Jump to content

Prologic Tri Pod


Recommended Posts

pozdrav .Hteo bi da kupim polovan Prologic tri pod isti kao sa slike ,pa mi je potrebna  pomoc od nekoga sa iskustvom ili jos bolje ako ga je imao?? pocetnik sam a tamo gde ja najvise pecam "na dtdu" i nema bas lepih sirokih mesta zato bi mi najvise odgovarao tripod. O cemu se radi ? sta da gledam? koja treba da je sirina kada se najvise otvori?http://im2.freeforumzone.it/up/28/15/423817905.jpgise otvori rod pod???

Link to comment
Share on other sites

 

Evo ti link pa pogledaj ovo. Ja ga imam i super je a ynam i ljude koji ga imaju po 4-5 god i super ih sluzi. Košto oko 100e

 

 

Tacan naziv ti je Carp academy grizzly rod pod a kosta 110e

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne pricate o istom.

Dejan je pitao za iskustva sa Prologic tripodom a ja sam mu postavio klip da pogleda Grizli, ja sam ga kupio i prezadovoljan sam ako bas hoce tripod po meni je ovaj dosta bolji i stabilniji od prologica. Ne kažem da je Prologic loš samo kažem da je Grizli bolji. Ako se uklapa u njegove finansije neće se sigurno pokajati.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga imam. Vec 2 sezone koristim prologic deluxe tri pod , to mu je pun naziv , sluzi odlicno , lepo izgleda , kad se razvuce skroz mislim da ima oko metar i po , mozda i vise nisam nikad merio :) . Netreba mu puno mesta , mozes da ga uglavis gde hoces . Malo je cimanje dok ga celog postavis u vaser vagu :D , ali kad se uhodas nije frka . Jedino sto mi je zasmetalo kad sam ga kupio bilo je to sto je jedan buz bar malo duzi od drugog pa sam taj jedan skratio tako da su sad istih duzina i jedan i drugi . Moze da bude i sky pod , po potrebi . Sve u svemu vrlo koristan i praktican i bez i jednog problema sluzi , sve u svemu neces pogresiti ... Nadam se da sam pomogao malo 

Link to comment
Share on other sites

Nigde nemam sa izvucenim buz barovima ali i prednji i zadnji se izvlače po pola metra ali nema potrebe za time jedino za neku divlju vodu pa da se štapovi podignu skroz u vis. Rod pod je težak kao Ranger Foxov ako nije i teži od njega i stvarno je dobar masivan je i vrlo lako se postavlja za bukvalno dva tri minuta.

ovo ispade na kraju takmičenječiji je rod pod bolji ali definitivno je da je polji od Prologic-ovog tripoda i milion posto je stzabilniji i sigurno duplo teži i još plus ima i ugradjenu libelu za što bolju nivelaciju buz barova

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :shok: :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...