Jump to content

Veliki Pozdrav Od Novog Clana, Ali Starog Alasa


Recommended Posts

Zdravo drugari! Mnoge od Vas vec poznajem, ali da se predstavim i onima koji me ne znaju - Zemunac ribolovac, uza specijalnost - saran na Dunavu. Poceo sam uz dedu pre 40 godina kao dvogodisnjak i od tada sam strastveni pecaros... ima i jedna urbana legenda o mom dedi i meni - moguce da ste je culi - da sam se izmakao dedi i upao u Dunav, a da me je saran spasao ;) malo istine, malo vise nadogradjene price, nadam se da cemo se lepo druziti! puno iskustva o boilama, miksevima - slobodno pitajte, sve sto znam cu vam preneti! :) veliki pozdrav za sve!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno Sale, zato sam tu da se pomazemo i razmenjujemo iskustva ;) poceo sam sa dedom i nazovi primitivnim metodama, a probao sa najmodernijom opremom i najskupljim boilama - kad sve svedem - ja bih se drzao osnovnih stvari i kukuruza :) kao juce da je bilo - slika mog dede u glavi kako kukuruzom hrani saran na istom mestu danima - i na lupkanje nogom od pod camca saran sam dolazi po uslovnom refleksu - kao kokoske se skupe, nevetovatno... tu sam sta god treba ;)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo prijatno drustvo na ovom forumu! Hvala puno drugari!! Ceo zivot se osecam nepozeljnim - u skoli uvek bio ili sa nadimkom Mali ili Noske - uvek me zavitlavali, sad imam problema i sa kicmom pa sam i Grbavac poslednjih godina - sta da vam kazem - prija ovo kad imas ljude s kojima imas zajednicka interesovanja koji su prijatni i pozitivnu :)) hvala puno na ovakvom doceku!!
Link to comment
Share on other sites

Kakvo prijatno drustvo na ovom forumu! Hvala puno drugari!! Ceo zivot se osecam nepozeljnim - u skoli uvek bio ili sa nadimkom Mali ili Noske - uvek me zavitlavali, sad imam problema i sa kicmom pa sam i Grbavac poslednjih godina - sta da vam kazem - prija ovo kad imas ljude s kojima imas zajednicka interesovanja koji su prijatni i pozitivnu :)) hvala puno na ovakvom doceku!!

Nemoj da im dozvoliš da te bilo ko proziva  jooj  na to sam alergičan kada neko jači matletira slabijeg  i nadimke mu deli   na konto njegovih problema bilo kojih  .Brate nemoj da se bojiš nikoga .Ja se sem boga nikog neboim  svakom na crtu sam stajao i stajaću  ko god me uvredi  bez obzira što sam u kolicma  uješću ga barem   dok me šutira al će me po tom ujedu zapamtiti .Nedaj na se .

Link to comment
Share on other sites

Zoki brate ne daj se....pa i deda ti je bio grbav....jbg ceo zivot je vukao mreze...i po suncu i po snegu...ali je postao Beogradska legenda! Jos se secam spota Yu Grupe za pesmu "Dunave"....oni na ratnom ostrvu mu nisu ni do kolena! Evo malo da osvezimo secanje na neke koji su bili deca kada je tvoj deda pustao krupne sarane iz mreze, da bude za sledecu godinu...za unuka....ali tada se drugacije razmisljalo....davna lepa vremena!

http://www.youtube.com/watch?v=yBpJtl87nVw

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Haha, hvala hvala :)) Ckalja nije bio bas lep - kao ni ja :( kamo srece da sam bar duhovit i zabavan kao on - pa bar neki kvalitet da imam...eee... dao si mi povod da se malo saberem - pa zivot me bas nije stedeo, ama losa genetika me skroz pogodila :(( al dobro, sta da se radi, mora da se zivi i nadje smisao... jedino gde nesto znam je saranski ribolov - bar na ovom forumu imam priliku da vam pokazem koliko vredim :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...