Jump to content

Jesenje Exyucarp Druzenje Jezero Zabar 11-13.09.2015 52H


Recommended Posts

Prijavljene ekipe:

1. CT Dod-Enterijeri

2. CT Exyucarp

3. CT Adrenalin

4. CT.Eco Carp Mladenovac

5. CT Carp Lider

6. CT Boban Nbgd

7. CT Leskovac

8. CT Dukas Academy

9. CT Trofej

10.CT Zivotinjsko Carstvo

11.CT Ima Amur

12.CT Saran Conoplja

13.CT Mladenovac

14.CT Deni i Kris

15.CT Baka Baka i Sajmon

16.CT Komsiluk

17. CT Sky klub Beograd

18.CT Carpologija

19.CT Pit Bull

Jezero popunjeno. Sada primamo rezervne ekipe u slucaju da neko odustane. Za manje od 20h se prijavilo 19ekipa, svaka vam cast ljudi!

Rezervne ekipe:

1.CTMeleg Baits Novi Sad

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jako mi je drago sto vidim sve ove dobro poznate ekipe medju prijavljenim. Ljudi ja mislim da bolja ekipa nije mogla da se okupi,bice ovo vrhunsko druzenje i pecanje! :yahoo:

Sad sto se tice mog brata Vlajka.Radim na velikom transferu tog vrhunskog ribolovca koji je maximalno posvecen ribolovu u moju ekipu. Ako uspem menjamo naziv ekipe u JOS LITAR JEDAN!

Dule matori svaka cast na rovcu za alkoholna pica na jezeru! :a018:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jako mi je drago sto vidim sve ove dobro poznate ekipe medju prijavljenim. Ljudi ja mislim da bolja ekipa nije mogla da se okupi,bice ovo vrhunsko druzenje i pecanje! :yahoo:

Sad sto se tice mog brata Vlajka.Radim na velikom transferu tog vrhunskog ribolovca koji je maximalno posvecen ribolovu u moju ekipu. Ako uspem menjamo naziv ekipe u JOS LITAR JEDAN!

Dule matori svaka cast na rovcu za alkoholna pica na jezeru! :a018:

Ocigledno si to i imao na umu da okupis ekipe za druzenje i pecanje.Bice veselo u svakom slucaju,tako da pasulj vec znam gde ce biti!!!Mmmm 

:huh:  :search:  :pivopija1:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lep izbor za druzenje ali sam znao da posle onako lepog druzenja na peskari da ce se javiti jos 10 ekipa sigurno. Pa se nadam i druzenju posle ovog sa jedno 30 ekipa najmanje.
Link to comment
Share on other sites

Ajd ja cu pokusati bar da dodjem u posjetu sa Pelage, da upoznam bar dio ovih cini se vrlo zanimljivih ljudi.

Pogledao sam sve snimke sa dosadasnjih druzenja pa sam po tome stekao utisak.  8)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

interesuje me samo koja pozicija na jezeru se neće koristiti? Pretpostavljam 20?

Prije ce biti da nece pecati broj 8 jer ta pozicija se kosi i sa 20 i sa 9.

Link to comment
Share on other sites

interesuje me samo koja pozicija na jezeru se neće koristiti? Pretpostavljam 20?

Nece se koristiti pozicija 20. Zato sto je tako postavljena da je pozicija 8 moze kompletno zatvoriti pa mi je bilo glupo da pustimo nekog da tu peca.

Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe:

1. CT Dod-Enterijeri

2. CT Exyucarp

3. CT Adrenalin

4. CT.Eco Carp Mladenovac

5. CT Carp Lider

6. CT Boban Nbgd

7. CT Leskovac

8. CT Dukas Academy

9. CT Trofej

10.CT Zivotinjsko Carstvo

11.CT Ima Amur

12.CT Saran Conoplja

13.CT Mladenovac

14.CT Divlji Bučak

15.CT Baka Baka i Sajmon

16.CT Komsiluk

17. CT Sky klub Beograd

18.CT Carpologija

19.CT Pit Bull

Jezero popunjeno. Sada primamo rezervne ekipe u slucaju da neko odustane.

Rezervne ekipe:

1.CTMeleg Baits Novi Sad

2.CT Jakovo-Jakovo

Link to comment
Share on other sites

Nece se koristiti pozicija 20. Zato sto je tako postavljena da je pozicija 8 moze kompletno zatvoriti pa mi je bilo glupo da pustimo nekog da tu peca.

Imat cete gori problem ako pustite 8 da peca. Bolje izbacite 8 a pustite broj 20. U tom slucaju broj 9 i broj 20 ne mogu da se sudare dok 8 i 9 mogu i to vrlo lahko.

Link to comment
Share on other sites

Imat cete gori problem ako pustite 8 da peca. Bolje izbacite 8 a pustite broj 20. U tom slucaju broj 9 i broj 20 ne mogu da se sudare dok 8 i 9 mogu i to vrlo lahko.

moze i tako ali kako organizator ili domacin predlozi
Link to comment
Share on other sites

Imat cete gori problem ako pustite 8 da peca. Bolje izbacite 8 a pustite broj 20. U tom slucaju broj 9 i broj 20 ne mogu da se sudare dok 8 i 9 mogu i to vrlo lahko.

Upravu si,sad gledam i bolje je da peca 20 a da nepeca 8. Tako je bilo na otvaranju sezone pecala je 20.

Zvanicno nepeca pozicija br 8!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...