Jump to content

Maradik Sevlerenac


prdaaa

Recommended Posts

Druze stari kakav si ti to sarandzija a ne bacas 140m.....

Riba se u danasnje vreme peca iskljcivo na 120+ metara,blize ne jede

nisam ni ja pristalica da pecam daleko ali posto hrane ribu sredinom primorani smo da je pecamo tamo .......

Link to comment
Share on other sites

Na maradiku duva vetar sa brane tako da na iskliz moras pod ostrim uglom od 105 stepeni u odnosu na komsiski rod pod.putanja olova treba da ide kao dijagram rejtinga SNS-a znaci naglo gore do nulte tacke gde sa visine koje ce mo obeleziti sa H pasti u vodu okomito pod pravim uglom.takvim zabacivanjem i u plitku vodu sa sigurnoscu vas mamac duplje upada i tako svi pecaju na 1,5 m a vi dublje. Znaci formula je sledeca H je visina SNS je duzina leta a P je realna dubina znaci SNS= H+Pna kvadrat (na kvadrat ako je meka voda).E TAKO...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prilikom izlova tostolobika , uhvaceno je nekoliko primeraka sarana od 20 do 30 kg !

Samo danas je uhvacen saran od 30 kg , 28 i nesto , 24 i 21 kg !

Amuri su isto ogromni , kao sabljarke .

Sva riba je ne osteceno vracena nazad u svoje carstvo !

Slike slede !

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

veruj srki ovde se izlov radi pod budnim okom zaposlenih tako da je kradja minimalna .svako ko bi da kupi tolstolobika mora da se najavi i da dodje licno na kapiju gde se meri i placa ...samo jedna opaska pecam vec duze ali samo sam na ovom jezeru dobio fiskalni racun uz dozvolu za ribolov....ovo je privatno i nema zezanja a i dragomi je sto je tako

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Srki ovde nema logike da se krade jer bi krao sam od sebe a to ne ide . A tostolobici , kolega danas trazio jednog omanjeg da kupi , najmanji bio 16 kg . Cekam samo da drugar sutra donese slike da objavim . 3 divljaka i jedan golac :-)
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovu vodu treba koristiti bas za prava druzenja ali sa onim sto  je svima falilo, da se hrani iz camca.Voda je bogata ribom to se vrlo dobro zna.

 

Maxa ce druzenje praviti jer nema bolje vode u Srbiji. :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dukas uzmi kobru i kobraj ako ti raketa bucka.car je u tome da ja koji znam da precizno bacim raketu i bez buckanja pobedim tebe...jel koji razbacujes.i nemoj viae kukati ne boji se riba tamo rakete a objasnicu ti uzivo mrzi me da pisem preko tel

Nije problem kad odes sam da pecas,ali kad pocne kanonada svih 15 ekipa promenio bih misljenje.

Pitanje ako si u pravu,zasto su krajnje pozicije i pobedile???

Mislim da se svi slazu koji su pecali druzenje,da nam je falio camac za hranjenje a bilo je ideja na  pocetku npr Baka Baka prva!

Sve je ok,nije nista pokvarilo lepo druzenje.Ja se ne zalim i dajem samo predlog.

Link to comment
Share on other sites

Pecao sam u avgustu bilo je 37 (slovima:trideset sedam ) ekipa i neka je pola sarandzija i ja sam bio otvarac imao 24 izvadjena sarana i 6 otpadanja momci u sredini su njih dvoica imali 25 i to sto ti pricas nema veze.ako si slusao nocu sami sarani prave toliku buku da im raketa izgleda ko omanji komarac.problem je sto ste vecina pecali ko na backon jarku na 46 metara

A mos ti da se druzis svaki vikend i hranis iz camca al ako ima pehar onda......pa i ti nisi dao na tvom takmicenju pva tubu samo traka konac pracka kobra! Zasto?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...