Jump to content

Jesenje Exyucarp Druzenje Jezero Zabar 11-13.09.2015 52H


Recommended Posts

Jel bi moglo da dođe do nekog dirigovanog žreba. Šta mislim pod tim pojmom. Par ekipa kojima je primarno druženje se jave i pecaju jedni do drugih na "lošijim" mestima,po pitanju ribe? Šta mislite o ideji?
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma kaki bre namesteni žreb bre....ja dolazim da pecam u zivot! Nosim 145kg boili, 25kg tajgera, 15kg mlevenog, 100limenki secerca...o praakastoj necu ni da pricam. Hranim van boksa, bacam baterije levo i desno, kacim glistu i lepim crvice nocu. Pasta za olovo. Zig rig u podne. Cilj opravdava sredstva. Ko hoce da se druzi neka ide u kafanu. Ja moram da pobedim!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel bi moglo da dođe do nekog dirigovanog žreba. Šta mislim pod tim pojmom. Par ekipa kojima je primarno druženje se jave i pecaju jedni do drugih na "lošijim" mestima,po pitanju ribe? Šta mislite o ideji?

Ja sam za,taman moze 11-16 mesta da se lepo poredja 6 druzeljubivih ekipa,a ima mesta  i za jos dve grupe ljudi koji bi da se druze mesta 1,2,3,4, i 5,6,7,20....

Ako je moguce i ako se svi slazu ja sam za dirigovani zreb

Link to comment
Share on other sites

Ma kaki bre namesteni žreb bre....ja dolazim da pecam u zivot! Nosim 145kg boili, 25kg tajgera, 15kg mlevenog, 100limenki secerca...o praakastoj necu ni da pricam. Hranim van boksa, bacam baterije levo i desno, kacim glistu i lepim crvice nocu. Pasta za olovo. Zig rig u podne. Cilj opravdava sredstva. Ko hoce da se druzi neka ide u kafanu. Ja moram da pobedim!

A ljigavi spod si zaboravio????? 

Link to comment
Share on other sites

Ekipa divlji bucak takodje pristaje na dirigovani zreb. Tih par ekipa koje zagrizu da se takmice kap da je zivot u pitanju neka sednu od 11-16 a mi ostali lepo da se druzimo na ostalom delu jezera kao sto i prilici ovakvom skupu. :) Ideja sa merenjem ulova mi se nije svidela od pocetka ali sad sta je tu je. Pravila su takva kakva su. Daj bar da bude dirigovani zreb
Link to comment
Share on other sites

Jel bi moglo da dođe do nekog dirigovanog žreba. Šta mislim pod tim pojmom. Par ekipa kojima je primarno druženje se jave i pecaju jedni do drugih na "lošijim" mestima,po pitanju ribe? Šta mislite o ideji?

Posto se ekipe nisu izjasnile o Sikijevom predlogu zreb ostaje kao i na svakom takmicenju-druzenju. Napravicemo jedan ustupak zbog boljeg druzenja a to je da se ekipe ako se dogovore mogu menjati za pozicije ali odmah posle zreba pred svima i to ce se odmah evidentirati.

U razgovoru sa vlasnikom jezera skrenuo mi je paznju da ekipe ne bi trebalo da imaju najlon tanji od 0,31 zbog cestih kidanja na prepreke u vodi( ko je pecao na jezeru zna o cemu je rec).

Na jezeru ima 10 kadica za prihvat ribe i mogu se iznajmiti za 3eur 24h. Svi koji imaju kadicu neka je ponesu da ne bi doslo do situacije da nemaju sve ekipe kadicu.

Link to comment
Share on other sites

Teška srca obaveštavam kolege, učesnike ove prelepe manifestacije da će ekipa CT Tisab Beograd izostati. Zdravstveni problemi su me omeli da Vam svima jos jednom pokazem ko moze najvise da pojede, popijem i da zahrče u šatoru. Zelim Vam svima lep provod i lepe ribe na stapu, a mi se vidimo u neko sretnije vreme. Iskreno mi je zao jer sam se istinski radovao i jedva cekao ovo pecanje na prelepom jezeru.
Link to comment
Share on other sites

Teška srca obaveštavam kolege, učesnike ove prelepe manifestacije da će ekipa CT Tisab Beograd izostati. Zdravstveni problemi su me omeli da Vam svima jos jednom pokazem ko moze najvise da pojede, popijem i da zahrče u šatoru. Zelim Vam svima lep provod i lepe ribe na stapu, a mi se vidimo u neko sretnije vreme. Iskreno mi je zao jer sam se istinski radovao i jedva cekao ovo pecanje na prelepom jezeru.

Drug samo se ti oporavi bice dana za druzenje. E sad je Vlajku i meni teze,svo pivo moramo maltene sami da popijemo!

Link to comment
Share on other sites

Opet imamo jedno slobodno mesto

 

Prijavljene ekipe:

1. CT Dod-Enterijeri

2. CT Exyucarp-----------------------Uplacen deo koatizacije

3. CT Vitex-Nova Pazova------------Uplacen deo koatizacije

4. CT Trofej----------------------Uplacen deo koatizacije

5.CT Zivotinjsko Carstvo-----Uplacen deo koatizacije

6.CT Ima Amur-----------------Uplacen deo koatizacije

7.CT Saran Conoplja--------Uplacen deo koatizacije

8.CT Divlji Bučak-----------Uplacen deo koatizacije

9.CT Baka Baka i Sajmon---Uplacen deo koatizacije

10. CT Sky klub Beograd

11.CT Carpologija----------Uplacen deo koatizacije

12.CT Meleg Baits NS----Uplacen deo koatizacije

13.CT Jakovo Jakovo----Uplacen deo koatizacije

14.CT Hering Baits Vrbas----Uplacen deo koatizacije

15.CT Numero Uno Novi Sad----Uplacen deo koatizacije

16.CT.Nova Pazova---------Uplacen deo koatizacije

17.CT Vojkan ZR----Uplacen deo koatizacije

18.CT Dobar Los Zao Topola--Uplacen deo koatizacije

19.CT.

Link to comment
Share on other sites

Jedno mesto je upraznjeno ko hoce moze da se prijavi!

Prijavljene ekipe:

 

1. CT Dod-Enterijeri

 

2. CT Exyucarp-----------------------Uplacen deo koatizacije

 

3. CT Vitex-Nova Pazova------------Uplacen deo koatizacije

 

4. CT Trofej----------------------Uplacen deo koatizacije

 

5.CT Zivotinjsko Carstvo-----Uplacen deo koatizacije

 

6.CT Ima Amur-----------------Uplacen deo koatizacije

 

7.CT Saran Conoplja--------Uplacen deo koatizacije

 

8.CT Divlji Bučak-----------Uplacen deo koatizacije

 

9.CT Baka Baka i Sajmon---Uplacen deo koatizacije

 

10.CT Meleg Baits NS----Uplacen deo koatizacije

 

11.CT Jakovo Jakovo----Uplacen deo koatizacije

 

12.CT Hering Baits Vrbas----Uplacen deo koatizacije

 

13.CT Numero Uno Novi Sad----Uplacen deo koatizacije

 

14.CT.Nova Pazova---------Uplacen deo koatizacije

 

15.CT Dobar Los Zao Topola-----Uplacen deo koatizacije

 

16.CT Erletic

 

17.CTLaus GO-Q-Banjaluka

 

18.CTDraza-----------Temerin-Uplacen deo koatizacije

 

19.CT..

Link to comment
Share on other sites

zadnje pripreme u toku... 
vecina ekipa sutra dolazi na jezero,a medju njima i sampion.... ipak sampion mora da ispostuje obozavatelje i posebno obozavateljke malo da se aklimatizuje,procita vodu...
a i organizatoru da cuvam ledja ako navali narod na njega.kad opet krene sa onim forama 20e mesto pa obeca svima 10,ili 3 ili 30e najveca riba...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...