Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

  • 2 months later...

Bio juce na Adi,pozicija 24.Na licno iznenadjenje i moje standarde riba je odlicno radila,imao sam 17 komada(11 riba je bilo preko 10 kg.).Imao sam 2 od 16 kg. , jedan od 13.Ostali su imali 10-ak kila,kilo gore dole.Bacao sam na 3,4 metara OD SAJLE ,dominirao je melegov tutu-fruti,zatim Zadravecova jagoda i uz to PVA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sinoc bilo prvo hranjenje... sto smo pecali pecali smo  :D

Milanče ,čisto da se identifikujem .Ja sam lik koji ide pesaka na pecanje od buvljaka do Ade Safari,verovatno znas o kome se radi :D Nadam se da si video moj izvestaj koji post iznad,napredujem polako :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ooo, dobrodosao :)

 

Svaka cast na ulovima i na jakoj volji  :a018: 

 

Nego je pocelo redovno hranjenje ribe tokom sezone pa se bojim da ce nam se i ulov prorediti  :sorry:

Milance jedno pitanje,danas sam kupio kod vas u u radnji masinu Okuma Distance DTX FD.Probao da je montiram na stap,ali je islo malo teze.Leziste na stapu je malo uze,ali sam uspeo da je namontiram.Sad dolazimo do glavne stvari,na prstenima od stapa koji drze masinicu pojavile su se bele linije na obodu prstena

(pretpostavljam kao znak sirenja).Sad me zanima jel to pravi neki problem? Hvala unapred :)
Link to comment
Share on other sites

E, ja bio pre neku nedelju ( znate da nikad ne idem na ribnjake), i moram da priznam da sam jedan od retkih koji na Dunavu ume da lovi sarana a na ribnjaku ga duva kao mlad majmun. Taj dan oduvali ljudi ribu a ja.... znate kako se ja lepo naspavah i nahrkah :-)
Link to comment
Share on other sites

 

Milance jedno pitanje,danas sam kupio kod vas u u radnji masinu Okuma Distance DTX FD.Probao da je montiram na stap,ali je islo malo teze.Leziste na stapu je malo uze,ali sam uspeo da je namontiram.Sad dolazimo do glavne stvari,na prstenima od stapa koji drze masinicu pojavile su se bele linije na obodu prstena

(pretpostavljam kao znak sirenja).Sad me zanima jel to pravi neki problem? Hvala unapred :)

 

to nevalja tako je max -u popucalo na shimanu zbog masinica jer je silijo .................................

Link to comment
Share on other sites

 

Milance jedno pitanje,danas sam kupio kod vas u u radnji masinu Okuma Distance DTX FD.Probao da je montiram na stap,ali je islo malo teze.Leziste na stapu je malo uze,ali sam uspeo da je namontiram.Sad dolazimo do glavne stvari,na prstenima od stapa koji drze masinicu pojavile su se bele linije na obodu prstena

(pretpostavljam kao znak sirenja).Sad me zanima jel to pravi neki problem? Hvala unapred :)

 

Vreme ti je da menjas stapove  :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

http://www.dodaj.rs/f/3N/Ms/2a8xFq7w/121908201061836627184318.jpg

http://www.dodaj.rs/f/R/Oj/4V4YXYS9/121897251061976687170312.jpg

http://www.dodaj.rs/f/38/K2/3sQY1Wia/122194711061836677184313.jpg

eto toliko ste mu pomagali i nije vredelo dobio sam kuma sa bodom razlike i jednim otpadanjem ,aj to se ne racuna .

naravno nisu pomogle ni PP poruke ni razne boile ,CRVI  i praskasta. opet je iskustvo doslo do izrazaja 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kume svaka cast na pobedi ....mogao si postaviti i moju sliku ili te sramota zbog tih tvoih kedera.....

vidi kume znas i sam da je Bočkovic proslegodine na takmicenju pobedio sa 18 kg kedera vrhunske stekarose koji su pecali  krupnu ribu tako da BRENA JE BRENA DVAPUTZ JE DVAPUT .Ai crvici nisu dozvoljeni tako da crvici nisu dozvoljeni.

casovi  sreda petak prva pista  ebro druga conoplja 

Link to comment
Share on other sites

smesno dodjes kod mene dobijes boile upecas sarana i sad pametujes .....ja bi cutaooooooo nebi se cuooooo.za ovo imam i svedoke ...a sto se tice kedera dobio ih je na kilazu a tebi je jos trebalo da me stignes .....bar jos jedan u meri ....tako da svaka cast upecao si jednog vise ......ali je tezina na mojoj strani ....uzgred lepe fotke .....

ja necu postavljati celu sliku nebi bilo fer ....samo segment ....

pre_1446905984__399760_566657693356626_1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...