Jump to content

Sarulesti


gmboki

Recommended Posts

Da ti ne vozis autobus kad ti toliko trosi? Nema gradske voznje....ide se kroz sela....60 km/h zato put i traje toliko...sem dela autoputa oko Bukuresta

Ne drug vozim  ww karavana  v6 2000 cc 200 konja i ja za volanom hahah

Link to comment
Share on other sites

Sve ok.

Jednom vodio naše, Hrvate, Slovence...

Hrvati došli busom - preskupo. Nije to bus pun, sa 80 ljudi, nego maksimum 30 ako bi išlo. Mnogo stvari, znaš i sam, šarrandžija si. Trojica je idealno.

Taman da se naguramo    svi troje u auto i oprema i malo na krovni nosač i taman. Čekam da mi se jave  iz ekipe kolege pa da uplaćujemo ako hoće  da idu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Karavan - taman! Treba tamo auto, da punite akumulatore u hotelu, mobilni, tuširanje, nabavka ladnog piva, hrane...

Velika je voda ljudi! A na svakom mestu ima oho-ho mesta za udoban kamp i kola.

Čujemo se. sve informacije imate na sajtu www.trofej. info a ja ću ovde redovno zalaziti.

Pozdrav do sutra.

Link to comment
Share on other sites

http://img94.imageshack.us/img94/762/img4760ts.jpg

 

Bio sam par puta na Sarulestiju , dozivljaj koji se pamti . Kada se vratite jedno tri - cetiri meseca neide vam se u ribolov

Ovo je odlicna prilika da i ove godine opet odem, pozdrav Glodu !

 

Kolko oces

Pozdrav i tebi stari druže.

Tek sad videh, ne stižem, ubi me novi sajt a i slilni mejlovi i ptanja o Saruleštiju - čitavog dana odgovaram na više strana.

Link to comment
Share on other sites

Ja idem 100% treba smao jos u ponedeljak da uplatim :) Pecam sam i idem svojim kolima. Tako da ako neko ide a nema sa kim da peca i snalazi se za prevoz neka se javi....Pa da nas jeftinije izadje ova pustolovina :)

Link to comment
Share on other sites

  :) Pecam sam

Veeeeeeeelika greska , na sarulestiju treba ekipa da je od tri do cetiri coveka.

2010 pecali smi nas petoro na jednom mestu , jednog dana kako sam u 8,30 usao u camac da razvlacim , izasao sam oko 14, razvucem jednu , udari na drugu, udari kod kolege, haosss.

Sad kada bih isao ne bih nosio spod nikako , samo boile i kada razvucem pustim i saku boila na to mesto !

Nosite li spod - umirete od pecanja

Link to comment
Share on other sites

Kontam ja to ali nemam sa kim :D Zato cu i traziti mesto gde necu morati da razvlacim nego cu zabacivati lepo na 100m (kazu da ima takvih par mesta gde nije potrebno razvlacenje)A ako bas i bude tako pecalo kao sto kazu pecam lagano na jedan stap ako treba :D Nije li poenta uzivanje a ne fizicki posao? :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Saruleštiju NE TREBA mnogo hraniti, samo dohranjivati. Kad izvadite ribu, razvučete mamac i pored bove spustite samo šaku boila!

Kobrom se rasipa, spod (valjda stap za raketu) negde može negde je spot dalje.

Ubedljivo je najbolje mali laki gumenjak. Ma i čamac. čamćić najmanji za jednu osobu je dovoljan.

Još ukoliko imate elektromotor, leleeee.

Možete i pentu nositi.

Link to comment
Share on other sites

Da li je dozvoljeno koriscenje Braco prikolice?

Ili bilo koje druge...

Samo pazi gde ces da lovis jer ako pocne kisa ni traktori pola Rumunije te nece izvuci :rofl:

 

http://img819.imageshack.us/img819/1329/4iqt.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Niko nije ostao zaglavljen.

 

Tako je Glode a i ako je neko imao kakih problema odma dodju da pomognu

Domacini su bili veoma ljubazni , svako jutro prodju da pokupe vrece sa odpadcima, uvece prodju opet da pitaju ako imamo potrebu da nam se akumulator napuni, uzmu ga pa ga ujutru vrate.

Okolo su sela gde mozete da kupite za jelo i pice, nemojte da vucete gomilu toga sa vama, cene su kao kod Vas !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...