Jump to content

Taktika Za Ribolovacko Carstvo Kikinda U Aprilu


rudy

Recommended Posts

Taktika za ovu vodu druze,ne postoji.Iz licnog iskustva mogu ti reci da je voda vrlo zahtevna i veoma nepredvidiva za pecati.Riba se ponasa skroz cudno,ne postoji favorit pozicija,nikad se ne zna gde ce propecati.Misljenja sam da taktiku moras sam odrediti na samoj vodi u tom trenutku kad sagledas datu situaciju oko sebe.S obzirom na vreme,poziciju,komsije,ni MI sami domacini ne znamo taktiku niti vrstu mamca koji je favotit.Kada peca peca i na najobicniji kukuruz,kada nece,pouzdaj se u svoje favorite od mamaca.Od 15tak domacih ekipa koje redovno pecaju svi imaju po neku svoju boilu i svi pecamo.ZNACI NE POSTOJI favorit mamac ni neka posebna taktika.Prijatelju,mamce u koje verujes,marker stap u ruke i DOBRO NAM DOSAO!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jedina taktika koja vredi je DA IDES BRE DA UZIVAS I DRUZIS SE! Kakve crne taktike... Koliko sam razumeo to je neko DRUZENJE + pecanje a to je kao usput. Na takve dogadjaje dodjem, zabacim i sednem sa drustvom da malo cirnemo dobru kapljicu, da nabodemo ponesto od rostilja i da se zezamo do besvesti a ako nesto i udari cesto posaljem druge da vade moje stapove i zamaraju! Najveca vrednost i uspomena sa takvih dogadjanja su LJUDI i druzenje! Je#o taktiku!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedina taktika koja vredi je DA IDES BRE DA UZIVAS I DRUZIS SE! Kakve crne taktike... Koliko sam razumeo to je neko DRUZENJE + pecanje a to je kao usput. Na takve dogadjaje dodjem, zabacim i sednem sa drustvom da malo cirnemo dobru kapljicu, da nabodemo ponesto od rostilja i da se zezamo do besvesti a ako nesto i udari cesto posaljem druge da vade moje stapove i zamaraju! Najveca vrednost i uspomena sa takvih dogadjanja su LJUDI i druzenje! Je#o taktiku!!!

Kolega DOCA ,nisam ja mislio neku sad ozbiljnu taktiku,cisto informativno nesto jer idemo prvi put na tu vodu.Naravno da je druzezenje u prvom planu, cevapi kotlic pivo i zajebancija ,ima da bude extra ,i jedva cekam.

Link to comment
Share on other sites

Taktika je da pomno pratis sta radi konkurencija i da sebe pozicioniras tako da si uvek najblizi rostilju i gajbama. Ako vidis da zalihe mnogo i brzo "osegnjuju", udri ih po prstima! ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put pecamo druzenje u Kikindi ,tako da bi mi svaki savet dobrodosao tipa koja boila ,cime hraniti. Hvala unaprad na savetima

Odes fino na druzenje i poneses ono sto mislis da bi po tebi radilo na toj vodi. Izmarkiras, nadjes spotove i onda zabacis. Ako te krene i ako bude nekog rezultata onda mozes kasnije da se kurchis da si provalio taktiku i da si razvalio ostale kolege na vodi, a ako ne bude nista onda fino kazes, ja sam dosao samo da se druzim i boli te djon.... imas strasan alibi.

 

Tako je izmedju ostalog na svim druzenjima koja nemaju tu ozbiljnu notu takmicenja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Taktika je da pomno pratis sta radi konkurencija i da sebe pozicioniras tako da si uvek najblizi rostilju i gajbama. Ako vidis da zalihe mnogo i brzo "osegnjuju", udri ih po prstima! ;)

:pivopija:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voda prelepa polu-divlja,postoje favorit mesta,coskovi su uglavnom u plasmanu,petica takodje...Nas prvi izlazak,do sada jedini ali ne i poslednji je bio jako tezak, zavrsavao se mrest riba bila lenja jako slabo uzimala...razlika izmedju prvog i osmog tj nas bila 10kg...a ukupna kolicina prvog trideset i neki kilogram.Gore je neko napisao prati komsije,domacine i obavezno marker...par komada na jagodu i par komada na frankfurtsku nocu.Ono sto ce te oduseviti je gostoprimstvo domacina i svaka im cast na tome,nas nisu pustili kuci dok nas nisu odveli na rucak...veliki pozdrav za ekipu Vavilon i Efedrin,a tebi bistro prijatelju pa napisi kao ste prosli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo se peca na M1, na baku, frankfurtsku,jagodu i naravno secerac, mada nemoras ni tajger ostaviti kuci, mnogo se promenilo od ranije kako Sale kaze nema vise bash neka top mesta, peca svuda tako da marker,trazi spot,hrani secercem,secenim boilama i pecaj na ono sta sam ti pisao i nece biti problema ;)

Link to comment
Share on other sites

Veliki pozdrav od ekipe Efedrin druze  :pivopija1: , poludivlja voda, veoma ne predvidiva. Marker stap je broj 1, od mamaca Dax je apsolutno u pravu, to su neki fvoriti vode i manje vise svi korsiste slicno. Vidimo se na vodi!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odpecali smo prvo druzenje na Ribolovackom carstvu u aprilu,bili smo 6. od 18 ekipa sto po meni uopste nije lose.Pecali smo na poziciji 1,svaka cast na gostoprimstvu domacina i na extra rucku.Vidimo se za dve nedelje na junskom kupu.,jedva cekam,do tad puno pozdrava za Kikindjane.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...