Jump to content

Maradik Sevlerenac


prdaaa

Recommended Posts

Dozvoljeno nositi svu babusku sto se upeca,saran se vraca.

Treba se najaviti barem dan dva ranije,mada nije nikog bilo kad smo svratili.

Cena prava sitnica hiljadu petstotina dinara dnevna, nema nocnog pecanja.

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam mister M .Kostic, secerni mag ga pazario ogradio podigo nivo vode, jedan nas portir nije ni mogao da pridje placu koji ima na jezeru,i zabranio pecanje na par godina. Valjda se promenio gazda.????
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio prosle godine i taj te nije lagao,kakva prihrana mogao se pecati na dipovanu udicu.

Kostic i dalje gazduje,najverovatnije u utorak cu zapaliti tamo da vidim kako riba radi.

cena jeste prevelika ali ...

Link to comment
Share on other sites

bili neki moji u izvidjanje , ima 15 mesta , jede na blizo oko 30,40 metara , tu ga i hrane cuvari iz camca, babuske preovladava, saran udara kad dodje na red, nisu veliki oko 5 kg.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
otvoreno, cene proslogodisnje.... nema nocnog, samo kod brane dva mesta, kad urade kamere!!!!! bice na celom jezeru..... dobio sam sarancice na podzac i zrno kukuruza (stari)..... bice to vrh voda, samo papreno i nema nocnog, a do data ima da se nacekamo....
Link to comment
Share on other sites

Samo jako dalek zabacaj kao u dobra stara vremena pa riba kad udari Boga mi ima sta da se povuce :D a i ove od 3 il 4 kile je jako tesko izvuci,jaka i zdrava riba :clap:
Link to comment
Share on other sites

Samo jako dalek zabacaj kao u dobra stara vremena pa riba kad udari Boga mi ima sta da se povuce :D a i ove od 3 il 4 kile je jako tesko izvuci,jaka i zdrava riba :clap:

Limare, jesi pecao kad na Dunavu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...