Jump to content

Jezero Zabar


miki0

Recommended Posts

Imam pitanje, dali na jezeru zabar postiji internet konekcija iliti wi fi ??? I ako nepostoji dali se planira ?

 

sent from mobile....

Postoji internet konekcija. Mozes koristiti besplatno wi fi. 

Link to comment
Share on other sites

Da li na granici prave problem zbog pribora,spoda boila... Nisam nikad isao pa zato pitam, ili je sve normalno kao kod nas?

Hvala

Moje iskustvo: dolazim na granicu sa popisom svog kompl. pribora kad lik na granici kaze: "ludi saranasi, vozi" :)

 

sent from mobile....

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo: dolazim na granicu sa popisom svog kompl. pribora kad lik na granici kaze: "ludi saranasi, vozi" :)

 

sent from mobile....

Hahahaha ali cuo sam da nisu svi takvi . Navodno prave problem ako ima bas dosta opreme. Planiram sa ekipom da ove godine posetimo ili zabar ili pelagicevo bar na 3-4 dana ako ne mozemo vise a nikada nisam isao pa sam zato ovako dosadan. Ako treba da se podmaze nije problem samo da znamo koliko odprilike.

Link to comment
Share on other sites

Uzmi druze pa prelistaj par tema na forumu a one ti se nalaze na ovim linkovima koje cu ti postaviti dole ispod. Na njima je opsirno pisano i do u detalje kako i sta ti treba ako vec nisi dolazio nikada u BiH.
Samo ih iscitaj i bice ti sve jasno ko dan. 

:pivopija1: 


https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=5917&hl=karnet

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=1503&hl=karnet&page=5

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=4791&page=13&hl=karnet&do=findComment&comment=98522

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha ali cuo sam da nisu svi takvi . Navodno prave problem ako ima bas dosta opreme. Planiram sa ekipom da ove godine posetimo ili zabar ili pelagicevo bar na 3-4 dana ako ne mozemo vise a nikada nisam isao pa sam zato ovako dosadan. Ako treba da se podmaze nije problem samo da znamo koliko odprilike.

Evo moje iskustvo.Ja iz Bgd.u Zabar isao vise od 10 puta preko Zupanje/HR/i nikada,nikada nikakvih problema nisan imao ni na Hrvatskoj ni na Bosanskoj grani.A preko Batrovca se stize najbrze.Od 180Km,imas 150 Km autoputem.Moja preporuka je ici ovim putem.Jeste da platis 340 rsd u Srbiji,i 3-4 e u Hrvatskoj putarinu,ali se najbrze i najlakse stize na jezero Zabar.Znaci Zupanja.Obudovac.Loncari Donji Zabar.Ako te jos nesto interesuje javi se na pp.Pozdrav

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sampion se juce ujutru vratio,nego sam morao pravo na posao pa nisam stigao da kazem koju... 
Prvo put kroz hr. zupanja-orasje oko 175km sa zvezdare do jezera,putarina kroz srbiju 320din,kroz hr 2e,na granici na svakom prelazu po 2-3coveka pre nas... sve ukupno cekanja 15min za sve granice.

Docekao nas je nas kolega Miki i (ovim putem mu jos jednom hvala za sve informacije i svu ljubaznost),popili pivo i pokazao nam mesto,pozicije... 
Pozicija 19 je poseban zaliv na mestu ima bunglaov sa nadrstersnicom sto sa dve klupe,mesto bas veliko i u vodi i na obali,sve posuto sljunkom... sve u svemu celu jezero je ko iz price,sve sredjeno,sija,svaka pozicija ima nadstersnicu sa stolom i klupama,ima mesta malo "urbanijih" a ima zavucenih uvala... Sve u svemu prelepo i jako ljubazni ljudi,gostoprimljivi,upravnik Misa je dolazio 2-3 puta  do nas pokazivao pozicije,davao sugestije oko mamca...

Uglavnom mi u petak smo poceli da pecamo oko 16h taj dan nista,noc nista.. . u subotu ujutru sam otisao i uzeo camac (iznajmljivanje camca 5e 24h ) jer camac moze na pozicije koje ne smetaju drugima 10,16,17,19 i jos neko cini mi se mesto. Razvukao sam i u 15h imao ribu,veliku bas pobegla u granje nisam uspeo da je izvadim,i jednog sam izvadio oko 5kg. U nedelju sa imao 2kom izmedju 15-17h oba po oko 5kg i nedelju noc sam imao jednog 15.600 i jednog 15.800kg i to je to... 
Sve u svemu ja sam za prvi put zadovoljan ulovom,pogotovo sto je riba od petka stala da jede,i pocela da se mresti tak oda je subotu i nedleju prskala na sve strane... Kolega Marko i Cera na 10 su bas dobro pecali ali i njima se riba pritajila u petak popodne i subotu,jela je slabije nego do tada.
Na kecu je bio kolega iz sida Dr.Milan on je imao ribe,na 10.kolege Marko i Ceronimus,Carp Yo Yo nas je obisao u nedelju i popili malo piva... Tako da sve u svemu bilo je lepo,a jezero je stvarn oko iz bajke,rekao bi prava divlja voda sa infrastrukturom. Veze nema ni sa jednom komercijalom ili polu-komercijalom.
Hladno pivo znojavo,na jezeru 1.5 maraka,imaju tusevi,poljski wc u svakom delu jezera,wc kod upravne zgrade... blata nigde nema
pozz 19
gallery_1274_10_312588.jpggallery_1274_10_868061.jpg


 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle pocetnih komplikacija oko rezervacije,konacno sam uspeo da zakazem poz .12 ,u terminu 11-15 avgust na jezeru Zabar.Zbog neupucenosti u tzv, VIP mesta nasi drugari iz Vrbasa ce biti na poz 18 u istom terminu.Na vip mestima su bungalovi koji morate da iznajmite ako zelite da pecate na tim pozicijama,sto u mom slucaju znacilo plus 100e za pet dana,sto mi bas nije odgovaralo.Ako neko pecao skoro na jezeru,mozda na ovim pozicijama,svaki mi savet dobrodosao tipa mamci ,ukusi ,prihrana.Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Posle pocetnih komplikacija oko rezervacije,konacno sam uspeo da zakazem poz .12 ,u terminu 11-15 avgust na jezeru Zabar.Zbog neupucenosti u tzv, VIP mesta nasi drugari iz Vrbasa ce biti na poz 18 u istom terminu.Na vip mestima su bungalovi koji morate da iznajmite ako zelite da pecate na tim pozicijama,sto u mom slucaju znacilo plus 100e za pet dana,sto mi bas nije odgovaralo.Ako neko pecao skoro na jezeru,mozda na ovim pozicijama,svaki mi savet dobrodosao tipa mamci ,ukusi ,prihrana.Hvala unapred

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=8639&page=3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...