Jump to content

Septembarsko Druzenje Jezero Šelevrenac - Maradik


Recommended Posts

Jezero Šelevrenac - Maradik 


 


 


Druženje na jezeru Šelevrenac će se odžati od 12.09.2014 do 14.09.2014 .


Kotizacija za ovaj kup je 50 eu .


Rok za prijavu je 7 dana do početka takmičenja odnosno 5.09.2014 .


Skup takmičara je 12.09.2014 u 14:00 , izvlačenje je u 14:30 , početak takmičenja u 16:30 h .


Zavrhetak takmičenja je u nedelju 14.09.2014 u 16:30 h .


Ekipu čine 3 člana + 1 koji doplaćuje 10 eu .


Peca se na 6 stapova . 


Planiran je ručak u subotu 13.09.2014 za sve učesnike takmičenja . 


 


Kontakt za prijavu 062/350-042 - Max


 


Nagrade su pehari za prva 3 mesta i najvecu ribu .


 


 


  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

To sa čamcem je dosta ne zahvalno. Šta ako se slučajno desi da nešto od opreme ispadne ili ne daj bože prevrne se ceo čamac.Dali će neko i ko da nadoknadi tu opremu? Inače pozdravljam organizaciju takmičenja na maradiku biče sigurno extra pecanje!

Link to comment
Share on other sites

Srki nisi razumeo . U camcu nema stvari , stvari su vec istovarene na mestu koje si izvukao . Tebe samo cuvar vraca kao vozaca auta na svoju poziciju kako nebi pesacio do svoje . Bez stvari u camcu . Stvari si istovario direktno iz auta na mesto .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jako lepa ideja i treba podrzati organizaciju zbog Maxe a i zbog jezera.Jedinstvena prilika da se za mnogo manje para peca na prelepom jezeru u kome plivaju stare ribe koje niko nije nikada mozda upecao.

Moja ekipa ce se prijaviti! :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srki nisi razumeo . U camcu nema stvari , stvari su vec istovarene na mestu koje si izvukao . Tebe samo cuvar vraca kao vozaca auta na svoju poziciju kako nebi pesacio do svoje . Bez stvari u camcu . Stvari si istovario direktno iz auta na mesto .

Izvini nisam razumeo, super resenje.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto nisam napisao a pitaju me .

-  Mesta su 50 m jedna od drugog . Takmicar ima sa leve i desne strane po 25 m , prvi komsija do njih je 50 m !
-  Riba ne sme da se nosi !
-  Duseke za ribu morate sami da obezbedite kao i sakove . 
-  Sa 20 ekipa peca se jedna strana , ukoliko bude bilo vise od 20 ekipa pecace se obe strane . 

-  Sudija je Mitar .

 

 

Za lozenje vatre mi ostaje da pitam , kao i da se pece za jelo ulovljena deverika ili babuska na licu mesta . 

Za one koji misle da bi pecali , savetovao bi ih da se odma prijave . Kao da svi cekaju da se izbaci lista da se vidi ko peca . Ima puno zainteresovanih ali zvanicno samo 10 prijavljenih . 

Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe :

1. Ct Dukas Academy 1

2. Ct Dukas Academy 2

3. Ct Sky

4. Ct In Pro

5. Ct In Ru

6. Ct Orion

7. Ct Baka Baka

8. Ct Fijuci

9. Ct Medenjaci

10. Ct Indjija

11. Ct Pohahontas

Link to comment
Share on other sites

Max da li u blizini piste ima neki kafić - restoran sa televizorom i wc-om (konobarica naravno?) koji bi dostavio hranu u boks , da li iza svakog boksa postoji reflektor odnosno svetlo (kako će mo po mraku da tumaramo), utičnica (gde da punimo lapsi topse i ajfone - kako ću na facesbook) i da li na vodi postoji osvetljena bova (gde da bacim - u mrak?)  ili nešto slično, da li su mesta posuta šljunkom ili nečim sličnim da se ne isprljamo (skupocena oprema)  i da li ima puno žbunja i trave okolo zbog zmija i komaraca, koliko je udaljeno prvo naseljeno mesto (možda ima šakala), koliko ima do druge obale ako hoćemo da pecamo "pod nju" i kako da pecamo ako ne možemo da dobacimo do nje?! Molim Vas da mi odgovorite jer se spremamo pa još su nam te sitnice ne poznate! Bistro i hvala!

Ako se još nečeg setim ja ću pitati, što kaže naš narod "ko pita ne skita"!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Max da li u blizini piste ima neki kafić - restoran sa televizorom i wc-om (konobarica naravno?) koji bi dostavio hranu u boks , da li iza svakog boksa postoji reflektor odnosno svetlo (kako će mo po mraku da tumaramo), utičnica (gde da punimo lapsi topse i ajfone - kako ću na facesbook) i da li na vodi postoji osvetljena bova (gde da bacim - u mrak?)  ili nešto slično, da li su mesta posuta šljunkom ili nečim sličnim da se ne isprljamo (skupocena oprema)  i da li ima puno žbunja i trave okolo zbog zmija i komaraca, koliko je udaljeno prvo naseljeno mesto (možda ima šakala), koliko ima do druge obale ako hoćemo da pecamo "pod nju" i kako da pecamo ako ne možemo da dobacimo do nje?! Molim Vas da mi odgovorite jer se spremamo pa još su nam te sitnice ne poznate! Bistro i hvala!

Ako se još nečeg setim ja ću pitati, što kaže naš narod "ko pita ne skita"!!!!

deki preko dana svi nose poveze preko ociju da bi se nocu lakse navikli na mrak ,sakala ima ali ovi za razliku od nekih nose ribu .....struju cemo da resimo NEMA JE ,komaraca nema ni jednog ali dva tri vec mozes da nadjes .sto se tice druge obale tebe ce mo da stavimo sa druge strane tako da ces uvek moci da pecas sa te druige strane pozz ......

Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam ozbiljniji i precizniji odgovor na moje isto tako ozbiljno pitanje jer bar još 70% njih to interesuje ,al dobro šta je tu je, a šta će mo sa blatom i rosom , imamo Shimano japanke (od sponzora) pa ne bi da ih prljamo, i  da li postoji mapa sa dubinama i konfiguracijom dna ?. U svakom slučaju hvala na odgovoru razmislićemo da li će mo doći jer su to veoma surovi uslovi. Pozz!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ozbiljno razmišljao da dođem, ali ako ima šakala......razmisliću.

p.s.Najbolji sarkazmi se mogu čuti od mog Dekice. :yahoo:

Zato ti Batarela pecas iskljucivo komercijale????Hhahhahahahahhahah velik decko!

Link to comment
Share on other sites

Max da li u blizini piste ima neki kafić - restoran sa televizorom i wc-om (konobarica naravno?) koji bi dostavio hranu u boks , da li iza svakog boksa postoji reflektor odnosno svetlo (kako će mo po mraku da tumaramo), utičnica (gde da punimo lapsi topse i ajfone - kako ću na facesbook) i da li na vodi postoji osvetljena bova (gde da bacim - u mrak?)  ili nešto slično, da li su mesta posuta šljunkom ili nečim sličnim da se ne isprljamo (skupocena oprema)  i da li ima puno žbunja i trave okolo zbog zmija i komaraca, koliko je udaljeno prvo naseljeno mesto (možda ima šakala), koliko ima do druge obale ako hoćemo da pecamo "pod nju" i kako da pecamo ako ne možemo da dobacimo do nje?! Molim Vas da mi odgovorite jer se spremamo pa još su nam te sitnice ne poznate! Bistro i hvala!

Ako se još nečeg setim ja ću pitati, što kaže naš narod "ko pita ne skita"!!!!

Dejane,bolje sedi kuci i na kompu pisi jer nije pecanje za tebe!Ispostuj bar organizatora pa ti ovaj text ne treba!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejane,bolje sedi kuci i na kompu pisi jer nije pecanje za tebe!Ispostuj bar organizatora pa ti ovaj text ne treba!

Господине Дукас да ли би могли да ми мало боље појасните ово задње "Испоштуј организатора па ти овај текст не треба" јер ово прво ми је јасно ,да пецање ове врсте није за мене!! Само сам желео да добијем неке информације о језеру али и то изгледа неком смета!!! :cray:  Не би желео да ова тема оде у аут као што је кренула тако да ја више ништа написати нећу на овој теми али не тврдим да нећу и у приватној поруци. Поздрав и видимо се на "Марадику" ако Бог да!!! :pecanje1:  :pivopija:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Господине Дукас да ли би могли да ми мало боље појасните ово задње "Испоштуј организатора па ти овај текст не треба" јер ово прво ми је јасно ,да пецање ове врсте није за мене!! Само сам желео да добијем неке информације о језеру али и то изгледа неком смета!!! :cray:  Не би желео да ова тема оде у аут као што је кренула тако да ја више ништа написати нећу на овој теми али не тврдим да нећу и у приватној поруци. Поздрав и видимо се на "Марадику" ако Бог да!!! :pecanje1:  :pivopija:

Nikome ne smeta informacija koja je dobro formulisana i jos mnogo lepse napisana.Razumeo si ti sve,a dodji na jezero pa da popijemo pivo i da se i sam uveris sta ima na jezeru a sta nema pa da se gosp Kosticu predlozi.

Ruma nije daleko,pa navrati bilo bi nam vrlo drago da posetitie i nas kamp Dukas Academy.

Link to comment
Share on other sites

Dule oce biti piva za mene da naidjem ... trebali smo mi pecati isto al nemamo vremena i nismo na okupu...

Navrati obavezno-Tu smo za sve koji imaju zelju i volju da nas posete.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...