Jump to content

Mainline Mixevi I Aktivatori


Recommended Posts

Bilo bi lepo da neko ko ima iskustva sa ovim mixevima i aktivatorima, napise po nesto o njima. Sta je Cell, Pulse, Active 8, Fusion (Fuze), Grange...? Uz sta mogu da se kombinuju? I kakve rezultate daju na nasim vodama?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa skoro svim njihovim miksevima u izvornoj varijatni (Miks plus activator) ces se napecati. Sad sve zavisi od vode do vode, ali su svakako odlicni.

Ja sam fan Fusiona koji sam koristio poprilicno koji na nasim vodama radi odlicno, Ananas takodje ako se jos uvek radi. Kada nisam imao para da non stop kupujem komplet, sekao sam Fusion sa domacim miskem I dopunjavao aktivatorom, ali to nije bas to. A sad sta je sta imas na netu sastave I karakteristike mikseva.

Obavezno ananas popup I jos jedan dva po izboru koje kombinujes sa mamcem I kad ubodes dobitnu kombinaciju, bice festa.

 

Ono sto je odlicno je da aktivatore mozes da uzimas posebno i da ih dodajes u svoje miskeve sto je svakako preporuka I neces pogresiti. Jedina mana mainlane-a po meni je cena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam pouzdano da se vise od deset-petnaest godina unazad Mainline boile ustaljeno visoko kotiraju na zapadu u zemljama gde je i izbor boila a i konkurencija mnogo veca. Najcesce su u superlativima pominjani Active-8 i Fusion i to ne u reklamnim pamfletima vec u diskusijama samih ribolovaca i po forumima. 

Link to comment
Share on other sites

Activ maple 8 radi na dosta divljih jezera kao kod nas tako i kod vas medjutim i mix se mora razblaziti kao i da se pazi sa aktivatorom.Verujem da bi dobro prosao i na komercijale.Na satrinci sam imo odlicnih uspeha sa ovim mixem.

Meni je najbolji proactiv pineapple ak se vise neproizvodi.To je mesni mix kao i activ maple 8,Medjutim za razliku od activa pineapple je sa lt94 i predigest odnosno veoma brzo topiva brasna odlican za hladnu vodu ako i za leto.JA ga uvjek doradjujem.

Unatrag pecam i takmicenja sa njim i vec imo rezultate u nekoliko zemlje kao i svetsko i ligu.

cell mi nije dao nikad nikakvih rezultata,to je kokos

Sto se tice mixeva po meni jedni od najboljih medjutim dosta jaki i treba da se prilagode.

ako vaj je za divlju vodu esentional opal i 50/50 mix koji je sa mlecnim proteinima su najbolji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Makedonci se napecali pre dve godine na mainline na miku,sad sa novom ribom kako ce da radi neznam,al ako znas da odradis mainline napecacesh se na njega,neke vode vole malo razblazeni mix,neke vode vole cisti,mozes da ga radis i bez aktivatora i sa njim,ali najbolja varijanta ti je kombinacija od oba.

 

cak stavise sami aktivator dobro radi i sa nutrinim i solarovim mixevima-isprobano.moras testirati da bi doshao do dobitne kombinacije

Link to comment
Share on other sites

mainline NRG-il u prevodu nesto kao frankfurtska  ;)

Samo kao i ostali po meni najbolji mixevi activ maple 8,proactiv pineapple se neproizvodi vise.Sto se tice 50/50 koristio sam dosta dugo nutrin ,ali mainlinov je josh bolji,mnogo bolje se vezuje sa svime i ima u sebi i mlecne dodatke

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...