Jump to content

Maradik Sevlerenac


prdaaa

Recommended Posts

Neznam sta  se podrazumeva pod kucicom.Dal ona mala strazarska.Ili ona vila do nje, ili onaj produzetak te vile sa stepenistem ili kuca na jezeru u kamenu izpred koje su parkirani ski dzetovi i gliser...

Link to comment
Share on other sites

Lepo je jezero,pravo za uzivanje i pecanje.Lisice i sakali ko domace zivotinje.S jednom lisicom sam pricao pa bar tri minuta dok nije otisla od rod poda:-)),onako u ponoc sedeci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo i izvestaja kako se pecalo pred najavljenu promenu vremena .noc je bila mirna do pred zoru kad su se javili prvi sarani oko 9kg ,bio i jedan manji par promasaja a onda jedna 14-najstica i jedno kidanje za kraj .....nista mnogo ali lepo druzenje su sebi priredili ,a ujedno probali da prevare nekog velikog brkonju .....sledece pecanje sreda pa se cujemo sa utiscima sa vode ...slike sutra

Link to comment
Share on other sites

sreda cetvrtak idemo max i ja da probamo srecu sa liscem i da vidimo dali vredi dovoditi ljude ovde da pecaju ;) :p ili su to samo price da ovde ima ribe i lisica .....

Link to comment
Share on other sites

sreda cetvrtak idemo max i ja da probamo srecu sa liscem i da vidimo dali vredi dovoditi ljude ovde da pecaju ;) :p ili su to samo price da ovde ima ribe i lisica .....

Vasa procena ne mora da bude tacna!!! :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

izvestaj sa vode

na moradiku pecalo dve grupe jedna sa petoricom i u drugoj dvojca .do podneva se javljao sitniji saran i amur dok kako je vreme odmicalo sica je stajala i poceli su da se javljaju komdai oko 10kg .poslapodne je bio eldorado riba je lepo uzimala i bila izuzetno borbena .u prvoj grupi je bilo dosta ribe neki su imali vise srece pa su upecali i one vece  10-15kgsarani ali bilo i amura preko 10kg .posle obilaska momaka iz prve ekipe koji nisu skrivali zadovoljstvo vracam se u kamp .max i ja smo pecali na samom kraju jezera do mrestilista (dalje nema),riba je solidno radila tako da smo velicinom mamca i sistemom hranjenja  pravili selekciju  i imali uspeha u tome .nagrada za trud je dosla u sumrak ...prelpa sedamnajstica je savladana iako je pokupila i marker i jos dva stapa , a nesto posle toga u pet min. dva velika sarana od 16 i 14 kila koje smo jedva zadrzali da sve neizmrse ...negde oko 2.30h pocinje kisa i jak vetar tako da smo vec u 3h morali da povadimo stapove i cekamo da vidimo dali ce se vreme ujutru popraviti ali nismo imali srece ...pecanje smo prekinuli iako smo planirali da pecamo i ceo sledeci dan ,ali nije bilo realno posto ni 120g olova nije moglo da leti do bove ..... lepo iskustvo i lep  ambijent recicu samo da je trava oko jezera pokosena put uredjen obala cista cuvari ljubazni ....a sto se tice ribe u ekstra kondiciji borbena do zadnjeg ....slike cim prebacimo sa aparata zasad samo ove dve koje je max postavio tu noc....

10505459_10204324891830873_2661065787083

10402695_10204323958567542_3423873308324

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

juce i prekljuce na moradiku bila ekipa cari ribolova i snimala jednu epizodu .na jezeru pecala dvojca mojih drugara i kazu da su im priustili i to zadovoljstvo da mogu da snime kako oni kazu od signalizatora koji gori od runa ,do lepog izvlacenja sarana i amura i slikanja sa istim .emisija jos nije pustena ali cim bude stavljam link....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...