Jump to content

Jesenji Carp Cup Jezero Zabar 20-23.10.2016


Recommended Posts

Pa kad si 100 puta ponovio jedno te isto pa te vise dosadno citat.

 

To sto se ne slazes samnom nema veze, svako ima pravo na svoje misljenje, ali posto si pocetnik u saranolovu i u nekim stvarima treba jos da sazrijes, onda te shvatam.

Iznenadio bi se i ti i svi ostali kada bi 19ka pecala onako kako sam ja opisao.

Ne pricam napamet.

Sudio sam ligu BiH tamo i znam da to nije ista pozicija kad se ogranici i kad se pusti da se cijela peca.

 

 

Svako ima pravo na svoje misljenje ali poznavajuci situaciju na D.Zabarima, a kako vidim dosta kolega ribolovca se slaze rekao sam da je 19 najjace mjesto i da ga ogranice opet bi se dobro pecalo mozda slabije nego sad ali bi opet bilo zadovoljavajuce :) Tako da ne vidim razlog da se ovde svadjamo i prepiremo nego da razmjenimo iskustva i sta naucimo ako je ko voljan da podjeli znanje !!!! Pozdrav i bez ljutnje ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam u prolazu slabo prolazio, doduse tu sam cackao bez hranjenja da ne bi zatvaro sam sebe... mozda sam i gresio... meni se riba odlicno javljala duboko u 19ici... desna obala je odavno rascicena od krsa koji se nadvijao nad vodom, zato sam i mislio da mozda vise nece biti toliko dominantna, posebno sto znam par dobrih ekipa da se nisu lepo provele na 19 na slobodnom pecanju... i ravno prema sredini zaliva (tj dijagonalno) navodno ima ogromna topola srusena u vodu oko koje bi riba trebala da se zadrzava... medjutim ja na pun izbacaj dijagonalno nisam nista kacio a nisam ni dobijao ribu tu... vreme ce pokazati sta i kako...

 

a sto se 12 tice stvarno je mrtva pozicija na takmicenju i treba je izbaciti... ja kolko sam pratio ne secam se da je na svim takmicenjima ove sezone upecana ijedna riba...

E vidis nisam znao da su sklonili te grane na desnoj obali.

Na otvaranju sezone 2015e sam bio u boksu kod ekipe Meleg Bait na 19 i kako sam vidio forsirali su tu desnu obalu i pobjedili.

Vadjenjem tih grana stvari su se sigurno promjenile, znam po tome sto se ovde na nasem jezeru Laminci vadjenjem krsa iz vode sve izokrenulo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahahahahha

Vredjam ih ako loše pecaju jahahahahahah

Ono fazon

jebo vas ko vam dade štap u ruke...

Moja baba bi više ribe od vas upecala....

Za vas je lopata i mešalica a ne pecanje....

 

A uz to pusim i duvam dim njima u lice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahaha misliš???

On će da peca,mali će da sprema klopu,kuva kafu,i meri ribu... a šta ja sampion da radim???

Ja da im pravim taktiku???

Kako bre sta da radis???? pa ko ce te silne obozavateljke da ispostuje za slikanje i silne novinare????

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahha

Vredjam ih ako loše pecaju jahahahahahah

Ono fazon

jebo vas ko vam dade štap u ruke...

Moja baba bi više ribe od vas upecala....

Za vas je lopata i mešalica a ne pecanje....

 

A uz to pusim i duvam dim njima u lice

 

E to, to!

 

Mozes i jos po nesto da ubacis:

-Bolje da sam dva fikusa postavio umesto vas dvojice, bar bi hladovinu pravili...

-Kad bi ste jeli po ucinku upecanih riba, crkli biste od gladi...

-Kad bi svi pecarosi bili kao vi, nase vode bi bile prebogate ribom...

 

i tako...  8)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auuu...

Vrlo obecavajuca ekipa, pod uslovom ako ces samo TI da pecas!!!

haahahahahahahahaa pa dobro sad kako se uzme ... mali ce da kuva kafe i da ide po ladno pice , a sampione je PR za medije ... ja cu morati da pecam hahahahaha , e lepo si rekao jedino mogu da prave hladovinu 

Link to comment
Share on other sites

Ala ste se raspisali. Pazi ovako moguce je oformiti tu ekipu ali da bi nesto uspeli mora da se zabarani unosenje bilo kakvog alkohola na jezero da bi SAMPION bio bar u boxu. Pod alkohol mislim cak i na losione za posle brijanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ala ste se raspisali. Pazi ovako moguce je oformiti tu ekipu ali da bi nesto uspeli mora da se zabarani unosenje bilo kakvog alkohola na jezero da bi SAMPION bio bar u boxu. Pod alkohol mislim cak i na losione za posle brijanja.

i antifriz iz kola. Haube zapecatiti!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...