Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

Uskoro najava za 27.Crp lider cup "Fazanerija"-Ub počinju prijave ekipa a domaćini samo sa 3 ekipe limitirano.

Sta bre tri ekipe?! Pa ima bre da se organizujemo, ima da bude 20 ekipa sa Uba! Jedna peca sa terase, a ostalih 19 sa pozicija .... :) Ima da se svadjamo k'o da se ne poznajemo, za najvecu ribu nece niko ucestvovati sigurno, a umesto rucka sleduje makljaza oko para :)

Link to comment
Share on other sites

Za ostale clanove foruma (koji nisu sa Uba): dakle, na snazi je razracunavanje nekolicine Ubljana, zaludjenika u saranski ribolov. Trenutno, u pocetnoj fazi je prozivanje za kvalitet izrade boila. Gunjevac je deo Uba, sa sarandzijama koji prave boile i prodaju sirotinji raji (i meni). Sada se udobno zavalite ispred svojih monitora i uzivajte u rasplamsavanju ovog lokalnog nadmudrivanja.

 

Bog poziveo Telekom i ADSL ....

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Za ostale clanove foruma (koji nisu sa Uba): dakle, na snazi je razracunavanje nekolicine Ubljana, zaludjenika u saranski ribolov. Trenutno, u pocetnoj fazi je prozivanje za kvalitet izrade boila. Gunjevac je deo Uba, sa sarandzijama koji prave boile i prodaju sirotinji raji (i meni). Sada se udobno zavalite ispred svojih monitora i uzivajte u rasplamsavanju ovog lokalnog nadmudrivanja.

 

Bog poziveo Telekom i ADSL ....

 

:)

nece biti nadmudrivanja. ija i Veran znamo da je maros najbolji :drinks: :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Za ostale clanove foruma (koji nisu sa Uba): dakle, na snazi je razracunavanje nekolicine Ubljana, zaludjenika u saranski ribolov. Trenutno, u pocetnoj fazi je prozivanje za kvalitet izrade boila. Gunjevac je deo Uba, sa sarandzijama koji prave boile i prodaju sirotinji raji (i meni). Sada se udobno zavalite ispred svojih monitora i uzivajte u rasplamsavanju ovog lokalnog nadmudrivanja.

 

Bog poziveo Telekom i ADSL ....

 

:)

za tebe boili gratis zbog reklame aca sanpion gunjevac

Link to comment
Share on other sites

djuka ub sva takmicenja dokle mogu da pecam upisi

 

 

o des ti prozivacu i neznalico

 

pa sto opet pobeze sa takmicenja? odusto si od mike-april?

pa ne mogu da verujem da si se tooliko uplasio.

Bolje da si casno pecao i izgubio nego ovako pobegao i predao bez borbe.

 

nije u redu...a ti kako oces,los ti je imidz

Link to comment
Share on other sites

o des ti prozivacu i neznalico

 

pa sto opet pobeze sa takmicenja? odusto si od mike-april?

pa ne mogu da verujem da si se tooliko uplasio.

Bolje da si casno pecao i izgubio nego ovako pobegao i predao bez borbe.

 

nije u redu...a ti kako oces,los ti je imidz

pa kako bih ti pobedio da ja pecam ovako imas sansu bice dana za megdana nemam para

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...