Jump to content

Stapovi Do 200 Eura 3 Komada


Recommended Posts

Sta mislite o stapu Daiva Black Widow 13.fita 3,5 lib.?

Puca ko staklo prijatelju   evo imam  ih 3 komada sa slomljenim vrhom   tj jedan na trnu pukao   i to sa olovicom od 80 g pri zabčaju  (ja iz kolica bacam ).  Moj savet je u velikom luku   zaobilaziti  i njih  i emblem , i regal  daiwu    nemaju garanciju  samo nalepnice daiwa a kvalitet  (pijan kinez ih pravio :pivopija:  ) 

Edited by milivoj
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista nefali c2 3.90 3.5 lb...ukucaj na googl tako i prvi snimak na youtubu i videces sta rade sa tim stapom...

Gledao ja  i  prikazali kao lik pokušava da izvadi vrbu štapom c2  3,90 3,50 lb i bilo ono povuci potegni iščupati nemože . :rofl:  To može da bude   više namenski štap  za vadjenje vrba pored vode  , pecanje , i  da se koristi za  šlepanje auta umesto užeta ma 3 in 1 .Drzao sam ga u rukam na jegričkoj ima jedan drugar  ma da mi ga  dz daju nebi ga  uzeo nema dušu ko močuga 

Dok cc30 je već  ozbiljan štap a i c3 je  ekstra štap .A c2  neka hvala  :prijatelji:

Link to comment
Share on other sites

milivoj, nesto si debelo pobrkao...

Moguće prijatelju  ali sam samo izneo  to što sam video  na  video snimku na you tube i izneo svoje zaključke posle zabacivanja sa pomenutim štapom  jer nije  mi na ruku legao i imao sam osecaj naveden u predhodnom postu .Ali to je stvar uku sa  ima neko ko nebi ovaj štap dao nizašta  ja nespadam u tu  grupu  .Nemoj se ljutiti ali  samo iznosim svoje utiske

Link to comment
Share on other sites

Pa  kada  sračunam koliko sam im para dao   tj ceo kredit od 200000  din za pribor i sve se  pokvaarilo itd    a navodno povravice vratili mi još gore  mislim da je svaki komentar suvišan bolja roba iz kineske radnje nego iz formaxa  1000000 %  Nepodcenjujem nikoga samo kazem svoje mišljenje  imam formax opremu i  govorim iz ličnog iskustva Ali to nije tema ovde  ja se izvinjavam  za off  ali  bolje da znaju ljudi   nego da bubnu pare koja pa da posle se hvataju za glavu

Link to comment
Share on other sites

Izvini, a sta si to za 200.000 kupio u Formaxu?

Šator  , rod-pod vreće za spavanje , torbe za boile , torbe za sitan pribor ,6 stapova pa posle još tri , mašinice  samo tri WINDCAST BR LD . meredov 2 komada . suncobrane   i td  I više para je otišlo samo za navedeno . Verovao sam i njima idrugima koji su me tamo uputili  ali više ni udicu nekupujem kod njih   P.s  mašinice sam prodao i kupio bblc .

Link to comment
Share on other sites

Ne baš sve prijatelju šator sam prodao   odmax posle takmičenja tj prve kiše meredove  imam štapovi su  svi  loši bili do koske   evo mooj carp sam kupio pe tri meseca  digo se lak na karikama poslat na garnciju sva tri . I naravno nece da vrate pare nego   popraviće zamazati lakom i vratiti . daiwa štapove  neke sam prodao  jer su loše bile  a regal daiwa  su mi pukli na prvom takmičenju  i  bačene su u kantu  legaci carp se izlistao  suncobrane sam bacio jer su se parali  Rod pod je pukao eno ga u formaksu svrćen i nisam  hteo da ga uzmem a tako će biti i sa mojo carpom  Ma  ni udicu niko tamo netreba da kupi  dzaba im akcije kad je sve ko što mi reče jedan radnik bivši njihov robu sklapa pijan kinez u formaxu

Link to comment
Share on other sites

Bas si maler...

Očigledno Što se formaxa  tiče da jesm maler!  Sada sve izpočetka sam kupio sme štapova li ovo sto sada imam je kvalitetno i dobro i  kida se nepra se  .  i nelomi se .Shimano bblc , daiwa infinity versa ,prologic  new green carp base 2 man , et suncobrani  , i do sezone cu kupiti nesh entity štapove  .E to nece sigurno pući i listati se .

Link to comment
Share on other sites

Aaauuu brt, pa ti si bas najebao...sto kazes, u formaxu ns kupijem ni hranu za belu kad idem na savu, ono je sve teska cajna, a neznam ko te nagovori da kredit od 200 000 skrljas kod njih...
Link to comment
Share on other sites

Bivši drugovi   me nagovoriše evo sada mi formax  dao u garciju nove mojo carp   nove novcijane   .al ja kupujem druge štapove  ove ako neprodam  biće  za  manje vode nekažem da su mojo carp loši

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...