Jump to content

swinger ili hanger ?


Hanger ili Swinger  

192 members have voted

  1. 1. Hanger ili Swinger

    • Hanger
      80
    • Swinger
      112


Recommended Posts

iskreno reci, mislim da su hangeri sensitivniji samo u teoriji i u vetru... :lolu:

cemu je poenta hangera ako ispod imaju tege od 30-50 grama..!

 

ja koristim neke jeftine kpoije Fox Butt swingera i bez tege imaju negde oko 10 grama..to je za mene vise nego dovoljno.

 

Jedini trenutak kad bi hanger imao prednost je ako zelis koristiti veoma nezategnut konac, u kom slucaju bi hageri trebali biti veoma veoma laki i fenomenalno vreme napolje :lolu: ...

Link to comment
Share on other sites

:friends::goodjob:Nije los ni delkim nite-lite pro sa duo-carb u paru.

To shto si ti prodo butove da bi uzo skalameriju za radnju fasade i da dva sata sklapash niko ti nije kriv.Kakav duo cab bre pa nije zlato sve shto sija :thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

To shto si ti prodo butove da bi uzo skalameriju za radnju fasade i da dva sata sklapash niko ti nije kriv.Kakav duo cab bre pa nije zlato sve shto sija :thumbsd:

 

Ko bre prodao ''butove''??????Nema trika da ih prodam,fox je to.....i nemoj da vredjash .:aggressive:Ionako pecash na one matrakuke od stapova pa ti i nije bitno koje sfingere imash :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ko bre prodao ''butove''??????Nema trika da ih prodam,fox je to.....i nemoj da vredjash .:aggressive:Ionako pecash na one matrakuke od stapova pa ti i nije bitno koje sfingere imash :rofl:

:drinks: :drinks: :startle: :startle: :startle:

Link to comment
Share on other sites

ni ja bato

 

Cek. neso samo da te kazem cika Foxu da na njegov rod pod koristish te zezalice.Lepo prodaj to i uzmi si one M2 i butove pa da uzivash dok gledash rod pod :friends:

 

Za sve clanove ovog foruma kako ne bi bila samo nasa shala.Davno ova dvojica su koristila samo hangere i smejali na moje butove koje koristim vec 7 godina a sad uvjeliko kupuju isto to cudo od swingera koga su mnogi pokushali da imitiraju al bezuspeshno pogotovo njegov nacin kopcanja najlona je do dan danas neprevazidjen

Link to comment
Share on other sites

ni ja bato

 

Cek. neso samo da te kazem cika Foxu da na njegov rod pod koristish te zezalice.Lepo prodaj to i uzmi si one M2 i butove pa da uzivash dok gledash rod pod :friends:

 

http://img819.imageshack.us/img819/7082/18102011309.jpg

 

http://img408.imageshack.us/img408/6479/18102011310.jpg

 

 

Ako bolje pogledas videces da je ovo MX-2 u paru sa But sfingerima sa karbonskim glavama,to mi je komplet sa drugog rengera posto imam dva :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim hengere sa izotopima i u kombinaciji sa Delkim signalizatorima,imam pravu stvar i shto se tiche osetljivosti i estetike.Ima jedno lepo dugme na Delkimima za osetljivost u sluchaju vetra a tu su i par tegova da pripomognu.Bitna stvar,lako se montiraju na rodpod Infiniti.Ostavio sam kuchi i Fox Euro svingere+izotope,4 komada,nek stoje. :friends:
Link to comment
Share on other sites

Za neka kraca odstojanja kao i pecanje bez vetra dao bih prednost hengerima mozda zbog vece osetljivosti ali, pecanje na rekama, kao i vece distance i vetar, samo svingeri. Uglavnom na svako pecanje nosim i jedne i druge, pa shodno situaciji menjam. :thumbsu:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...