Jump to content

Recommended Posts

od 11 do 15 juna na jezeru u barandi odrzace se drugi Serbian carp Cup,sa 60 ekipa iz cele evrope i sveta,sa puno poznatih imena saranskog ribolova.... jedinstven dogadjaj na ovim prostorima
U sredu ujutru u 7h je izvlacenje mesta od 11h pocinje pecanje

imacu to zadovoljstvo kao i prosle godine da prisustvujem i pecam na ovom dogadjaju,pa ko ne bude imao pamentija posla moze da navija za mene... :) ili kolegu bambija i acu koji takodje ucestvuju

gallery_1274_10_18402.jpg

 

gallery_1274_10_92685.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nepunih 24 časa pre početka takmičenja niko nigde ni da bekne. Na bugarskom forumu (da ne imenujem jer ne znam da li je dozvoljeno reklamiranje drugih foruma) pišu kako su ljudi došli još juče a nema nigde nikog i kako žele novac nazad. VRLO NEOZBILJNO!!!

Link to comment
Share on other sites

vlajko drekavac je poznat po tome pa ja sam hteo da ucestvujem ali sam hteo dati 700e na samom pocetku takmicenja ne u decembru pa sam zbog nepoverenja ostao kuci.u startu mi je bio sumnjiv.
Link to comment
Share on other sites

Milisave nije tekst obrisan nego je privremeno uklonjen zbog izmena.

Taj dan sam otisao na Pelagic I trebalo je danas da osvane novi izmenjeni tekst.

U sustini Vlajko je duzan I bogu I narodu (pa I meni izmedju ostalog),krije se skoro 2 godine,a Milos se ovde postavio kao neki nazovi organizator (mozda za strance) ali cela Srbija zna ko je Vlajko I da on stoji iza svega.

Mislim da sada vec nema potrebe za tekstom jer je ipak na kraju isplivala jos jedna u nizu prevara.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Najpre samog Vlajka a i ostale koji su mu pomagali u ovoj prevari treba bukvalno odvaliti od batina!!!Mi Srbi smo stvarno svemirski narod,a zbog ovakvih IDIOTA svi mi Srbi smo u istom kosu i svi na nas gleduju kao prevarante!Zbog toga je I batina izasla iz raja da bi prevarante vratili u pakao (ZATVOR)!!!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Upozoreni su bili u sta se petljaju...

Ajde to reci ekipama koji su proputovali 400 - 1200km

Sad je kasno da ovo pisete, cim ste znali ko je organizator i sta se moglo desiti trebalo je u najmanju ruku to i javno napisati.

Ovako sve je djaba

PS. srbi su divan narod ali ajde sad Vi objasnite nakon ovoga onima koji Vas ne poznaju da nije tako !

Iskrano mi je zao sto se ovo desilo, zao mi je sto se to vama desilo, zao mi je svih ovih sportista koji su naseli ovoj prevari, spremali se pola godine, potrosili nemalo para.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se ako sam bio ironican, ovakve stvari i ovakvi ljudi mi opasno idu na onu stvar

Ono sto je nejasno je da neko kao taj Vlajko ili kako se vec zove, koji navodno otvara ribolovacku radnju i navodno je iz tog sveta ovako sebi zatvori dupetom vrata za bilo sta dalje

Sramota je takodje da se niko ne oglasava tim povodom, a koliko se secam neki momak je ovde odgovarao na sva pitanja vezana za jezero, takmicenje, radnju na FB profilu i sl

Link to comment
Share on other sites

Bruka i sramota za Srbiju!Zamislio sebe sad kad sam isao za Rumuniju na Sarulesti i da sam tako prosao!!Ne znam sta ciniti i reci ali samo ime WCC je dalo organizaciju tako da i njihov propust nije zanemarljiv.

Deliblato od prosle godine je bilo ok jezero,zasto se pravilo sve ovo ne znam ali minus za Srbiju i to veliki. :help:  :help:  :help:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zavrsilo se tako sto su svi poljubili zakljucana vrata.Nigde nikoga da im se javi,a o parama I da ne govorim.

Postenjacina Vlajko,sta reci drugo...

Svi su zivi kivni koliko na organizatora,toliko na Srbiju I Srbe kao naciju.

Neki Bugari I Rusi su otisli na Miku Alas da pecaju kad su vec dosli.Idite do jezera I pitajte Ruse koji su prevalili hiljade kilometara za misljenje...

Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno zasto je ovo sramota za Srbiju? ... sramota je sto je tamo neko dao sebi za pravo da stavlja ime dezave u naziv sopstvene privatne priredbe kako bi ovo smesno takmicenje dobilo na znacaju i popularnosti... Srbi i Srbija nemaju veze sa ovim

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...