Jump to content

Struna Za Predvez


Recommended Posts

Kakav ba advokat? O cemu ti?

 

Ako imas problem sa tim da ti neko ukaze na to da u jednom postu pljunes na neke proizvode a potom u drugom postu odmah iza njega opravdas taj isti proizvod onda necu vise, ali cu reci da si smijesan bez daljeg ulaska u svadju ili bilo kakvu raspravu.

 

 

On topic:

 

Inace koristim Kordine predveze, N-trap Soft 20 lb, Supernatural Weed Green 25 lb, Kryston Super Mantis (njeg koristim kod daljih izbacaja jer je skin dovoljno krut ) a pored njih u torbi su jos Sufix Black Silt i K-Karpove varijacije Dyna tex (camo green) strune za predveze u raznim debljinama ali nikada nisam koristio deblji predvez od 35 lb!

Sve to koristim u zavisnosti na kojoj vodi pecam i u zavisnosti od situacije na istoj.

Smejsan sam smjesan....hahhaha....ne meres mi nista smjesko smjesni ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa tu si upravu,ali mislim da jaka struna bilo kog proizvodjaca moze da posluzi i da je sve ovo krenulo od komercijala.

Cele sezone sam pecao sarana u centru beograda sa obicno varalicarskom debljom strunom 30-ak metara najlona 30-ak udica i to ti je to...

Pored sve opreme koje imam neznam se koliko na 3 germine i neke drljave masinice sam se napecao bogovski

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

moj adut za dunav je mosella silver rig, nosivosti na cvoru 20 kg, predvez je cudo, pakovanje je 30 m, ali nazalost imam jos samo par metara, a nabavio mi je jedan drugar pre par godina, nelibim se i da koristim obicne varalicarske strune pp u debljinama od 20 lb, 30 lb, pa cak na nekim mestima i 65 lb.

Link to comment
Share on other sites

Na dunavu a i na drugim vodama uglavnom nikako ispod 25lb pogotovo dunav i to snacke skin rigid ili gladio link prologic . A sa obicnim strunama samo na daljinama do 50m max .pa i do 40 lb koristim zavisi od terena
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...

Treba mi struna za pecanje amura na popup gumeni kukuruz , bilo bi poželjno da je sa skinom, zbog mršenja, divlja voda je u pitanju sa puno trave. Ako neko ima neki predlog. Ja sam našao nekoliko al nisam siguran koja bi mi najviše odgovarala.

Kryston Mantis Dark 15lb

Kryston Super Mantis Green 15lb

za ovu 2 nisam siguran da je sa skinom

Katran Cobra 15lb

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2022 at 2:03 AM, Daka88 said:

Treba mi struna za pecanje amura na popup gumeni kukuruz , bilo bi poželjno da je sa skinom, zbog mršenja, divlja voda je u pitanju sa puno trave. Ako neko ima neki predlog. Ja sam našao nekoliko al nisam siguran koja bi mi najviše odgovarala.

Kryston Mantis Dark 15lb

Kryston Super Mantis Green 15lb

za ovu 2 nisam siguran da je sa skinom

Katran Cobra 15lb

 

Vecina nas kad peca na gumeni kukuruz koristi fluorocarbon. Licno smatram da je efikasniji od predveza sa skinom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...