Jump to content

Jezero Čonoplja


Recommended Posts

Niko nije shvatio Nesu kako treba.Bar ja kako vidim stvari to je ovako.Podvig poput Gorancevog,Bacidovog i josh nekoliko ljudi koji su uhvatili lepe sharane na onaj deo gde je najvishe napadnut to je prava stvar.U VIP delu moze pecati samo par ljudi i normalno je da imaju takve lepe rezultate kao shto i imaju.Poenta nesina shvacam da nek ti isti vip ljudi upecaju takve ribe u obicnom delu kao i svi ostali koji tamo pecaju pa tek onda je to podvig i tema za hvalenje.

Inace jezero je stvarno fantasticno sa ogromnim divljacima i vredi ga posetiti.

 

Bato Jane mislim dase previse naginjes nad prozor :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je poenta da nam se Cutura pohvalio sa lepom ribom uhvacenom krajem Decembra i svaka mu cast a ne gde je uhvatio , jer covek provodi i sada svaki svoj slobodan dan na pecanju a vecina nas je konzervirala stapove do proleca i zato je glupo sto smo pokvarili ovaj post pisanjem o mestima po Conoplji...Cutura svaka cast i daj jos koju fotku sa nekom lepom ribom do kraja godine

 

Bilo mi je veoma drago da ulovim sarana u drugoj polovini decembra (jezero se danas zaledilo) iz toga razloga sam hteo sa vama da podelim.Medjutim ovo se pretvorilo u nesto sasvim drugo tako da o tome ne vredi raspravljati.Pozdrav svima i hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Brale zbunio si se i pomesao rast i uzrast.Billy je samo mali rastom a uzrasta je kao moj techa! :rofl:

Vristuljo opasno me podsecas sa predjasnjim komentarima posle Vojkanovih na onog Petlica iz crtaca koji se kurci Lisici stojeci iza Psa cuvara! :yahoo:

Ne kvarite temu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...