Jump to content

exYUcarp druzenje ili takmicenje?


  

105 members have voted

  1. 1. Druzenje ili Takmicenje?

    • Druzenje
      89
    • Takmicenje
      16


Recommended Posts

Dragi prijatelji,

 

kao prvo zelim da vas obavestim sve da cemo u prestojecoj godini po prvi put organizovati okupljanje clanova exYUcarp portala na vodi. Razlog zasto to nismo organizovali ranije je jednostavan. Zeleli smo da organizacija i podrska ucesnicima bude na najvisem mogucem nivou.

 

Za vas imamo sledece pitanje pa vas molim da date vas glas i komentar.

Da li ste za organizaciju druzenja :drinks: (koje po obicaju preraste u mini takmicenje) manjom kotizacijom, sa hranom, se peharima i sa ispijanjem enorme kolicine svega i svacega (zbog cega se ovakve stvari obicno i organizuju)

 

ili

 

ste za organizovanje prvog (boze zdravlja) tradicionalnog exyucarp kupa sa izuzetno bogatim fondom nagrada novcanim i robnim?

O datumima i vodama komentari u sledecim temama

Ocekujemo vase komentare i sugestije.

Link to comment
Share on other sites

Da ne malerisemo, Pavlovci u sporu, ogromna voda, bice verovatno 30-50 clanova, neki ce voditi supruge, verovatno i malu decu,zajednicki rucak svaki dan? nekako bas peske oko celog jezera ne ide ili pali kola a ostavi nekog pored deset boksova,

po svim naznakama Conoplja,divlja voda moze vam doci saran ili amur od 2 kila ili 20+ nikad se ne zna, cuvarska sluzba +5, kafanica sa fosnama, odmah ty, na 5 minuta, kupanje zajednicko na brani, naravno,hladovina naravno, nije van srbije, relativno blizu ili nekima odmah tu,sto reko, Braca-Чонопља је као "добра пичка,"kotizacija ili ufur je oko 35 e sto i nije neka para, za 3 dana,gosn upravnik, klima glavom Jane bi sutra kreno, Kiza nije bio od 1 maja,da ne spominjem Bilija Pitona, koji je doziveo neverovatno iskustvo po opstem stradaniju-potopu, i ribi zivota....

Link to comment
Share on other sites

Strogo po poslovniku,necu skretati sa teme :D

Ideja za odrzavanje ovakvog skupa je izvanredna u bilo kom obliku manifestacije,kako takmicarskom tako i druzenja radi!

Misljenja sam,bilo koji vid skupa da odnese prevagu,da on mora biti izistinski u svom duhu!Sobzirom da bi se ovako nesto

odigralo prvi put ja sam vise opredeljenja za DRUZENJE u pravom smislu te reci.Sto bi znacilo bez prisustva niti jednog takmicarskog obelezja:sudija,kojekakvih pravilnika,pehara,medalja...Takav pristup bi zasigurno imao prisniju i opusteniju atmosferu,zdraviju komunikaciju i najposle veselje :drinks: U drugu ruku na taj nacin bi se jos stekao dodatni prostor od uplata koje bi organizatori vec izbalansirali ne bi li se svim prisutnima podelila obelezja skupa,mozda u vidu majica ili nekih sitnica.Iskoristiti skup pa se na najlepsi moguci nacin,prigodnim zahvalnicama i malim pokloncicem zahvaliti najzasluznijima,najaktivnijima i najprisutnijima clanovima sajta.Ukoliko mogucnosti dozvoljavaju razviti jos neke od ideja....

Dok takmicenje,pa i ono najsitnije da kazem,povlaci za sobom svoj duh i obicno nekako tece samo u svom smeru,tako da bih strogo razgranicio ova dva pojma!

POzdrav svima :D

Link to comment
Share on other sites

i druzenje je jedna vrsta takmicenja . a takmicenje kada je nema druzenja !

znaci prvo sto sam naveo ima dva u jedan .

glasam za DRUZENJE MADA NE VERUJEM DA CU UCESTVOVATI ALI CU BUDNO PRATITI I RADOVATI SE SVAOM SRECNOM DOGADJAJU KAO DA SAM JA SA VAMA !!

Link to comment
Share on other sites

Definitivno druženje jer kako popričati sa svakim ako imaš takmićenje pred sobom. Lijepo opušteno upoznati ekipu i naravno obavezno neka veselica. Jebeš druženje ako nešto ne zasvira, kakvo je to onda druženje :friends:

Sve ostale ideje i program događanja mogu ići u cilju popune vremena i slično. Možda isto gledati na podatak da nismo svi blizu pa probati pronaći neku srednju opciju mjesta događaja. Na kraju, što prije izaći i sa datumom druženja, i zbog nas samih a i organizatora da vidi tko je uopče u mogučnosti doći.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...