Jump to content

Krem Boila-Preporuka


Team GM

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Creamnut mix MB u kombinaciji sa aromom kokosa MB ili strawberry plus MB aroma. .. Peanut & Honey  (Kikiriki i Med)

 Chocolate & Maple Cream  (Cokolada i krema javora) takodje kao gotove boile dale su dosta dobrih rezultata!!

 

Bistro!! ;) 

Link to comment
Share on other sites

A bolje da pisemo o nekim nasim home made kombinacijama, mislim na kombinacije sa aromama , za melega znamo da sljaka 

domaci mix izbacim riblje brasno a pojacam kikiriki i megablend i mleko i melegova bela cokolada i hemija i to daje lepe rezultate meni na divljoj .

Link to comment
Share on other sites

domaci mix izbacim riblje brasno a pojacam kikiriki i megablend i mleko i melegova bela cokolada i hemija i to daje lepe rezultate meni na divljoj .

Lepa kombinacija . Ja sa bird miksom pravim i daje jako lepe rezultate . Doduse kad je za divlju vodu malo ga uprostim da mogu finansijiski da izdizim i da pravim vece kolicine

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Nzm meni Kikiriki kvari celu situaciju u boili probao sam i nije mi se dopalo ni malo iako mi je davala ta boila ribe...

 

Ono sto je generalno u svakoj krem boili dobro jeste brasno Rogaca,licno stavljam 10% a pogotovo za belu cokoladu + mleko za telice 10% i to bude ful,kako stize leto ja smanjujem mleko i menjam aromu...

 

Ovo vazi za divlje vode na komercijalama slabo pecam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...