Jump to content

Potreban Savet Za Mobilan Set Stap/masina


Recommended Posts

Drugari,

 

Treba mi set koji je jako jako lagan za nosenje a opet predvidjen za jaci ribolov. Znaci mora da nosi 100 - 150 grama ... pecanje je na Dunavu, mobilnost je imperativ. Jurim sarana a ne mogu da pridjem blizu kolima ...

 

Neke preporuke ?.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam slican problem idem par kilometara bicikolom nekad i 2x dnevno,gledam da nosim minimalno pribora znaci stapove,meredov,signalizatore,sitnice sve u futrolu,hranu i mamce u kantu veslo u ruku i peglaj...jedino da uzmes neke telecarp stapove sto dodatno smanjuje probleme oko transporta..

Link to comment
Share on other sites

Ja imam slican problem idem par kilometara bicikolom nekad i 2x dnevno,gledam da nosim minimalno pribora znaci stapove,meredov,signalizatore,sitnice sve u futrolu,hranu i mamce u kantu veslo u ruku i peglaj...jedino da uzmes neke telecarp stapove sto dodatno smanjuje probleme oko transporta..

za DUNAV  i pecanje iz camca ti ni ne trebaju stapovi 3,60 ako vec neces da vucaras stapove iz dva dela koji su min 180, tako da bilo koji stap akcije od 80 do 150gr ti zavrsava posao, moja preporuka za dunav je stap do 3m sve jedno da li je tele ili iz dva dela, ponuda je tako sarena da treba da pustis masti na volju i da uklopis sa dzepom! 

Link to comment
Share on other sites

Drugari,

Treba mi set koji je jako jako lagan za nosenje a opet predvidjen za jaci ribolov. Znaci mora da nosi 100 - 150 grama ... pecanje je na Dunavu, mobilnost je imperativ. Jurim sarana a ne mogu da pridjem blizu kolima ...

Neke preporuke ?.

prologic fast water 2,93 3,5lb a drzi olovo do 300 gr

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

verovatno mislis na trio baifeeder... odlicna masinica ali je slicne tezine kao Longbow 60 koji ti je jane preporucio... pitanje koliko laksu masinicu mozes da nadjes u toj cenovnoj klasi...

http://img51.imageshack.us/img51/7382/okumatriobfbaitfeeder.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...