Jump to content

Jezero Zabar


miki0

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Posle pocetnih komplikacija oko rezervacije,konacno sam uspeo da zakazem poz .12 ,u terminu 11-15 avgust na jezeru Zabar.Zbog neupucenosti u tzv, VIP mesta nasi drugari iz Vrbasa ce biti na poz 18 u istom terminu.Na vip mestima su bungalovi koji morate da iznajmite ako zelite da pecate na tim pozicijama,sto u mom slucaju znacilo plus 100e za pet dana,sto mi bas nije odgovaralo.Ako neko pecao skoro na jezeru,mozda na ovim pozicijama,svaki mi savet dobrodosao tipa mamci ,ukusi ,prihrana.Hvala unapred

Rudy jesi li bio na jezeru i kako si prosao? Bilo bi zanimljivo da podelis utiske sa nama koji se INTENZIVNO spremamo za druzenje na ovom lepom jezeru.

Link to comment
Share on other sites

Rudy jesi li bio na jezeru i kako si prosao? Bilo bi zanimljivo da podelis utiske sa nama koji se INTENZIVNO spremamo za druzenje na ovom lepom jezeru.

Nazalost ,zbog neki zescih komplikacija morali smo da odlozimo expediciju na jezero Zabar.Zato nije bilo izvestaja.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ponesi ti krevet sator i vrecu za svaki slucaj posto Vlajko i ja nemamo sok u boxu!

Hhahah kad cujem za sator i krevet(Cepel prvo ovogodisnje druzenje)  i Kristijana umirem od smeha.

 

Bravo za drustvo odabrano!!! :good:  :good:  :good:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drage nase kolege,nas drug organizator Bily D Boy i Ja bivsi apsolutni sampion,idemo na jezero Zabar 10-17.10.... 
Bice on line izvestavanje sa slikama i pracenjem situacije iz sata u sat. Sreca bice lepo vreme toplo,i suncano......  6c i kisa 4dana ali sta je tu je.... 
Expedicija nazvana
put u poznato,uhvati najveceg

Ako neko od kolega u tom periodu bude na jezeru nek navrati,mi smo na poziciji 13

Link to comment
Share on other sites

Drage nase kolege,nas drug organizator Bily D Boy i Ja bivsi apsolutni sampion,idemo na jezero Zabar 10-17.10.... 

Bice on line izvestavanje sa slikama i pracenjem situacije iz sata u sat. Sreca bice lepo vreme toplo,i suncano......  6c i kisa 4dana ali sta je tu je.... 

Expedicija nazvana

put u poznato,uhvati najveceg

 

Ako neko od kolega u tom periodu bude na jezeru nek navrati,mi smo na poziciji 13

Nisi valjda mislio da ce biti lepo vreme kad ja idem na pecanje?! Ja jedino po kisi i znam da pecam. :crazy:

Idemo da oborimo rekord jezera!?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...