Jump to content

Sta Nam Skida Boile I Kukuruz Sa Dlake


Recommended Posts

Mozda ima negde tema ali ja je nenadjoh!Desava se odavno na jednom jezeru u kome nema cverglana.Kada se prihranjuje saran par dana a nejavlja se na udici desava se da nesto skine i najtvdje boile i kukuruz sa dlake!Jednostavno posle  noci izvadis stapove ana udicama nista,namamcis ponovo,zabacis i u roku od pola sata -sat izvadis ponovo-na udicama nista.Ili se cuje kratko bip ili necuje.Ostaje ti samo da se spakujes i da dodjes posle cetiri pet dana!Da li se jos nekome ovo desavalo???Drugar je jednom zavijao boilu u zensku najlon carapu i ostajao je mamac a carapa malo ostecena?Imao je sarana na boilu umotanu u carapu!!!! :crazy:  :crazy:  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Ti rakovi su zajebane zivuljke ne mozes im doskociti sem da ih dobro nahranis i manjas mamce cesto.

Neki kazu da su odbili rakove sa anisom u boili nisam probao.

Ali sam probao sa kostima telecim i junecim i opet slaba vajda,doduse na kanalu,a tamo ih ima valjda milijardu.

Ne znam sta bi ti kazao  probaj sve nesto ce ti dati rezultat neki.

Kad dodje saran on ih razjuri,a do tada rakovi kolo vode.

Ubacite u jezero soma ukoliko nema on to resava odlicno!  :hi:

Link to comment
Share on other sites

Bareni, ili kao pomfrit?

 

Salim se, naravno...

Nego, koja je svrha tog krompira?

Rak ga mnogo voli, i jede bez ogranicenja, ili sta?

I koja je kolicina dovoljna, ako je voda puna raka?

 

I jos jedno pitanje:

O kojoj vodi se radi, cisto da znamo, da kad krenemo tamo, osim uobicajenih stvari ponesemo i dzak krompira i dobru, ostru ljustilicu...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

imam iskustva sa pacovima i rakovima a i kornjacama......da bih saznao sta ti skida mamce najlakse je na tvrdoj boili..ohmah posle par pistanja alarma izvadi mamac ili posle nekih sat  i videces otiske na boili....krzneni decaci obicno ostavljaju tragove zuba poput trouglica dok kornjace kao da glodju i naravno rak ....obavezno neka gumena boila......E sad je pitanje da li da pecas samo na carapu ili na boilu...salim se...za pocetak smanji spod...

Link to comment
Share on other sites

100% je rak imam drugu temu kako protiv raka.ali jos nisam nasao resene za njega.u zenskom carapom(hulahop)nagrize ga ali ne zdrobi boilu,od jedna strana je resene za rak, ali od drugu nema udarca na saran,znaci ???????????

nisam jos probao sa krompir ali i to ce biti,pa napisem kako je proslo.

 

a jane da te pitam i ja sam iz makedonije pecam na mavrovica reci mi za koi amurcic govoris jel mislis na mali dimenzije amore ili.to je druga riba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...