Jump to content

Jezero Zabar


miki0

Recommended Posts

Stvarno ne razumijem oko cega tolika rasprava!2015 godina cijena 4 stapa 20€ ! 2016 god 4 stapa 25€ + 4 tone ribe vise nego u 2015 (ribe od 12 do 22 kg)+struja+kukuruz+tus! Na koliko voda imate nove klupe, sto,nastresnicu! Ko sve to ne zeli nije primoran da ide! Neznam samo zasto ih to toliko pogadja, kao da ih neko puskom goni u Zabar! Za pojedince ne kogu da vjerujem koliko se srozavaju pisanjem budalastina! Bistro!
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Evo lepe vesti sa ovoga jezera:naime ,u subotu na nedelju, jezero je poribljeno sa 279 glava sarana,cija je ukupna tezina 3844Kg.ubaceno je preko 60 komada izmedju 17i19 Kg

oko 100 kom od 15-17Kg.riba je u odlicnoj kondiciji i dobro je podnela dug put,i tagovane.uskoro slede fotke. :good:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Evo i ja da napisem izvestaj sa jezera. Pecao sam poz br 10 od Nedelje( 09.10) popodne do Cetvrtka,bilans prvo jutro izvadjena jedna riba 8-9kg i narednu noc jedan udarac na stap razvucen skroz do kraja zaliva ali je riba posle krace borbe otisla u neku prepreku i otkacila se. Posle toga ni bip,probao sve znane mamce,menjao spotove prakticno sam ceo zaliv pretrazio i nista. Da li je kisa i nagli pad temperature naterali ribu da izadje iz zaliva koji je najplici deo jezera ili sam ja promasio mamce i taktiku ne znam. Cudno je to da sam za ta cetri dana video samo jedno kupanje ribe u celom zalivu i to poslednji dan kada se vreme konacno prolepsalo,a prosle god kad sam pecao 13 u 10 se riba kupala kao luda po celu noc. Sve u svemu dobra lekcija da cak i top pozicija nekad moze da izda,ili ja ne znam da pecam kako bi "SAMPION" rekao.

P.S Jos jednom pohvala za Misu i Slobu koji su tu da pomognu u svakoj situaciji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...