Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

Nemas sta puno da teglis. Mnogo je drugacije kad nema spod stapa, markera, kanti sa spodom, boila, suncobrana. Ovde nosis torbu sa tri stapa, predpostavimo da u nju staje i rod pod, stolicu i jednu torbu gde stoje sitnice, dipovi i nesto boila, gumenog kukuruza i sl. Znaci sve iz jedne ture izneses. Nemoj da te to odbija, Ada je za hladnije dane jedna od boljih voda, a i ima dosta krupnih glava unutra...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa druze jel to bas toliki problem poneti stvari 100 metara iz 2-3 puta da se odustane od pecanja? Nekada kad nije bilo ovog modernog ribolova povede mene cale na pecanje po kojekakvim zabitima pa ides kolima dokle moze a posle sipcimo do mesta pola sata i kroz blato, siblje, trsku sa rancem, stolicom, stapovima, hranom. Naravno posle isto toliko i nazad, ovoga puta i sa ribom jos.... :-)
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kuckam vise puta,obrisem pa ponovo.Razumem vase nerazumevanje pa da ukratko objasnim jer nije u redu da kvarim temu..Ako treba admin neka brise.Mogao bih da kazem sa pravom da sam bio mozda I najveci ribolovacki extrem  u svom gradu a I malo sire.Opet I sa pravom bih mogao da kazem da sam zacetnik zimskog ribolova sarana na istom podrucju ali ovaj deo price I mnogo sire.I to sve bese I prodje I ove god definitivno digoh ruke od Save I Kolubare I hocu da pecam bez stresa I u opustenoj varijanti.A to ne podrazumeva da teglim iz dva ili tri puta.Da,dolazi u obzir ali par metara I nista vise.Eto cisto da kazem.

U svakom slucaju hvala za informacije.Ako zakljucim da je to ipak opustenija varijanta nego sto sam ja to predvideo mozda se i uputim jer definitivno i nemam gde ,izgledno za ovaj period.

I jos da kazem da i ako budem isao cu najaviti pa ako je neko razpolozen za druzenje bio bih rad za takvu akciju.Poz.

Krle tek sad videh i tvoj post.Tako nesto sam i shvatio na FB.Hvala i tebi.

Link to comment
Share on other sites

Bez ljutnje druze, naravno da je izbor na tebi hoces li ici zbog toga ili ne. Ako hoces kolima do mesta mozes npr i na Becmensku baru, ona radi cele godine. Sto se tice drustva slobodno zovi kad budes isao...pozz i bistro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Iskreno,i mene je malo iznenadilo s'obzirom na doba godine. U prethodna dva puta takodje nije bilo lose,jednom 7,jednom 5 riba,ali ovih 11 je prevazislo sva moja ocekivanja. U jednom trenutku imao sam ribu na sva tri stapa,sreca da sam imao i drustvo pa se svaki od nas izborio sa po jednom od njih
Link to comment
Share on other sites

Ne,uopste nisam pecao na gumu. Sve ribe sam dobio na pop up bojlu sa aromom jagode. Prethodna dva puta sam malo kombinovao sa mamcima,isprobavao, i na kraju se ispostavilo da je jagoda najbolje (tj.jedina) radila, tako da sad nisam uopste imao dilemu na sta da pecam. Ukratko, od 23 ribe koje sam uhvatio u tri izlaska,22 su dosle na nju.. Malo sam i ovaj put pokusao u par zabacaja sa drugim mamcima,ali bez rezultata. Edited by plazmica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...