Jump to content

Recommended Posts

Jel se ovaj dogadjaj desio u Srbiju ili negde drugde.......kako to mislite nije bruka za Srbiju......jeli neko ovu prevaru od nekih 40 000 evrica prijavio u policiju,za ovo se ide u zatvor.....taj Vlajko nije virtualna licnost pa da nemoze da ga uhvati policija.On ima Ime Prezime i adresu boravka,svi ovi stranci su uplacali novac na racune,znaci ima dokaze ko je pokrao novac......tako da daleko od toga da nije bruka za drzavu.

 Ja sam i takmicar i neko ko je organizovao kupove i svjestan sam da su ovakva takmicenja cista kocka i u tom slucaju,ko smije od ucesnika prijaviti policiji kad su i sami saucesnici u krivicnom djelu?!Svako ucesce u nelegalno organizovanoj kocki je krivicno djelo.Doduse,moze se tretirati i kao prekrsaj ukoliko se dokaze da je neko bio u zabludi.Niko od nas takmicara nije naivan i svi bi mi 'ljeba bez motike,prema tome nismo nevini u svemu tome.

 Vlajka odlicno poznajem 10ak godina i znam da je optuzivan i hapsen i za mnogo teza djela ali nije bio u bukagijama.Valjda dobro radi svoj posao.Nije mi jasno da ga niko do sad nije,makar,polomio,a znam vrlo dobro kakvi su ga likovi "trazili".

I u ovom slucaju-da li je iko direktno kontaktirao njega?Da li je igdje pod svojim imenom i prezimenom,Vlajko objavio i jednu rijec o SCC?Koliko znam-nije!

Na kraju krajeva,gradjanska duznost svakog pojedinca je da javi policiji ukoliko ima saznanja da se organizuje ili priprema organizacija neke nezakonite radnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa,cuvena (piramidalna)prevara sa gejm koleksn klubom,vrijedna 30ak miliona evra je u Bosnu dosla iz Bugarske(pa protjerani,pa otisli u Srbiju,pa u Makedoniju i Hrvatsku,pa sad su u Albaniji)!

I sta sad?Moji prijatelji koji su davali po 2500e treba da mrze citav bugarski narod?

Ili zbog cuvenog postenja rumunskih i bugarskih carinika i policajaca?

Svako ko na stvari gleda generalno nije normalan i ne treba da je ikome stalo do njegovog misljenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Momci nemojte se raspravljati zbog jednog obicnog prevaranta,nije vredan toga.

 

Nego da cujemo sta ima da kaze nas drugar Vlada BG na sve ovo jer je ipak on i zapoceo temu   :crazy:

 

Trebalo bi da casti jer kako sam cuo sva sreca pa nije uleteo lovu.

ne stigoh ranije

meni je  u utorak ujutru Bambi javio da je takmicenje otkazano,a auto spakovan stvari spremne,boile,kukuruz... samo sam trebao da dodjem sa posla i krenem

kad sam cuo da je otkazano javio sam drugaru nebojsi da ne krecu iz  k.mitrovice ali oni ljudi vec krenuli,i onda se dogovorili da idemo zajedno na deliblato i pecamo... kad je vec sve spremno,svi uzeli slodne dane na poslu mesili boile,kukuruze...  i onda nebojsa,nikola,i doca,ja i srdjan se nasli da deliblatu u utorak predvece i pecali do malopre... 

nista nismo uhvatili 5-6 babuski,jednu zmiju,jednu lisku,i 2-3 deverike...  zajebavali smo se,kupali suncali,pijuckali... 

 

a u pravu si nisam platio kotizaciju jer sam pecao za bf baits koji je platio kotizaciju,kao sto sam i prosle godine pecao za senzor planet rumunsku firmu koji je sve platio,a ja sam samo pecao...

da sam trebao da platim ne bi pecao,ne sto sam sad ja kao pametan posle svega i general posle bitke nego zato sto kao sto svi ovde znate ja se ne takmicim i meni je taj vid ribolova skup... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites




HVALA SVIM USPESNIM ORGANIZATAORIMA, KOJI ORGANIZUJU "VELIKA TAKMICENJA" od 8 EKIPA, a svako drugo im je otkazano,zbog nemanja istih,na brizi oko naseg takmicenja.Evo vam povoda i uzivajte.nama ne smeta.U nedostatku svojih zivota,puno vam hvala,sto se toliko brinete oko naseg.To nam je glavni pokazatelj da smo vam bitni.A onim retkim prijateljima, hvala na podrsci.


Evo sta ovaj lik VELIKI organizator pise svojim "prijateljima" na FB

PS. bar da je to napisao na nekoliko jezika, ubih se prevodeci :diablo:

 

 



Link to comment
Share on other sites

Pa taj Milos je teska lazovcina i teski ali vrlo los photoshoper.

Presmijesan lik.

Ja se svaki puta debeo ismijem kada gledam njegove slike i cifre koje izvaljuje. To ni pas s' maslom ne bi pojeo.

Ja stvarno ne znam kako ti ljudi mogu mirno da spavaju nakon sto izlevate toliki svijet!? To me je uvijek fasciniralo!

Link to comment
Share on other sites

 

HVALA SVIM USPESNIM ORGANIZATAORIMA, KOJI ORGANIZUJU "VELIKA TAKMICENJA" od 8 EKIPA, a svako drugo im je otkazano,zbog nemanja istih,na brizi oko naseg takmicenja.Evo vam povoda i uzivajte.nama ne smeta.U nedostatku svojih zivota,puno vam hvala,sto se toliko brinete oko naseg.To nam je glavni pokazatelj da smo vam bitni.A onim retkim prijateljima, hvala na podrsci.
Evo sta ovaj lik VELIKI organizator pise svojim "prijateljima" na FB
PS. bar da je to napisao na nekoliko jezika, ubih se prevodeci :diablo:
 
 

 

Aj molim te prepricaj kakvu laz je smislio, posto je brze-bolje obrisao to sto si postavio
Hvala
Edited by milisav
Link to comment
Share on other sites

Milisave nazalost  nemogu ti nista vise reci druze. Sa ovim likom su moji prijatelji iz Bugarske kontaktovali, za njih je on organizator , lagao ih je bukvalno do sam dolazak na onu baru.

Prosto vam prenosim ono sto me ovde ovi prevareni ljudi pitaju !

Link to comment
Share on other sites

Jel to jezero od 200 ha, uopšte postoji?

i mene to zanima, kakva prevara, kakva obmana, ljude razumijem u potpunosti i ja bio isto ljut ko ker...ali ako je to sve smisljeno onda je to za zatvor osim ako nije neko malo jebeniji njega izradio, ali gledajuci ove slike na FB to je teski smijeh, bar za mene, neki ko fol pehari i neke ko fol pozicije..sve u svemu smijesno a opet mi je zao ljudi..

Link to comment
Share on other sites

Neso, to sto vidis na slikama je jedno, znajuci njega apsolutna fotomontaza...

DRuga stvar je da to zaista postoji, al po mojim drugarima koji su tamo pecali, to je zatvoreno odavno

Ovog vlajka i pogotovo ovog olosa milosa treba **bati...ili obrnuto-svejedno

Za mercedes kup pre nekoliko godina kad je izvarao rota i onog hrvata, slagao je da nije imao za pdv za nagradu jer su ga neki ispalili

momentalno pesnicom u glavu pa nek razmisli pre nego sto laje...i on i ovaj sto mu trpa ceru...

Link to comment
Share on other sites

i mene to zanima, kakva prevara, kakva obmana, ljude razumijem u potpunosti i ja bio isto ljut ko ker...ali ako je to sve smisljeno onda je to za zatvor osim ako nije neko malo jebeniji njega izradio, ali gledajuci ove slike na FB to je teski smijeh, bar za mene, neki ko fol pehari i neke ko fol pozicije..sve u svemu smijesno a opet mi je zao ljudi..

Podigao frajer pehar laganini. Prvo mjesto u prevari 70 ekipa ! Osvojio ga bez da je kap znoja spala sa cela hahahahahha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Donkafa do bola.....hahahahhah

ahahahah moram se malo nasmijati, iako kako sam rekao zao mi je ekipa koje su toliki put prevalile, jaosobno nebi napustio drzavu dok ga ne nadem.

p.s.ove njegove slike na fb su stvarno lakrdija, jeftini fotoshop,.

Link to comment
Share on other sites

Jezero u Barandi postoji i lepo se pecalo nekad , pre par godina su ga ispraznili i zatvorili razlog neznam 27 aprila su ponovo punili jezero  vodom iz Tamiša ali su verovatno zaboravili pustiti   :saran:

tako da nije sve tako crno (prevara) jezero ipak postoji  i nekad je se tamo lepo pecalo a sad se čeka neka nova prevara da se tamo ubaci koja tona ribe .Tako da treba se zapitati ko je kupio jezero u Barandi 

napunio vodom a nije pustio ribu? Verovatno su neki i znali da je jezero punjeno vodom 27 aprila   :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...