Jump to content

Sta Vi Mislite?


Recommended Posts

A što nemože sa jugom a može sa mercedesom zato što mečka iam više konja ili  zato što ima klimu a jugo nema  ?E isto tako i sa štapovima germina je sinonim za sve štapove  i trajaće kao i fića i jugo  i mercedes nemogu svi da  voze bolji auto od juga i nemogu svi  u koje se računam i ja da daju za senčurije  godišnju platu

A za fox dignemo kredit pa polako

 

procitaj lepo moj post , nista zlonamerno ali da ponovim da fox ,prologic i svi ti stapovi u srednjoj klasi su manje vise isti i sve isto mogu uraditi sa svim tim stapovima a sa stapovima u vecoj klasi mogu vise i imaju druge perfomanse koje nisu potrebne svima . Ako poredis automobile to ti je kao da poredis yuga u ferarija , a onda pitanje dali svima treba taj ferari ? Ako ti nije potreban kupi obicno prevozno sredstvo a ima ljudi kome i netreba a ima para pa kupi da se vozi po gradu i sepuri njime. I sve je to van teme. Ali znam da sve sto sam imao firme fox mi je isto i kod firme prologic ili daiwe samo se natpis razlikuje. Nemoj da mislis da je fox ili nesh nesto bolji od prologica sve je to isto....
Link to comment
Share on other sites

A što nemože sa jugom a može sa mercedesom zato što mečka iam više konja ili zato što ima klimu a jugo nema ?E isto tako i sa štapovima germina je sinonim za sve štapove i trajaće kao i fića i jugo i mercedes nemogu svi da voze bolji auto od juga i nemogu svi u koje se računam i ja da daju za senčurije godišnju platu

A za fox dignemo kredit pa polako

 

i niko nekaze da treba ili mora da kupis century ,free ili harisson ako nemas potrebe za tim inako ti nesto jeftinije zavrsava poso. A ako ti germina vrsi poso ne menjaj je.
Link to comment
Share on other sites

Verovatno ali nemaju ni svi potrebe za takve stapove .i da ima primera gde u mom okruzenju imaju ljudi stapove srednje klase i iz njih izvlace maximum a ljudi sa najskupljim nemogu ni priblizno . Znaci nije svaka puska ubojita. Ko sto imam drugare koji su u 90% na takmicenjima u plasmanu sa srefnjebudzetskom opremom a ima ljudi i to dosta kupuju pribor bukvalno najskuplje sto ima a takmicenje su videli samo na tv. Ode sve u off jbg
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na ove izvikane sarandzije sa takmicenja,a i na world carp classic-u nisam video da ijedna ekipa koristi prolzogic stapove ma koja klasa bila

ovo si u pravu i mene zanima zasto je to tako???

npr. i nas administranor Jane je celu Makedonsku ligu pecao na prolodjik  c3 i cc3 i pricao jedan baca na drugu obalu,mora da ga kocis,drugi sam cupa ribu iz granja,jedan oseca ribu,drugi baca gde pozelis... i onda ode covek na svetsko prvenstvo i ponese fmj i his ive....

Link to comment
Share on other sites

Pa i sam uvoznik peca na century stapove,valjda ti to nesto govori?

 

govori mu da pricas nesto sto ne znas...

 

sa sadasnjim uvoznikom sam pecao vise puta u proteklih par godina i nikada nije pecao na pomenute stapove... koliko znam od pomenutih stapova ima samo par slomnjenih u magacinu...

 

Pa ako toliko hvalis prologic onda znas i ko ga uvozi

 

zna ko ga uvozi, zato mu i nije jasno sta pricas...

Link to comment
Share on other sites

A ne slazem se ni za his-ove,po.mom skromnom misljenu ne vrede ni trecinu cene koliko su...mislim da je sramotno da sa 3.90 i 3.5l pecati na onoj barici safari,ne sramotno nego dari hiljade eura za 30 m zabacaja cista glupost

 

Misljenje je ko supak, svako ga ima! Govoriti da Free spirit Hi-S ne vrijedi ni trecinu cijene koju kosta moze samo neko ko je zavidan, ko ne moze sebi da priusti taj stap nikad a mozda ni tad i neko ko taj stap nije nikada vidio a kamoli ga uzeo u ruke.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Normalno,fox ostavis unucima a na prologoc ni sam ne mozes da se napecas kao covek :)

sa ovom izjavom si se malo zeznuo. Isto ti je ili fox ili prologic. A unucima mozes ostaviti i te tvoje skuplje stapove od hisa pa da ti se sutradan smeju ko da je tebi deda ostavo leskov prut ili germine
Link to comment
Share on other sites

Cisto da ti kazem da imam mnogo skuplje stapove od his-ova,ne znam zasto bi bio zavidan,ja sam izneo svoje misljenje,i za mene ne vredi nista a kamoli trecinu ako bas hoces da znas

a na koje to ti stapove pecas sto su skuplji od 1500e. Mene zanima koji su to skuplji i bolji od hisa mozda neko sa ade oce da se proserava malo.a to sto su kod nas u srbiji 1300e to mislim da su jedino kod nas toliko. Nekazem da su najbolji ni najskuplji ali me zanima nasta ti pecas pa kudis hisa
Link to comment
Share on other sites

Mora da si i ti neki karatista? :)

 

nisam neki, dosao sam do zelenog pojasa a onda batalio karate i presao u sarandzije... ni tu nisam neki cim nisam pecao famozni serbian karp kup... ali sam srecan covek bez obzira na sve to  :yahoo:

 

imas li neko pametnije pitanje ili i dalje ne znas sta ces sa sobom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...