Jump to content

Sta Vi Mislite?


Recommended Posts

a na koje to ti stapove pecas sto su skuplji od 1500e. Mene zanima koji su to skuplji i bolji od hisa mozda neko sa ade oce da se proserava malo.a to sto su kod nas u srbiji 1300e to mislim da su jedino kod nas toliko. Nekazem da su najbolji ni najskuplji ali me zanima nasta ti pecas pa kudis hisa

ovo i mene jako interesuje

Link to comment
Share on other sites

a na koje to ti stapove pecas sto su skuplji od 1500e. Mene zanima koji su to skuplji i bolji od hisa mozda neko sa ade oce da se proserava malo.a to sto su kod nas u srbiji 1300e to mislim da su jedino kod nas toliko. Nekazem da su najbolji ni najskuplji ali me zanima nasta ti pecas pa kudis hisa

I ja sam bas znatizeljan koje stapove koristis cisto informativno ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne palite se na ovakve tipove. Ponavljam, ovaj ih nije ni vidio uzivo osim mozda kod nekoga na rod podu i to izdaleka! Kod mene barem ne prolaze ove djecije fore :e da znas, imam i ja u kuci skuplji autic od tebe, samo mi tata ne da da se igram sa njim napolju.


U suprotnom ne bi ovako budalasao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze koliko kostaju,ako kazem da za mene ne vrede nista to ne mora da znaci da svima ne valjaju.Nisam potegao tu temu da bi pricao na koje stapove pecam,niti pricao o bilo kakvom kupu,verujem da si srecan makar pecao i na prologic.
Link to comment
Share on other sites

naravno, sve to stoji sto ti kazes. Ali ovde su tema bili stapovi iz srednje klase, ne iz te u koju spadaju ti na koju pecaju ti koje si naveo. najmanji problem bi bio svaki put kad neko trazi savet za stap da mu se kaze da kupi HI S. Svi znamo da je to najbolji stap. Ali malo ko od nas moze da si ga priusti. Ti Izvikani mogu. I ja bi ga kupio kad bi mogao. Pre ili kasnije verovatno hocu. Kad postanem ozbiljan sarandzija, za sada mi je dobar i C3, ja sam jos mlaki sarandzija, nemam ove godine ni malo vise od 80-tak dana na vodi. u cetri drzave na 6-7 razlicitih voda i na skoro svakoj sam imao ribu preko 15kg. Ali neka, cekacu da se uozbiljim pa kupim HI S pa onda mozda budu svi preko 20kg

Nije Centuri mongo jeftiniji od F.S., malo se voliras!!
Link to comment
Share on other sites

Glupost za ogranicene,ne moze svakom da se svidja,mozda je vama dobar zato sto ne mozete da ga kupite.Cela moja prica je bila o misljenju da je fox bolji od prologica,a onda se udarila sujeta ili kompleksi koje ne zelim da komentarisem.Izneo sam misljenje i za stapove koji su u naslovu. Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Glupost za ogranicene,ne moze svakom da se svidja,mozda je vama dobar zato sto ne mozete da ga kupite.Cela moja prica je bila o misljenju da je fox bolji od prologica,a onda se udarila sujeta ili kompleksi koje ne zelim da komentarisem.Izneo sam misljenje i za stapove koji su u naslovu. Pozdrav

Ne, meni je dobar zato sto ga imam! A po cemu je tebi los? Jel zato sto ne mozes da ga kupis pa ajde da pljunem na njeg ili pak los je jer ga nisi niti probao a ni vidjeo ocima svojim ili sto si ogranicen ?

 

Ovo sve ne bi bilo napisano da upravo iz okvira teme nisi izasao sam pa i iz sujete pljunuo na stap koji vrijedi svakog centa ulozenog u njega.

 

Eto ja toliko .... a ostalim kolegama pokazi na sta pecas, a mene licno zaboli jer sam siguran da to nije to sto pricas!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glupost za ogranicene,ne moze svakom da se svidja,mozda je vama dobar zato sto ne mozete da ga kupite.Cela moja prica je bila o misljenju da je fox bolji od prologica,a onda se udarila sujeta ili kompleksi koje ne zelim da komentarisem.Izneo sam misljenje i za stapove koji su u naslovu. Pozdrav

moze da se nesvidja nekom ko je sujetan a i nije iskljuceno da su ukusi razliciti ali da nevredi ni trecinu od onog sto kosta malo sibse zajebo. Neznam kako si zakljucio da nemogu da ga kupim,a i necu da ih kupim jer ih vec imam i netreba mi dupli komplet. A komplekse na vodi nemam jer od 365 dana u godini ja sam 150 sigurno pa od tih 150 uboscu neki dan da izlecim komplekse.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glupost za ogranicene,ne moze svakom da se svidja,mozda je vama dobar zato sto ne mozete da ga kupite.Cela moja prica je bila o misljenju da je fox bolji od prologica,a onda se udarila sujeta ili kompleksi koje ne zelim da komentarisem.Izneo sam misljenje i za stapove koji su u naslovu. Pozdrav

Jos veca glupost!!!!Inace imam tri garniture F.S.!!!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi drago mi je da svi imate f.s. Ja vam od srca želim da imate i još novije serije f.s . Ali me  interesuje  sam srž ove teme tj naslov teme koji je po vama bolji štap od dva pomenuta  i z prvog posta ? To ko šta ima  nek čuva za sebe i nek se ponosi što je to sebi mogao da priušti na ovaj ili onaj način nisam istražni organ i  lepo me za...le ko na šta peca i ko je  ko i šta. Za mene ste svi ljudi koji vole prirodu i pecanje zato sam ušao na ovaj forum a ne da čitam kao neko ima nešto   što vredi jako puno i time  omalovažava nas koji  to nemamo  .Za sve vas koji patie od marki i renomiranih stvari samo jedno ću pitati .Dali ste  bolji pecaroši i veći ljudi time što se hvalite priborom? Ima  ovde ljudi koji su vozili ferari    koji su postigli jako puno u životu pa se  ne... če  Time  nečini odelo čoveka nego duša ga  čini onim što jeste ! Čemu deoba ja imam pa imam ovde smo svi isti isvi ćemo   doći na vodu  dali jugom ili ferarijem ili   audijem q7  .E  bolje da se posvetimo pomaganju jedni drugima u nedoumicama  da iskusniji  poduče i preporuče neiskusne  više ćete se ponositi dobrim delom što ste pomogli nekome da nemlatne pare  i posle se kaje jer  svi znate kako se teško zaradjuje  "čast izuzetcima " koji bru pare sa drveta   8) .Molim vas sve da  nepravimo klasnu razliku  barem  na forumu i na vodi .Jer niko nikoga neće poštovati po tome kav pribor ima nego po tome kakav je čovek  Bar ja tako. Ako  mislite da  ovo nije prikladno što sam napisao   neka me banuju  jer nisam došao na ovaj prelepi forum  da  čitam o imovinskom stanju par kolega nego da razmenimo  znaja družimo se  učimo  i naučimo druge  jer sam draž ribolova nije u skupim stvarima  jer lepše je u dobrom društvu sedeti kraj vode pecajući na bambuse nego sedeti  negde  dalje od svih i  prsiti se sa  par hiljda eura pribora  mislim da  to vredja  intelekt ljudi koji cene prirodu i drugarstvo i nemogu na legalan način da steknu novac da  prežive  i   da  skupe da se druže sa kolegama  kraj vode .Kako niko nije rekao od vas  što se ku..te  sa fs .Ade da organizujemo druženje  i da skupimo svi pare za kolege koje nisu  u mogućnosti da sebi priušte   dolazak na druženeje  time bi bili veći ljudi i prijatelji .Nemoj neko dase uvredi jer sam predočoi svoje mišljenej :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Milivoje ima nesto sto je tacno u tvom pisanju ali upravo to i radim na ovom forumu, da pomognem ljudima da ne grese ali ljudi koji si manje iskusni a i oni koji su sujetni pitaju a onda na dobijen odgovor odgovaraju negativno. I tu onda nastaje ovakva rasprava a to ko sta ima to je licno njegova stvar ali nemozes da kazes da nesto nevredi ni trecinu od placenog a to nisi ni uzeo u ruke.imao sam skoro raspravu o masini koja je bolja za mix i glupo je da se ponavljam .isprobao sam sve sto ima za mesanje i pravljenje kobasica i reko da ako imas prostora nema boljeg od pneumatskog pistolja a neko ko nema mesta i nije probao tvrdi suprotno . I ako si vec pitao i dobio odgovor znaci da to sto si pitao neznas a nemoj na dobijen odgovor reagovati negativno. Tu smo da se pomognemo da nebi trosili novac na gluposti ili na nesto sto nevredi.
Link to comment
Share on other sites

Ja nikada prijatelju nisam rekao da f.s nevredi to su drugi rekli Drzao sam ga u rukama   na takmičenju  lep je ali je meni nedostižan više volim da uživam u dobrom društvu  i da novac ulažem u bolje sutra svojoj deci nego da  lupim par hiljada na pribor ada mi deca  zele nešto .Nego  poštovani Ganiću reci mi o ova dva štapa po tvome mišljenju  koji je prikladniji za divlju vodu ?

Link to comment
Share on other sites

Baca,diskutabilno pitanje za siroke mase,zbog nedostupnosti Fox stapova malo ko moze pricati o njima,vise je rekla kazala,ko ih ima cuva ih ili teske duse ih proda.....

Svaka ti čast na iskrenom odgovoru  prijatelju hvala ti  .Ja sam  probao foxa ranger xts 13" 3,50    i polako skupljao novac za dva štapa   i time  dotako   vrh svog budzeta  jer koliko sam para dao na  štapove koji su pucali i listali se   mogao sam da ih kupim i ranije nego   jbg   nisam imao za bolje  a volim da pecam pa  sam pecao  sa tim što imam i bio presretan jer sam  uvek bio okružen dobrim društvom i pravim prijateljima  i to mi je i sada bitnije od pribora i tako će biti dok dišem

.Nadam se  da će mo se svi jednom sastati na nekom jezeru i družiti se i pecati  i da ćemo razmeniti iskutva i pomoći jedni drugima da   neiskusni nauče nešto a iskusni dopune znanje  .Bolje bi bilo da se otome dogovaramo gde u aprilu otići svi kao forumsko druženje

Link to comment
Share on other sites

Fox ranger ili nash entity?

xts ti je oko 140 e komad ,a nesh mislim da je oko 100 a c2 mislim d nema 200e 3kom.i mislim da ti cena sve govori. Pa ti odluci a mislim da ces u ceni od ovih najskupljih naci dosta bolje ali naravno polovne. Tako bi ja postupio pa vise nebi kupovao prodavao pa opet kupovao itd.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...