Jump to content

Fishermans Partner Cup Pelagicevo


Recommended Posts

Najezeru ih oluja oduvala,mesto br 1 propecalo kao ludo,sto i nije cudno sa obzirom da im je dozvoljeno da pecaju i u plazi a plus br 2 nema nikog.Da li je to fer procenite sami,mrest nije proces koji traje par dana,uvek se desava u par navrata,tako je bilo i prosle godine.Bili smo u junu na jezeru,prosle godine, a on je jos bio izmoren od mresta.Paponja,prati kako peca 28 pa ce ti biti jasno zasto sam pisao o pajserima i tantuzima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najezeru ih oluja oduvala,mesto br 1 propecalo kao ludo,sto i nije cudno sa obzirom da im je dozvoljeno da pecaju i u plazi a plus br 2 nema nikog.Da li je to fer procenite sami,mrest nije proces koji traje par dana,uvek se desava u par navrata,tako je bilo i prosle godine.Bili smo u junu na jezeru,prosle godine, a on je jos bio izmoren od mresta.Paponja,prati kako peca 28 pa ce ti biti jasno zasto sam pisao o pajserima i tantuzima.

 

Znaci bio sam upravu kada sam rekao ovima na Zabaru da nam nevrijeme dolazi iz tog pravca. Na Zabaru sam morao da prekidam takmicenje ( liga BiH) na sat vremena radi toga. Sreca nije bilo nista strasno.

 

kad je pecanje na kecu u pitanju, naravno da to nije fer ali sto ostalu ne uloze zalbu? Pa imaju pravo na to!!!

Link to comment
Share on other sites

Dali je moguce da se nije izmrjestio prosle nedelje?

izgleda ono sto smo mi gledali bio samo prvi dio. Ikra koja je sazrila za van isla van a ostalo toga jos i naravno kao dobra podloga ljudima da pricaju kako ribe nema u jezeru a ribu zabole za hranom, u glavi joj je prč.

Link to comment
Share on other sites

Da zakljucimo, fisherman treba da promjeni ime u tantuzi&pajseri kup :-) Cast izuzetcima, ali to su najcesce nase ekipe. Svabe nula bodova.

Sjesti na 28 i biti treci(ili drugi) pored poteza od 17 do 22 koji razvaljuje u ovo doba godine, pa to mogu samo pravi znalci.

Oni na 20 najbolje da uzme pribor i bace ga u jezero i odu kuci.

Link to comment
Share on other sites

Za sve znalce 28 je inače odlična pozicija kako za slobodno tako i za tekme.

Jedino može biti upitno kako je okrenut boks jer to donekle igra ulogu na toj poziciji.

27 je vjerovatno po meni među 3 najgore pozicije na jezeru koja ni na jednoj tekmi nije dala rezultat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sa te strane ubedljivo najgora je 26 koja je i jedina u C sektor,prava muljara.27 zna i da iznenadi al opet kao i 28 bitno je kako je box okrenut

Po sadasnjoj postavi mest0 26 je veoma dobra pozicija,naravno ko zna gde da je peca,,28 je tako postavljena da je ono mesto na blizu pripalo 29-ki tako da i nije bas sjajno mesto kako je bilo.Tim je veca bruka za 29 da tako katastrofalno otpecaju,sto i nije lose ispalo za nasu ekipu.

Link to comment
Share on other sites

sa te strane ubedljivo najgora je 26 koja je i jedina u C sektor,prava muljara.27 zna i da iznenadi al opet kao i 28 bitno je kako je box okrenut

Nasi momci su inace jesenas povedili na pelagicevo kupu a pecali su na 26. Tako da ocigledno njima nije bitna pozicija. Pobedjivali su i na plazi i na 11 i na 20 i na 26... evo sad ce, ako bog da, biti drugi na 27. Kad neko zna onda pozicija manje vise :)
Link to comment
Share on other sites

sa te strane ubedljivo najgora je 26 koja je i jedina u C sektor,prava muljara.27 zna i da iznenadi al opet kao i 28 bitno je kako je box okrenut

Nasi momci su inace jesenas povedili na pelagicevo kupu a pecali su na 26. Tako da ocigledno njima nije bitna pozicija. Pobedjivali su i na plazi i na 11 i na 20 i na 26... evo sad ce, ako bog da, biti drugi na 27. Kad neko zna onda pozicija manje vise :)
Link to comment
Share on other sites

Borcanci znaju da pecaju, znaju da iz nemoguceg izvuku najbolje sto mogu. Iskustvo im daje mogucnost da brzo shvate situaciju, tako su i sad okrenuli na amura, a rezultat se vidi.

Zajeban je ovaj kup za lov amura. Dozvoljena hrana su bojle i pelete, tj to je bojli kup.

To ih je i lomilo za prijavu, ali ipak su otisli.

Ako su naboli sad sarana, onda ce im doci jos koji, a to znaci do 12 h finis.....

 

Drzte se svabe.....kako onaj kaze : Drz se zuti......eto me.....

Link to comment
Share on other sites

Nasi momci su inace jesenas povedili na pelagicevo kupu a pecali su na 26. Tako da ocigledno njima nije bitna pozicija. Pobedjivali su i na plazi i na 11 i na 20 i na 26... evo sad ce, ako bog da, biti drugi na 27. Kad neko zna onda pozicija manje vise :)

Dve nedelje posle takmicenja bio sam na 26,za dve noci 28 udaraca 26 riba uhvaceno i to kakvih riba.Dakle ne treba kukati,ko svabe sad da ribe nema,nemaju oni pojma,to je problem.

Link to comment
Share on other sites

Sreca je sto ovi na poz 29 izgleda nisu neki ribari, ne znaju ili sta vec... svi koji imalo poznaju jezero znaju da poz 29 moze da kontrolise sve pozicije u okolini, opet sve zavisi od toga kako su postavljena. Svaka cast Borcancima s obzirom da je ovo boili kup, samo da dobiju jos kojeg sarana... 

Link to comment
Share on other sites

Za sve znalce 28 je inače odlična pozicija kako za slobodno tako i za tekme.

Jedino može biti upitno kako je okrenut boks jer to donekle igra ulogu na toj poziciji.

27 je vjerovatno po meni među 3 najgore pozicije na jezeru koja ni na jednoj tekmi nije dala rezultat.

Tu se slazem sa tobom dva puta sam bio drugi na njoj i moze na njoj solidno da se otpeca. 29ku pretprosle godine na kupu pecaju Dinki i Laza i u prvih sat vremena imaju desetak riba.Pecanje bukvalno bez hranjenja zavrsavaju sa preko 800 kila.Sledeci kup peca neka ekipa iz Hrvatske ,kako sam cuo ludi pecaju svetsko prvenstvo za reprezentaciju Hrvatske,znaci nisu pajseri kako vi kazete i puse ga.Tako da mora tu gomila stvari da se poklopi da bi se jedno mesto otpecalo kako treba, pre svega da ti riba bude tu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...