Jump to content

Fishermans Partner Cup Pelagicevo


Recommended Posts

kad bi svakih 2 minute uspeli da spoduju 1 kg boili za 600kg bi im trebalo 20sati neprekidnog spodovanja! Kolika je gomila od 600kg boila!! Mislim da je tu neka greška u pitanju. Da je 60kg verovao bih ali 600kg... mnoooogo! 

Link to comment
Share on other sites

kad bi svakih 2 minute uspeli da spoduju 1 kg boili za 600kg bi im trebalo 20sati neprekidnog spodovanja! Kolika je gomila od 600kg boila!! Mislim da je tu neka greška u pitanju. Da je 60kg verovao bih ali 600kg... mnoooogo! 

Nije greska bolan. Vise ocevidaca ima za to. Ti Austrijanci su majmuni nad majmunima.

Link to comment
Share on other sites

Prvo cestitke Nesi i Srdjanu.

Mimoisli sm se.

Ja sam sa drugom stigao tamo dva sata posle takmicenja sa mislju da cu samo kisnuti bez veze.

Rezervisao sam 14 ku, iako je 17 ka bila slobodna, nisam zeleo da menjam mesto iz principa.....

 

Na 14 ki i tim okolnim mestima je mozda uhvaceno po jedna ili dve ribe. Jezero je vec u nedelju bilo dobro napadnuto.

Pecali smo do juce posle podne.

 

Rezultat je 28 izvadjenih sarana, 2 su preko 20 kg.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

kad bi svakih 2 minute uspeli da spoduju 1 kg boili za 600kg bi im trebalo 20sati neprekidnog spodovanja! Kolika je gomila od 600kg boila!! Mislim da je tu neka greška u pitanju. Da je 60kg verovao bih ali 600kg... mnoooogo!

Nije greska...Ne zaboravi da se pecalo 5 dana i da je nocu bila dozvoljena kobra,a vole da kobraju kao da imaju vestacka ramena.Mnogo je ekipa imalo pune burice i kao neke velike kockaste plasticne kutije sa poklipcima.Naravno nisu svi bas sve potrosili ali pojedinci su bas bas mnogo bacali.

Link to comment
Share on other sites

Nije greska...Ne zaboravi da se pecalo 5 dana i da je nocu bila dozvoljena kobra,a vole da kobraju kao da imaju vestacka ramena.Mnogo je ekipa imalo pune burice i kao neke velike kockaste plasticne kutije sa poklipcima.Naravno nisu svi bas sve potrosili ali pojedinci su bas bas mnogo bacali.

Na boroviku švabe vozi čamac na obalu preko,uz opremu 250 kg boili + 100 kg kuruze kuhane,u planu im ostati 7 dana,najobičnije brašnjare boile sa aromom,sve su to oni izbacali u 7 dana i ribu nisu vidili. ostaju još jer su imali partikla,deseti dan im se otvorilo i fino su lovili ,al to je ludost ali tako rade kažu gdje god love e sad ga jebi i njih i taktiku i pamet.Da napomenem mi smo lovili 3 dana preko puta njih blago ukoso tako da smo ih  vidili i drugi dan nam lagano krenuli potezi uredno sa laganom prihranom 1-2 kg boli sa partiklom i povremeno kobranje nakon griza,light fish miks u par aroma,svi mamci radili fino i ništa specijalno nisu bili.Čuvara sam stalno pitao jel love oni išta i odgovor je stalno bio nula bodova,kasnije sam sreo čuvara i pitao ga pa mi rekao ovo što sam napisao i kaže mi to je i inače njihova taktika ,rokaju abnormalne količine jeftinjara i čekaju,ponekad i dočekaju jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na boroviku švabe vozi čamac na obalu preko,uz opremu 250 kg boili + 100 kg kuruze kuhane,u planu im ostati 7 dana,najobičnije brašnjare boile sa aromom,sve su to oni izbacali u 7 dana i ribu nisu vidili. ostaju još jer su imali partikla,deseti dan im se otvorilo i fino su lovili ,al to je ludost ali tako rade kažu gdje god love e sad ga jebi i njih i taktiku i pamet.Da napomenem mi smo lovili 3 dana preko puta njih blago ukoso tako da smo ih  vidili i drugi dan nam lagano krenuli potezi uredno sa laganom prihranom 1-2 kg boli sa partiklom i povremeno kobranje nakon griza,light fish miks u par aroma,svi mamci radili fino i ništa specijalno nisu bili.Čuvara sam stalno pitao jel love oni išta i odgovor je stalno bio nula bodova,kasnije sam sreo čuvara i pitao ga pa mi rekao ovo što sam napisao i kaže mi to je i inače njihova taktika ,rokaju abnormalne količine jeftinjara i čekaju,ponekad i dočekaju jbg.

To je dokaz da sa govnima od mamaca ne mo's lovit.

 

Ja takvim ne ih dao ni da love na vodi i da je truju. Nije ni onaj vlasnik Euro Aqua jezera recimo, budala. Ne da covjek nista da se donese, jedino lovne mamce, a ako hoces uzet mozes od njeg i to mamce za koje vlasnik zna da valjaju prije svega za ribu. Isto je i na Gigantici cini mi se. Ljudi jednostavno zastitili vodu od svakojakih govana da bacaju govna i u vodu.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Srki a jel su smele boile da se seku ili mrve u krusu ili samo cele?

Raketa je bila dozvoljena ako sam te razumeo?

Krusa je bila zabranjena ,smele su da se seku ali samo na pola ili na cetvrtine.

Mi nismo imali zivce da se zezamo sa seckanjem pa smo ih bacali cele.

 

Ducicu ako ti nesto znaci od pozicija koje smo uspeli da vidimo sa nase pozicije a koje su zesce tovarile su 3,4 i 7 i imalu su po najmanje 3 hranilista.Sedmica je toliko puta pomenila hraniliste i marker da su na kraju ceo boks nahranili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...