proizvodima! Jedino ako je negde ostalo na lageru, mada cisto sumnjam, jako tesko ces je naci :pardon: trazi alternativu .....
Link to comment
Share on other sites

Preostaje mi SBS :(. Aroma od SBS-a mi nije nesto, ali iskreno! Jedino sto koristim od SBS-a je Scopex, ubedljivo najbolja!!! Interesuje me, da li koristite MIX Winter Secret+ Heringu CCMoore kao osnovni mix ili nesto drugo? Hvala.
Link to comment
Share on other sites

Ja mixujem Nash shellfish concentrate sa DT Sweet Damson i kombinacija ubija gde god da sam je nosio. Imam kući još jednu i po flašicu Vision Plum Shellfish ali verujte mi da ovo bolje radi. 1ml sweet damson i 2ml shellfish
Link to comment
Share on other sites

Ja mixujem Nash shellfish concentrate sa DT Sweet Damson i kombinacija ubija gde god da sam je nosio. Imam kući još jednu i po flašicu Vision Plum Shellfish ali verujte mi da ovo bolje radi. 1ml sweet damson i 2ml shellfish

 

Sorry za gresku,da pitam da li ta razmera moze i za divlju vodu Kristijane??

Link to comment
Share on other sites

Ja mixujem Nash shellfish concentrate sa DT Sweet Damson i kombinacija ubija gde god da sam je nosio. Imam kući još jednu i po flašicu Vision Plum Shellfish ali verujte mi da ovo bolje radi. 1ml sweet damson i 2ml shellfish
kombinujem i ja krisijane a zanima me gde nabavljas nesh shellfis inace ja koristim LEGEND AMINO SHELLFISH SENSE APPEAL pa me zanima dali ima isti efekat i razlika u razmeri mesanja, jer ga ima naci kod nas negde
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Trenutna aroma plum shellfish MKM je odlicna a i SBS ili ti tad je Z.Meleg radio u SBS samo sto je sad njegova aroma punijeg mirisa i svasta nesto...radi i na komercijali i na divljim vodama...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...