Jump to content

Banana


leskovcanin

Recommended Posts

Za boilu na udici je naj efikasnija Foksova Arma mesh najlonska mrezica vrlo slicna pva mrezici isto je i pakovana (kao carapa navucena na tubu) u koju se boila umota,saranu ne smeta a cverglan joj ne moze nista provereno!

Link to comment
Share on other sites

Bilo je nekad da se kupi ,plasticna loptica dosta suplja koja se otvara popola,ubaci se boila unutra i zatim se stavi na paru pa se ova skupi i zalepi,e to je bilo edino resenje ali to nisam video mnogo dugo
Link to comment
Share on other sites

Bilo je nekad da se kupi ,plasticna loptica dosta suplja koja se otvara popola,ubaci se boila unutra i zatim se stavi na paru pa se ova skupi i zalepi,e to je bilo edino resenje ali to nisam video mnogo dugo

Ja to nisam video nikad i nigde :acute:

Link to comment
Share on other sites

jedino šta vrijedi protiv cvergla je tvrdi kukuruz na dlaku,a što je davalo odlične rezultate je taster od DDbaits-a banana praškasti.

od boila nema šta neće da dira,jedino staviš boilu 22-24 pa kad ju oglođe na na 12-14 taman je za šarana :good: puno je takviz grizeva bilo na čvarak od boile

Link to comment
Share on other sites

Imas i ovo od gardnera,ali pitam se ja koliko bi to bilo interesno za naseg sarana.Mozda mi spasemo boilu od cverglana,ali valjda su velike sanse da ga zaobidje i saran.I sta smo mi tu postigli.

 

http://hristocarp.com/shop/images/hard_ballv1_Trans.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imas i ovo od gardnera,ali pitam se ja koliko bi to bilo interesno za naseg sarana.Mozda mi spasemo boilu od cverglana,ali valjda su velike sanse da ga zaobidje i saran.I sta smo mi tu postigli.

 

http://hristocarp.com/shop/images/hard_ballv1_Trans.jpg

neznam jel bi bilo efekta izbusiti,perforirati tu tubu i tako ga skupiti na boili, video sam to vec negde na nekom filmu :)

Link to comment
Share on other sites

pa zato sam i pitao za ovu kobinaciju, upravo iz tog raloga. Dali je neko pokusao i kakva je reakcija i sarana i cverglana na so?

kao sto je poznato saran obozava so, pogotovu krupnu morsku jer ispra skrge sa njim, to je i Kevin Nash dokazao,tako da sigurno neskodi, a mislim da ni malom gadu nesmeta nazalost

Link to comment
Share on other sites

kao sto je poznato saran obozava so, pogotovu krupnu morsku jer ispra skrge sa njim, to je i Kevin Nash dokazao,tako da sigurno neskodi, a mislim da ni malom gadu nesmeta nazalost

So menja hemizam vode i nishta drugo.Nash je samo radio toplu vodu.Da je sharanu toliko potrebna so bio bi morska zivotinja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

So je atraktor i konzervans.Kao i kod naseg jela u odredjenim kolicinama dodaje atrakciju odnosno menja hemizam vode.Koliko cesh da sipash zavisi koliko sharan voli tu promenu hemizma.Sve shto je vishe neradi to sam isprobao 100 puta-pricam za ozbiljne vode ne kadice od 5 hektara sa 150 tona ribe za mene to nije reper nit je bio nekada.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...