Jump to content

Maradik Sevlerenac


prdaaa

Recommended Posts

...MK Lake Resort...

U subotu su momci upecali , odprilike , po 20 Kg deverike .

U jednoj čuvarci skoro svi komadi su bili preko kilograma , a u drugoj nešto manji .

Pecali su , kako kažu , sa suprotne strane jezera na polovini kod nekih oraha na 20 ~ 30 metara od obale na crviće .

Link to comment
Share on other sites

jezero je u privatnom vlasnistvu ,cena pecanja je 1500dan i 1000 noc .ogradjeno i dobro cuvano.divlja voda sa dosta vrsta ribe ,babuskaoko 500-1000g,deverika i preko 2 kg ,sarana koi dostize velicinu i preko 25 kg ali se najvise peca od 5-15kg ,ogromni somovi i preko 2m duzine,ogromni tolstolobici ....jezero ja pokoseno i lepo sredjeno do mesta se ide camcem ili peske ,stalno si na oku (dvogledu cuvara).moze da se nosi bela riba i babuska koliko god upecas ,ostala riba moze da se nosi ali se placa po kg

da bi pecao moras da se najavis i ugovoris pecanje .zadnjih dana mnogi moji drugari su isli da pecaju fiderom i imali su odlicnih ulova babuske i deverike kao i sarana koem se bas i neraduju zato sto nece da ga nose a oduzme im i po 1h zamaranja da nebi kidali....sve u svemu srpski sarulesti...ali nezaboravi da je to divlja voda i ako ima ogromnu kolicinu ribe .na jezeru nisu sva mesta ista ni po dubini kao i ribi koja se tu krece tako da su kod brane somovska mesta ,na polovini jezera sa jedne strane je dubina i peca se saran a sa druge plice i peca se deverika ,pri kraju jezera je plice  i peca se daleko od obale i do 140m.bove nisu dozvoljene ,ali pored markera  mozes da zamolis cuvara da dodje camcem da nahranis .....za mene jedna od lepsih voda ...

http://www.carpportal.com/maradik

Link to comment
Share on other sites

Jezero kao iz filmova o Kolumbijskim narko kartelima,pre par dana bio i smem reci Srpska voda br.1....dnevna varijanta pecanja bila,ulov 9 deverika-6kg i sarani od 15 i 9 kg...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jezero kao iz filmova o Kolumbijskim narko kartelima,pre par dana bio i smem reci Srpska voda br.1....dnevna varijanta pecanja bila,ulov 9 deverika-6kg i sarani od 15 i 9 kg...

sta cuvari gaje biljke a mi ponekad popusimo na pecanju ;)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja ukapirao cuvare a i ono sto sam video tamo mogu reci da MK bole djoka za pecarose,napravio je sebi merak a ako neko zeli da peca nek peca...skupo jeste ali kad pogledas posto prodaju kilo boila ili kantu spoda ova dozvola je dzabe s obzirom kakav dozivljaj pruza.....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dozvola je ua 500 dinara skuplja od mike a bliza za 50 km MENI . Divlja voda sa puno ribe e sad i meni je mika skupa sto moram da prevalim toliki put.u cenu je uracunat i prevoz camcem hranjenje iz camca ako hocete naravno.
Link to comment
Share on other sites

juce na moradik otislo 27 ljudi i lose prosli ,po koja deverika ,i samo jedan saran vredan pomena oko 15kg ostali manji 5-10kg.ciljano samo dva coveka pecala sarana ostali plovak i fider.....

Link to comment
Share on other sites

Nocas 2 ribe ,jedan od 8 i jedan od 9 a zadnja riba pred jutro prelep divljak od 12.200....Riba izuzetno borbena.Sve zlatne ko dukat osim jednog defektnog .Uglavnom samo jagoda  i nesto na bananu...Sve su dosle na okacene po dve 18mm boile.A zadnji na 40mm, ostatka mixa rucno izrolana:-).Na 80 metara od obale....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...