Jump to content

Ribnjak Becmenska Bara


ribnjakbecmen

Recommended Posts

Quote

Izvinjavam se sto Vam se obracam ovde , ali mi ne odgovarate na PP . 

 

Ja sam ratni vojni invalid i clan sam njihovog udruzenja .

Proteklih godina je udrudruzenje RVI imalo dogovor sa Upravom Becmenske bare da njihovi clanovi imaju besplatno pecanje na ribnjaku broj 2 .

Tacnije na onom delu gde nije dozvoljeno nosenje ribe !!!

Na pocetku sezone bi nadleznim organima ovog revira bio dostavljen spisak od 15-20 ljudi  koji bi koristili ovu privilegiju . Zanima me 

hoce li i nova uprava nastaviti ovu praksu ? 

Naravno , to ne mora da se odnosi na pontone koje sada pravite , jer bi oni bili rezervisani za ribolovce koje placaju . 

 

S' postovanjem ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto Vam se obracam ovde , ali mi ne odgovarate na PP . 

 

Ja sam ratni vojni invalid i clan sam njihovog udruzenja .

Proteklih godina je udrudruzenje RVI imalo dogovor sa Upravom Becmenske bare da njihovi clanovi imaju besplatno pecanje na ribnjaku broj 2 .

Tacnije na onom delu gde nije dozvoljeno nosenje ribe !!!

Na pocetku sezone bi nadleznim organima ovog revira bio dostavljen spisak od 15-20 ljudi  koji bi koristili ovu privilegiju . Zanima me 

hoce li i nova uprava nastaviti ovu praksu ? 

Naravno , to ne mora da se odnosi na pontone koje sada pravite , jer bi oni bili rezervisani za ribolovce koje placaju . 

 

S' postovanjem ...

Sve smo se dogovorili. Saradnja se nastavlja. Dobre stvari necemo menjati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ! Naravno da ne treba menjati . 

 

Retko ko ce od RVI doci sam na baru da peca . Bice tu uvek jos jedna do dve,tri dozvole koje ce biti naplacene uz ovu "povlascenu" .

Jos jednom hvala i ..... vidimo se na vodi ! 

 

BISTRO !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam bio na jezeru, delu sa koga se nosi riba. Komsija me zvao da dodjem da vidim-da mi pokaze, kako se peca babuska!! Ono je strasno!! Pecalo je sigurno preko 100 ljudi!! Sarana je takodje dosta ljudi pecalo!! Pustosenje svega!! Ko god je sta upecao to je i odneo kuci!! Mislim da do 01.05. u tom jezeru vise nece biti ni babuske ni sarana!!! Nisam mogao da odem na jezero gde vlada rezim uhvati i pusti, ali ovaj deo gde se nosi riba-ONO JE STRASNOI!! 

Ja tamo ne bi pecao u ZIVOTU!!!

Link to comment
Share on other sites

Quote

Danas sam bio na jezeru, delu sa koga se nosi riba. Komsija me zvao da dodjem da vidim-da mi pokaze, kako se peca babuska!! Ono je strasno!! Pecalo je sigurno preko 100 ljudi!! Sarana je takodje dosta ljudi pecalo!! Pustosenje svega!! Ko god je sta upecao to je i odneo kuci!! Mislim da do 01.05. u tom jezeru vise nece biti ni babuske ni sarana!!! Nisam mogao da odem na jezero gde vlada rezim uhvati i pusti, ali ovaj deo gde se nosi riba-ONO JE STRASNOI!! 

Ja tamo ne bi pecao u ZIVOTU!!!

 

Pa zasto ne ogranice ulov?

Link to comment
Share on other sites

Ogranicen je, nemam pojma na koliko, ali to niti ko postuje, niti ko kontrolise!! Jednostavno, ako ista upecas- TRPAS U TORBU!! Verovatno ljude koji gazduju i ne zanima riba, oni su tu pustili koliko sam cuo 5 t babuske i 5 t sarana i imaju racunicu!! Vikendom po 100 ljudi peca po 800 dinara pa dokle traje!!! A masa ljudi dolazi, sede bukvalno  jedni pored drugih i sve sto se upeca trpa se u torbe, jer zato i dolaze!! Ovo sve kazem da bi upozorio ljude koje nosenje ribe ne znima, odnosno ljubitelje mira i lepih ulova, da ne idu i ne gube vreme!! PRAVI SEOSKI VASAR!!! 

Napominjem da nisam bio na jezeru sa koga se riba ne nosi, mozda je tamo situacija bolja!! 

Link to comment
Share on other sites

Nosenje ribe na jedinici je ograniceno na 5kg babuske, i jedan primerak plemenite ribe od 1 do 3 kg. U jezeru ima zaista mnogo ribe pa su i ulovi srazmerni. CUVARSKA SLUZBA SE TRUDI DA SVE ISKONTROLISE ali nemozemo angazovati 150 cuvara za 150 pecarosa. Zato apelujemo na one postene, koji su ipak velika vecina, da nam pomognu, jer je to i za nase i njihovo dobro. Ako primetite ista sto je nepropisno, a sa previlima ste svi upoznati, molim vas da nam se obratite na tel 0698637864 i mi cemo odmah intervenisati.

Pomozite nam da nas ogroman trud koji smo do sada ulozili nebude uzaludan.

Bistro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

na dvojci je ambijent ekstra celokupan utisak 10 + . s obzirom da nema puno ribe lepo se peca i bukvalno na kojoj god platformi se peca dodje po neki Brka :)))) , sto znaci da kad se ubaci jos ribe tu ce biti bas lepo pecanje sa dosta akcije . ja sam juce bio na dvojci dva udarca jedan realizovan drugi promasen sve u svemu bice to jako lep revir kad se sve zavrsi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...