Jump to content

Prologic Reptilian


Pike

Recommended Posts

Ako si omotač da izvineš "zagulio" od udice na gore i nisi skinuo višak hoće da se predvez nabora.  Kao memorija kod najlona. Nadam se da sam te razumeo. U suprotnom se izvinjavam.

Link to comment
Share on other sites

Prologic Reptilian 15lbs - konac sa skinom, ima li rešenje da se mnogo ne uvrće kad se veže udica.

Posle vezivanje izgleda kao feder tj. neupotrebljiva za pecanje.

skin koji je ekstrudiran  od jednog dela silikonplastike oce da zadrzi oblik federa prilikom rastezanja nisi ti jedini koji je natrcao na taj problem ali je resenje veoma jednostavno izlozi ga nekoj temperaturi leti na suncu i blago zategni a zimi u vrucu vodu pa blago zategni i kad se tako oladi bice ok

nadam se da sam pomogao .poz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KKarp koristio 4-5godina i bio zadovoljan mada se i on malo uvrće ali se ispravi.

Ovo sam uzeo da probam, neznam kakav bi bio od 25lib. Kriston mantis za mene je najbolji, činio mi se skup sada vidim da i nije, koristio prošle godine.

Čuo sam dosta lepih mišljenja i o Sufix black siltu.

Link to comment
Share on other sites

dva kotura imam u kutiji, nikad slican problem nisam imao... evo probavam opet, i opet... apsolutno nista slicno se ne desava... lici mi da, dok skidas deo silikonske koze sa konca, isti razvuces... pa on vracajuci se u prvobitni polozaj nabere konac... ovo sto vidim apsolutno ne bi smelo da se desava, pogotovo ne u ovolikoj meri...

Link to comment
Share on other sites

prilikom skidanja skina rastegao si i skin koji treba da ostane gore ,probaj da sa necim fiksno drzis gornji deo skina dok skidas donji deo . i jos jedno pitanje da nezakacis deo strune kad skidas skin pa da ona nije uzrok uvrtanja skina gore ..i jos jedno jako bitno pitanje dali skidas skin dok je jos na kalemu ili ga prvo odseces pa onda skidas skin.

Link to comment
Share on other sites

Struna je još na kalemu uvrnuta pa kad hoću da je malo ispravim ona se još više uvrće. Prvo odsečem parče pa onda skidam skin, tako radim godinama i nisam imao problema.

Probao sam i prvo da skinem skin uvek ista stvar, a tek kad napravim omču dobije se feder.

Link to comment
Share on other sites

upravo to sam hteo da kazem... rastezuci skin on tezi da se vrati u prvobitni polozaj i skupljajuci se nabora konac... skin predveza koji ti je vec naboran bolje prstima vuci suprotno od udice, tj pomozi mu da se vrati i normalan polozaj... u svakom slucaju moj ti je savet da se ne trudis puno oko predveza kome si vec maltretirao skin... bolje vezi novi predvez, budi pazljiviji sa skinom dok vezujes... zategni lepo predvez u rig box i u slucaju da ti se posle predvez blago uvija bolje skin malo povuci od udice... kao da ga skupis, nikako da razvlacis... ako me razumes... siguran sam da ces biti mnogo zadovoljniji...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...