Jump to content

U Novom Sadu Fishing Show


Pike

Recommended Posts

http://www.sajam.net/live/digitalAssets/96/96306_fs_2016_900x200.jpg

 

 http://www.sajam.net/live/Dogadjaji/Sajmovi/2016/fishing_show/detaljna?contentId=35542

 

Najnovije proizvode za predstojeću sezonu premijerno u Srbiji predstaviće zastupnici reprezentativnih svetskih brendova – "shimano", "tubertini", "maver", "gamakatsu", "colmic", "rapala", "daiwa", "korda", "maros mix", "carp system", "sbs", "sensas", "spro", "vision", "sage", "simms", "stoft", "tiemco", "cralusso" i drugih proizvođača vrhunske opreme. Manufakturisti će prezentovati zanatske radnje, a njihovu ponudu upotpuniće hand-made proizvođaći. Na štandovima izlagača naći će se i oprema za aktivan boravak u prirodi i nautička opreme za ribolov.

 

Lepo najavljuju ako to i ispune biće lepo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bio danas,stigao kuci malo pre.Elem prvi utisak ,malo je bolji nego LORIST,nista spektakularno,nista nisam video da je neko snizenje itd.Firme koje imaju stand i koje sam zapamtio :Freetime,Meleg,Autosport,Maver,par zanatski radnji za izradu varalica,nesto od nautike i okoprilike to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ako je na sajmu Freetime,Meleg,Autosport,Carp System  pa to je sve sto ima u Srbiji za sarandzije zar ne,to je lose ?  Ja idem u nedelju da vidim sta ima.                                                                                                                                           ps.: Zaboravio sam na Carpologiju da li je ona na sajmu ?

Link to comment
Share on other sites

Posetio sam sajam i mogu reci da je bio ok jer je po prvi put napravljen da bi se dobila licenca,koliko sam cuo.

 

Koliko su ljudi nezadovoljni a pitam se i zasto?

 

Ako pogledamo kod nas u Srbiji vise nemate nijednog velikog uvoznika brand opreme ili su postojali pa zatvorili.Sto se tice ostalih,pa Meleg,Carp sistem,Travar, su uvek tu bili i ostali,sa malim pauzama.To je i najbolje sto mi imamo a da ne zaboravim u Autosport koji je uvelicao ovu manifestaciju i  drugi.Da napomenem da je bilo dosta i nauticke opreme,puno varalicarskog pribora kao i malih firmi koje izradjuju svoje proizvode.

Svaki dan su bile tribine,bar ja kad sam bio u petak,tribina o saranskom ribolovu,predavaci Bojan Bojanic i Zoran Meleg a posle podne  tema o ribokradji i  ocuvanju nasih voda.Zao mi je sto ovo popodne  nisam cuo a bilo je dobrih gostiju iz cele ex yu.Ovako nesto nije bilo na loristu ili slicno.

 

Sto se tice mog misljenja,ovo je nas sajam sa svim sta raspolazemo i treba ga podrzati.

 

Najbolji termin za odrzavanje jer sezona pocinje i svako je nesto mogao da kupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta ste ocekivali, da bude nesto od pribora po neverovatno niskim cenama?

To mi necemo docekati. Varalicari su najvecu ponudu imali, valjda su svi proizvodjaci varalica imali stand na sajmu. Sarandzije su imale manje izbora. Steta samo sto Carpologija nije imala stand

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...