Jump to content

Century G3 Ltd - Ogranicena Serija


Recommended Posts

Ovo je upravo online shop od jednog od ovih Premium dilera za Century a kojeg nema na listingu za Premium dilere u Century bazi?

 

Sta cemo sad? Tuziti ih dabome, jer Vasil tamo neki iz Bugarske je nezadovoljan. On Bogati nema te podatke i pada u nesvijest zbog toga. 

 

Dodje covjeku tesko oko srca jer su ovi Englezi bezobrazni. :sorry:  Kako su mogli da ostave Vasila iz Bugarske bez tako vaznog podatka? :a054:

 

UZIVAJ VASILE!!!!! UZIIIIIVAAAAAAAAAJJJ :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je upravo online shop od jednog od ovih Premium dilera za Century a kojeg nema na listingu za Premium dilere u Century bazi?

 

Sta cemo sad? Tuziti ih dabome, jer Vasil tamo neki iz Bugarske je nezadovoljan. On Bogati nema te podatke i pada u nesvijest zbog toga. 

 

Dodje covjeku tesko oko srca jer su ovi Englezi bezobrazni. :sorry:  Kako su mogli da ostave Vasila iz Bugarske bez tako vaznog podatka? :a054:

 

UZIVAJ VASILE!!!!! UZIIIIIVAAAAAAAAAJJJ :rofl:

Nemam, apsolutno, ništa protiv firme Masterbih.Koristim neke komponente od njih i imam samo reči hvale.

Tvoje ponašanje,YoYo, je nerazumljivo.Ili imaš toliku želju da te Boris proglasi za glavnog advokata ili si zaboravio da popijes uobičajenu dozu lekova.Ništa drugo ne može da objasni tvoje ponašanje ovde a i na drugim forumima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

zao mi je sto je tema otisla u pogresnom smeru, i isto tako mi je zao sto u losoj komunikaciji ucestvuju ljudi koje poznajem i cenim.Zato moram da se umesam i ukazem na ono sto nije dobro.Bez ikakvog povoda je napadnuta firma Masterbih i cak sta vise kroz postove pokusano da se prikaze u najmanju ruku kao neozbiljna.Nas kolega YoYo jeste ovlasten da u ime firme daje informacije i nebih rekao da izigrava advokata vec je na lep nacin kroz sliku i rec dokazao ono sto je istina,i pri tom nije koristio ruzne reci i bilo kakve vulgarnosti (jedino ako nesmatrate da je nepristojno nekom reci da nezna).Roba koja je dosla u Srbiju to jest tura Centuri stapova nije svercovana od strane firme vec je legalno prodata radnji u Srbiji i vlasnik radnje je licno podigao robu u Nemackoj.I na kraju cu reci da ovo pisem sto smatram da sam u pravu i sto je to upravo ovako kako sam napisao a i zato sto sam deo testerskog tima(nasta sam ponosan)
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nemam, apsolutno, ništa protiv firme Masterbih.Koristim neke komponente od njih i imam samo reči hvale.

Tvoje ponašanje,YoYo, je nerazumljivo.Ili imaš toliku želju da te Boris proglasi za glavnog advokata ili si zaboravio da popijes uobičajenu dozu lekova.Ništa drugo ne može da objasni tvoje ponašanje ovde a i na drugim forumima.

Advokat advokata,mada je Yo Yo potpuno u pravu!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li fotografija posto ovi iz Century salju informacije samo odabranim distributerima !

Covece ne okolisi kao kisa oko Kragujevca, napisao si da nudis odredjeni model stapova - dokazi to argumentovano !

PS. moj drug ovde koji prodaje Century mnogo prije nego sto ste Vi mozda i culi za tu firmu na moj zahtev je poslao mejl firmi , nema odgovora da ima novi model .

Jednom sam te pitao evo opet cu ponoviti pitanje : napisi mi pod kojom ste adresom registrovani na oficijalnom sajtu Centuriya !

Ono sa postom ocigledno nisi shvatio , nema veze !

 

Stvarno neznam sta si htio postici ili dokazati svojim silnim zamaranjem oko mene?

 

Cudno je to da neko neregistrovan ili mozda laznjak ima ovakve informacije prije svih u citavom svijetu :acute:

P.S. pozdravi svog druga i reci mu da ima novi model

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi ova tema umesto da bude za novi stap otishla je u drugom pravcu.

 

da se razumemo nesto.jedan je jedini distributer za centuri stapove a ostali su prodavci.kakva exkluziva il premium dileri.mozes upisati sta ocesh al ovo izlazi ovako.carpologija je zvanicni zasupnik prologika I ima svoje dilere odnosno prodavnice.neka prodavnica u nisu krsti sebe premium diler za prologika za juznu srbiju.nije ni diler ni uvoznik ni ima exkluzivu

 

to ima samo onaj jedan jedini ovlasceni zastupnik koji je na ZVANICNOM SAJTU proizvodjaca I niko drugi, svi ostali su prodavci

Link to comment
Share on other sites

josh nesto u vezi Centurija.Imo sam greysove pa znam sta pricam u vezi dozivotne garancije.

 

Kako bi znali celu pricu prve sam NCS uzo u KL angelsport jer u to vreme Braca je imo zastoj u prodaji.U to vreme Octopus kikinda je bio zvanicni diler centurija i bio je na njihovom sajtu distributera kao i na naslovnoj strani gde su bili svetski prvaci sa centuri stapovima.Polomio sam dva fmj i poslao slike sa molbom za zamjenu istih.

 

Ovoj odgovor centurija

 

 

Century Composites

6/4/13

 

to me, Paul

Hello

 

 

 

Thank you for your message and I was sorry to learn that you have broken you FMJ tip 9A11.

 

 

 

Could you let us have some further details on the purchase – the full name of the dealer that sold you the rod and if you still have the receipt? We cannot connect the name Srbija with any dealers on our database.

 

 

 

Could you also let us have your full contact details?

 

 

 

I have detailed a link to the warranty section of our web site here: http://www.centurycarp.co.uk/rod-warranty/

 

 

 

We can take the repair forward when we have the details requested.

 

 

 

Kind regards

 

Znaci za nekog nevazi ono sto je bilo ranije,ko josh cuva fiskalnu iz 2008 godine,nevazi to sto sam im poslao i sifre stapova..

 

Dozivotna garancija je dozivotna garancija.netreba ti nista jer companija tvrdi da je bezprekorna u izradi,sta ako uzmete polovne stapove.Znaci nevazi vam garancija.Imate garanciju samo na papiru.Da sam u engleskoj bilo bi drugacije il barem u nemackoj...

 

Hvala netreba mi i nepalim se vise na dozivotnu garanciju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Buihihihi....po meni reklamacija za bilo sta ne moze da vazi ako potrosac nema racun..tako je sa bilo kojim proizvodom...ali ako i pored fiskalnog racuna ne priznaju reklamaciju, onda je to tema za sud...cista prevara....Kao sto Jane kaze...ne treba se loziti na marketing dozivotne garancije pogotovo u zemlji Srbiji
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja znam samo jedno.Daiwa krstite je kina il bilo kako,bilo kada sam se javio u daiwu uk za neki problem ljudi bi odma poslali deo dhl-om bez nikakve naknade.Samo im lepo napises kao sto sam napiso century i fotkama i gotovo.Greys isto tako.Nepita te gde si uzo i kada si uzo.platis transport i oni ti zamene deo.To je dozivotna garancija.Il garancija vazi samo dok je taj jedan prodavac a posle salili smo se.

 

Oni demantuju bre da je oktopus stajao na njihov sajtu kao generalni importer,demantuju da su se kitili reklamom za svetske prvake njihovom opremom sta vise reci o takvoj firmi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jane o cemu ti?

Druze, ako nisi popunio podatke i dostavio Century (onaj papir za garanciju), pisi propalo.

Ukoliko ne navedes serijske brojeve stapova, mjesto kupovine itd. onda ti garancija vazi jedino kod trgovca od kojeg si kupio, a kod Century nakon 2 godine ne vazi vise.

I, mislim da to nije tema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...