Jump to content

Fox Ili Delkim


helko

Recommended Posts

A koja je razlika izmedju behra i delkim/foxa ? Ako delkim i fox imaju toliko mana koliko procitah ovde, zasto ljudi daju tolke pare na njih?

ma nema razlike sve je to isto samo pise drugacije

Link to comment
Share on other sites

Standardno za Fox,u zadnjih 10 godina iz njihovog programa jedino je skypod odrzo cijenu cak i poskupio,a sve drugo stancaju ko ludi i obaraju sami sebi cijenu!

Ja sam prosle sedmice uzeo Merodov Fox Horizon XT za 99€,a do prije mjesec je kosto 239€ pa ti sad vidi

Link to comment
Share on other sites

ako ste zavrsili o meredovima da se vratimo na temu  :D 
 

delkim,cs  pa stari fox , novi ni za k....  nisu

 

kazem samo za ono sto sam isprobao i mislim da je najbolje resenje vibro bar se meni ne svidja tockic

evo i ganicu je nekada delkim bio broj 1, a sad ga kudi i proklinje... tako ce i moj drug tito vremenom da uvidi sve njegove nedostatke  :a034:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako ste zavrsili o meredovima da se vratimo na temu  :D 

 

 

 

 

 

 

 

evo i ganicu je nekada delkim bio broj 1, a sad ga kudi i proklinje... tako ce i moj drug tito vremenom da uvidi sve njegove nedostatke  :a034:

eto vidis isprobao i jedno i drugo pa video da ovo drugo nije ni za k... pa se vratio na ono prvo. Ja sam u startu i rekao da sam isprobao sve i mogu doneti sud a ne neko ko nije probao da prica price od drugara brata i komsije ....
Link to comment
Share on other sites

ja sam druze bio taj koji je imao prvo delkime a zeleo foxa pa uzeo fox m ili mx . A onda sam opet zeleo txi pa uzeo njih a zeleo rx ili sx i tako par puta dok nisam dosao do starog modela rx i sad nezelim nikad delkima . Kao sto uopste nisu isti stari rx i novi rx tako i delkimi nisu isti.Svako ima svoj ukus ali kad bi trebao da dam rx i da se vratim na delkime nebi pre bi uzeo nesto bas jeftino poput spro .

evo milance ja nista ne poricem sta sam reko i stojim iza toga . A ostali ce doci do tog zakljucka kad budu menjali i testirali
Link to comment
Share on other sites

eto vidis isprobao i jedno i drugo pa video da ovo drugo nije ni za k... pa se vratio na ono prvo. Ja sam u startu i rekao da sam isprobao sve i mogu doneti sud a ne neko ko nije probao da prica price od drugara brata i komsije ....

ne kazem da nisi probao i jedno i drugo, samo si tada delkima stavio na prvo mesto a fox na trece... ne znam kako si u bilo kom trenutku mogao da stavis kao najbolji izbor nesto za sta sad smatras da je k... nemoj pogresno da me razumes, sto se mene tice sasvim je normalno promeniti misljenje... ali zato nemoj biti iskljuciv po bilo kom pitanju... jer evidentno je boza na osnovu tvog iskustva mogao da donese odluku na kojoj mu sad mu zameras...

 

evo popustam  :prijatelji: 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da sam tester firmi delkim ili fox mozda bi ih mjenjao,ovako delkim dokle god radi pa kasnije kad se pokvari ( ako se pokvari ) opet delkim.

Tamam posla da ja mjenjam i testiram signalizatore da bi nekome na forumima ili u drustvu mogao da govorim iskustva sa tom opremom ili jos smijesnije,da mi razlog za to bude da iskljucivo ja budem upravu jer sam potrosio silne pare na testiranje.

Znaci pre pre smijesno!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...