Jump to content

Fishermans Partner Cup Pelagicevo


Recommended Posts

Nikad  ne bih napisao tako nesto za nekog ko je neiskusan na toj vodi ali ovi ljudi pecaju godinama to takmicenje a opet rade stvari koje nisu bas normalne.Druzenje za 800 eu kotizacije?Ne bih bas rekao da je opustena varijanta cak i za njih.To gde je neko pecao na slobodnom pecanju me ne interesuje,u to se ne mesam i to nije reper za takmicenje.Paponja,22 je imala poprilicno dosta udaraca koji nisu realizovani,sve im je pobeglo u granje,sto se ne vidi po listama,to dokazuje kakvi su znalci.20,tek to je katastrofa,imaju toliko top pozicija u box-u a oni se svadjaju sa onima na 22  Mesto pecanja i pronaci markerom to isto mesto je vestina koju oni ne znaju i zato su tantuzi ili pajseri sto Tarik rece,pa nek je to mozda i suvise brutalno ali tako je.

Link to comment
Share on other sites

Pravilo je da nema pravila,i te top pozicije znaju da podbace!!! Neso koliko znam i ti si lose prosao na Pavlovcima,vodi koju dobro poznajes, po meni na odlicnoj poziciji,desava se!!! Na exyucarp druzenju u zrenjaninu sam proveo 48h bez ribe na odlicnoj pozicoji,jbg desava se!!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta znaci lose prosao,nisam uhvatio neku vecu ribu?U pravu si onda,sa druge strane uzivao sam sa svojim prijateljem na vodi koju mnogo volim,to je sasvim dovoljno za prvi izlazak na to mesto.U stvari,da ti priznam,nerviram se sto nasa ekipa nije izvukla bolje mesto.:-)
Link to comment
Share on other sites

Sta znaci lose prosao,nisam uhvatio neku vecu ribu?U pravu si onda,sa druge strane uzivao sam sa svojim prijateljem na vodi koju mnogo volim,to je sasvim dovoljno za prvi izlazak na to mesto.U stvari,da ti priznam,nerviram se sto nasa ekipa nije izvukla bolje mesto.:-)

Napeglali ste amura vidim.... i to sve mrcina do mrcine od amura ..... strasno kako saran nece na otvoreno, ko da je zabranjeno ..... 

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih nekog od kolega ako ima izgled jezera sa brojevima mesta za pecanje da izbaci sliku da bih i mi koji nismo bili na Pelagicevu lakse pratili desavanja. Unapred hvala.

Link to comment
Share on other sites

Pre par godina sam pecao Pelagic kup, mesto 17.Do sat vremena pred kraj bili drugi i bezali kecu nesto preko 100 kila.U tih zadnjih sat vremena su nas obisli za pet ,sest kila.Ceo sektor od 15 do 22ke je solidno lovio dok, sa druge strane lovio je kec i 28mica na kojoj je pecao Misa Majkic,gde je i pobedio.Tako da stotinak kila na ovoj vodi ne znaci nista.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Toma20

Ukucaj jezero Pelagicevo na google i prvo sto ce ti izbaciti je slika sa oznacenim pozicijama.

Mene najvise iznenadjuje 29ka, pogotovo zato sto pecaju 1,2 i 28 a ovi drze kljuc citavog tog dijela jezera i nemaju nijednu ribu.

E to su pravi pajseri!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih nekog od kolega ako ima izgled jezera sa brojevima mesta za pecanje da izbaci sliku da bih i mi koji nismo bili na Pelagicevu lakse pratili desavanja. Unapred hvala.

Evo druze, nije problem.

 

11102717_1616411545248816_52176805519116

Link to comment
Share on other sites

@Toma20

Ukucaj jezero Pelagicevo na google i prvo sto ce ti izbaciti je slika sa oznacenim pozicijama.

Mene najvise iznenadjuje 29ka, pogotovo zato sto pecaju 1,2 i 28 a ovi drze kljuc citavog tog dijela jezera i nemaju nijednu ribu.

E to su pravi pajseri!!!

Pajsercine :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Neko lepo rece.

Ovde se jos nista nezna. 100 kila razlike je oko 4 ribe.zanimljivo je da je 1 poceo da lovinsarane a 2 i dalje amure. Ako ovaj na kecu nabode ribu prema plazi, bice svasta, a izgleda da je nabo.

 

Po menimovi na 17,19 i 20 polako stagniraju. Vreme polako sve hladnije, auuuuu kakv ce ovo sutra biti finis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...